Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1470 dnia: Październik 21, 2008, 08:08:38 am »
Epizod z bielizną wyraźnie pokazał do kogo seria jest adresowana, ale kij im w oko - Sheryl była cudowna :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1471 dnia: Październik 21, 2008, 09:25:47 am »
Macross Frontier.
Powiedzcie czy ma sens oglądać Macross Frontier jeśli się nie oglądało poprzednich części ?
Bo widzę że było tego BARDZO dużo na anidb.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1472 dnia: Październik 21, 2008, 09:30:23 am »
Powiem tak: ja oglądałem jedynie Do You Remember Love? i Plus a całej reszty nie widziałem, i jakoś nie przeszkadzało mi to w oglądaniu Frontier. Choć nie wiem, może coś przez to straciłem, ale jakoś wątpię.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1473 dnia: Październik 21, 2008, 11:07:40 am »
Ja nie widziałem ani jednej części, jedynie czytałem zarys fabuły Macrossa (zwykłego). Co prawda wciąż jestem na etapie oglądania Frontiera (od wakacji nie zdążyłem nadrobić. Jestem coś koło 16, 17. Ale robi na mnie wrażenie zwłaszcza kreską i muzyką.

W ogóle Wilq Ty masz za dużo czasu! Pożycz trochę!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1474 dnia: Październik 21, 2008, 11:27:34 am »
Ja i czas? Na studiach go miałem na tyle by pożyczać :) Teraz mi na wszystko brakuje. Anime ogląda się przy śniadaniu/kolacji, bo inaczej nie ma kiedy.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1475 dnia: Październik 21, 2008, 11:45:52 am »
Ja oglądam w Wekendy. Sobota i niedziela w sam raz na 26 odcinkowe anime, a na siłę to do 30.
Czyli mogę dwa anime 13 odcinkowe obejrzeć. I tak najlepiej bo super klimat jak anime dobre jest. Tak po trochu oglądać nie ma sensu.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1476 dnia: Październik 21, 2008, 11:50:57 am »
Tak po trochu oglądam, bo inaczej nie mam czasu, a i tak mi to nie przeszkadza, bo to super klimat. Więc skończ te pouczanki "jak powinno się oglądać anime"

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1477 dnia: Październik 21, 2008, 12:24:36 pm »
Ja zazwyczaj jak się biorę za serię to 2-3 epy dziennie łykam... ale teraz mam już 3 tyg przerwy mimo iż jestem w trakcie oglądania 5 serii, ;).

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1478 dnia: Październik 21, 2008, 12:32:45 pm »
2-3 epy dziennie to jak dla mnie by było psucie klimatu. No ale jak nie masz więcej czasu to trudno. Czym się dłużej ogląda tym lepszy klimat i nastrój się tworzy.
PS:
Nie bierzcie tego bezpośrednio do siebie gdyż to tylko moje ogólne lecz prawdziwe stwierdzenia.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1479 dnia: Październik 21, 2008, 12:45:30 pm »
Twoje stwierdzenie, tylko Twoje, ale nie chce mi się walić głową w mur Twoich stwierdzeń i tłumaczyć Ci idee serialu, bo to bezcelowe i tylko czas stracę. Jak lepiej Ci oglądać tak jak oglądasz to nikt Ci nie zabroni. Mi lepiej inaczej.

btw. coby postu nie marnować. Oglądał ktoś Blassreiter? Na pierwszy rzut oka wydaje się fajne (jeśli ktoś lubi takie klimaty mrocznych superbohaterów i jakiś niesamowitości), oceny też niby pochlebne, ale spotkałem się z głosami ostrej krytyki (i to od osób, których zdanie cenię). Ktoś z Was poleci/odradzi?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1480 dnia: Październik 21, 2008, 12:57:25 pm »
To Nitroplus. Mam zdjęcia z gier tej firmy. Część to eroge, a część nie.
Nawet bym to obejrzał z ciekawości.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1481 dnia: Październik 21, 2008, 01:04:11 pm »
Ja Blassreitera nawet trochę oglądałem ale gdzieś tak do 9 epa.
Początek mnie nawet zainteresował, bardzo życiowo było zaprezentowane przysłowie o prawdziwych przyjacielach (których poznajemy wiadomo kiedy), potem zrobiło się... nieco sztampowo i przynudnawo. W każdym razie anime serwowane raczej na poważnie, bez większych wytrysków głupoty. Jak ktoś jest fanem szybkich wspaniałych motocykli to zdecydowanie polecam.
No i god, Amanda is hot :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1482 dnia: Październik 21, 2008, 03:11:05 pm »
Jest nisko oceniane na anidb. To może znaczyć że jest mało ciekawe.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5531

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1483 dnia: Październik 21, 2008, 05:37:42 pm »
Powiedzcie czy ma sens oglądać Macross Frontier jeśli się nie oglądało poprzednich części ?
Bo widzę że było tego BARDZO dużo na anidb.

jest sens - bo mimo ogólnej zasady mechy+piosenka+katastrofa świata to nie ma jakiejś szczególnej kontynuacji. Światy może podobne, ale nie identyczne.

Wilku, majty majtami, ale i tak to było lepsze od kota w Gejassie.

a jakoś tak mimochodem zgadzam się z anfanem - ja też wolę oglądać jak wyjdzie całość. Talessy to jedyne anime jak dotąd, które oglądam na bieżąco.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1484 dnia: Październik 22, 2008, 08:28:52 am »
Teraz oglądam sobie Maid Guy. Jest to totalna parodia wszystkich anime z pokojówkami w roli głównej. Główna bohaterka dostaje od swojego dziadka faceta pokojówkę, który nie dość że ma ponad 2 metry i wygląd seryjnego mordercy (mięśnie Pudziana się kryją, a trójkątne zęby też dodają uroku) to jeszcze nosi spódnice pokojówki. Już dawno tak się nie śmiałem podczas oglądania anime.