trawa

Autor Wątek: Antologia 44  (Przeczytany 20897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zychu

Antologia 44
« dnia: Sierpień 06, 2007, 10:36:56 pm »
no więc jeśli chodzi o powstanie to poczekajcie na anologię "44"
GEEEENIAAAALNAAAAA!!!!
Serio ,coś niesamowitego i przeza..bistego,oczy z orbit wychodzą.Rebelka na ten przykład  to normalnie pokazał że jest najlepszym rysownikiem ever.tzn na świecie.serio. Ale reszta też wymiata.polecam!!!
Po  przeczytaniu dyskusja na temat "Ocalonych" czy innych prac konkursowych jest ..hmm..nieco jałowa. Tzn. kiedy się już wie jak powinien wyglądać komiks o powstaniu można tylko odesłac adeptów do podpatrzenia mistrzów.

Offline Jaszcząb

Antologia 44
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2007, 10:55:33 pm »
Ale kiedy, gdzie, jak ta antologia? Bo ja bym zobaczył z chęcią.

Offline Qbiak

Antologia 44
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2007, 11:12:55 pm »
na blogu kultury gniewu jest jedna plansza endo(bez uzycia kompa!!) i 3 arty Rebelki( zajebiste). temat powstania warszawskiego potraktowany z wiekszym jajem moze okazac sie naprawde wdzieczny.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Antologia 44
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2007, 11:30:42 pm »
Cytat: "Qbiak"
jest jedna plansza endo(bez uzycia kompa!!)


O sanitariuszce, która nim wyruszyła do rannych, przez pół godziny zastanawiała się co na siebie włożyć? :roll:

Offline holcman

Antologia 44
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2007, 11:36:22 pm »
Louise napisała:
Cytuj
O sanitariuszce, która nim wyruszyła do rannych, przez pół godziny zastanawiała się co na siebie włożyć?


Nie, Louise. O ludziach, którzy wzięli udział w powstaniu. Zaskakujące, prawda?

Offline karolk

Antologia 44
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2007, 01:00:35 pm »
a to chyab nei antologia KG.....

czy sie myle?

Offline gunman

Antologia 44
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2007, 01:41:10 pm »
antologia prac konkursowych jest już w sprzedaży jakby kto pytał, kosztuje jakieś 12 zł czy coś.
No news in the truth and no truth in the news.

Offline adro

Antologia 44
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2007, 01:52:58 pm »
Rebelka najlepszym rysownikiem na swiecie :shock: Bez jaj, jak zobaczylem rysunki  w 3 głowach profesora Muri to az mnie odrzucilo :? i jeszcze ten zolty papier a fe .
zdecydowanie wolalem zakupic authority tom 2
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline tyler_durden

Antologia 44
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2007, 02:03:02 pm »
adro napisał:
Cytuj
Rebelka najlepszym rysownikiem na swiecie  Bez jaj, jak zobaczylem rysunki w 3 głowach profesora Muri to az mnie odrzucilo  i jeszcze ten zolty papier a fe .
zdecydowanie wolalem zakupic authority tom 2


No cóż, jak ktoś woli Authority od czegokolwiek, to wiele nie pozostaje do dodania. Dla mnie nowy Rebelka wygląda świetnie a żółty papier, to bardzo fajne urozmaicenie. Poza tym galeria na końcu komiksu (ale nie galeria na końcu Authority, fe!) pokazuje skalę możliwości Rebelki.
o not talk about fight club

Offline adro

Antologia 44
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2007, 02:17:27 pm »
nowy rebelka wyglada swietnie??? przeciez to sa maksymalne bazgroly, a ten zolty papier nie jest zadnym urozmaiceniem, to jest imo niezla wtopa. gdzie napisalem, ze wole authority od czegokolwiek. moim zdaniem authority to fajny mainstream i 100 razy wole komiks ellisa niz jakies marnie narysowane 3 glowy profesora muri.
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline zychu

Antologia 44
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2007, 02:50:02 pm »
Prawdę mówiąc nie wiem kto wydaje antologię "44" bo ja tylko podejrzałem egzemplarz recenzencki u kolegi na kompie (w pdfie był). Naprawdę, jest tylko kilka komiksów które mnie zachwyciły rysunkiem (tzn.z natury jestem malkontentem)ale  praca Rebelki (którego wcześniej jakoś szczególnie nie podziwiałem) rozłożyła mnie na łopatki. No wymiata i kropka. Jest na co czekać.Z resztą wspomniana Endo też pojechała po bandzie.Eh, normalnie inna liga panowie i panie, inna liga.

Offline Mysza_

Antologia 44
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2007, 02:57:26 pm »
Cytat: "adro"
.
zdecydowanie wolalem zakupic authority tom 2
pozdro

 ...i od razu wiadomo dlaczego Ci sie nie podobają rysunki Rebelki.
 
  Mnie osobiście jego rysunki rozwalają. Klimat jaki generuje swoimi obrazami przytłacza i wciąga bez reszty.
 Authoruty graficznie moim zdaniem to tylko pulpowaty, poprawny warsztat bez większych uniesień.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Antologia 44
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 07, 2007, 05:00:22 pm »
Cytat: "karolk"
a to chyab nei antologia KG.....

czy sie myle?


Możliwe, że to ja się mylę.

Zasugerowałem się (zresztą nie tylko ja) lansem na blogu KG. Myślałem, że antologia "44" to ich sprawka.

Offline clarence

Antologia 44
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2007, 07:22:12 pm »
Cytat: "adro"
nowy rebelka wyglada swietnie??? przeciez to sa maksymalne bazgroly, a ten zolty papier nie jest zadnym urozmaiceniem, to jest imo niezla wtopa. gdzie napisalem, ze wole authority od czegokolwiek. moim zdaniem authority to fajny mainstream i 100 razy wole komiks ellisa niz jakies marnie narysowane 3 glowy profesora muri.
pozdro

Ch**a sie znasz zatem taki wniosek. Bez urazy oczywiście.

Urazę czuję ja - za nieszanowanie zasad samocenzury o kórą zawsze proszę.
graves

Gilbaert

  • Gość
Antologia 44
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2007, 07:30:19 am »
Ja nie wiem co Wy się dziwicie. Adro jest przecież niereformowalnym gościem. Najpierw z uporem maniaka prowadził krucjaty w obronie pulpy od dk, teraz zakochała się w manzoku.
Na to trzeba przymknąć oko po prostu. Tacy ludzie po prostu są.