Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1530 dnia: Październik 25, 2008, 06:26:46 pm »
Zrozum w końcu, Ganossa, my możemy mieć co najwyżej gusta, a anfan ma prawdę. Jak nam się coś nie podoba, a anfanowi podoba, to znaczy, że nasze gusta są zwyczajnie g*wniane a on po prostu stwierdza fakty

Najlepiej więc na anfana nie zwracać za bardzo uwagi, tak jak nie zwracasz na betonową latarnie tylko ją po prostu omijasz. A ogólnie to on trolluje więc tym bardziej 'ignore' zalecam.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1531 dnia: Październik 25, 2008, 06:28:08 pm »
Jeśli piszę że to najlepsze anime to znaczy że takie jest.
Patrzcie, mamy pierwszą polską wyrocznię oceniająca anime, która lepiej od nas wszystkich wie co nam się podoba, a co nie. Szkoda tylko, że jakoś kiepsko idzie jej przekonywanie nas do swoich racji.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1532 dnia: Październik 25, 2008, 06:32:31 pm »
Skłamałbym gdybym napisał, że nie spodziewałem się reakcji anfana na mojego posta o FSN. Tak jestem winny!
Ale on jest taki pocieszny gdy pisze swoje prawdy objawione.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1533 dnia: Październik 25, 2008, 06:40:13 pm »
Skłamałbym gdybym napisał, że nie spodziewałem się reakcji anfana na mojego posta o FSN. Tak jestem winny!
Ale on jest taki pocieszny gdy pisze swoje prawdy objawione.

Prowokowanie go to też swego rodzaju rozrywka :)

Patrzcie, mamy pierwszą polską wyrocznię oceniająca anime, która lepiej od nas wszystkich wie co nam się podoba, a co nie. Szkoda tylko, że jakoś kiepsko idzie jej przekonywanie nas do swoich racji.

A to już smutna dola wszystkich mesjaszy.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1534 dnia: Październik 25, 2008, 06:44:06 pm »
Panowie, ja was proszę - trochę szacunku dla wielce i jaśnie nam objawionego, oświeconego znawcy wszystkich anime i ludzkich gustów. Jeszcze się na nas obrazi i co wtedy zrobimy? Kto nam będzie mówił co nam się podoba, a co nie? Bez niego zginiemy w zalewie wyłącznie świetnych, anfan approved(tm) tytułów. Zatem opanujcie się, póki nie jest za późno.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1535 dnia: Październik 25, 2008, 06:50:10 pm »
Jeśli wy się nie obrazicie to ja też się nie obrażę.
Ale chwilami jak czytam takie głupoty o najlepszych anime to muszę odpisać.
Kamen no Maid Guy obecnie oglądam. Doskonała komedia.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1536 dnia: Październik 25, 2008, 06:59:20 pm »
Zrozum w końcu, Ganossa, my możemy mieć co najwyżej gusta, a anfan ma prawdę.

padłem  :lol:

Bez anfana byłoby nudno.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1537 dnia: Październik 25, 2008, 08:42:51 pm »
Niestety popełniłem ten błąd w przypadku Fate Stay Night.
Obejrzałem z 17 epów i, dla niektórych jest to herezja ale, strasznie się wynudziłem. Nie pomogła nawet całkiem ładna animacja. Dwa razy podchodziłem do tej serii ale za każdym razem odnosiłem to samo wrażenie. Ciężko mi wymienić jakieś konkretne wady ale po prostu wogóle mnie nie wciągnęło. Chyba po żadnym odcinku nie miałem uczucia, że chciałbym obejrzeć następny.
Cóż, popieram. Anime zapowiadało się ciekawie nie powiem, niestety zawiodłem się - anime było bowiem wysoce nijakie. Obejrzałem je co prawda całe ale to tylko i wyłącznie dla Rin ♥♥♥ (wiadomo, zettai ryouiki klasy S) no i może trochę dla Saber, ale tak po za tym to nie polecam.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1538 dnia: Październik 25, 2008, 08:52:09 pm »
Jakby ci płacili za pisanie głupot to byś był bogaty.
Bo żeby takie prowokacje pisać o fate stay night które jest doskonałym anime pod każdym względem.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1539 dnia: Październik 25, 2008, 09:25:36 pm »
Bo żeby takie prowokacje pisać o fate stay night które jest doskonałym anime pod każdym względem.

Taa.


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1540 dnia: Październik 25, 2008, 11:56:08 pm »
I co ci się w tym kadrze nie podoba bere?
Jesli się je wyrwie z kontekstu to jest to stwierdzenie oczywiste przez co może i "smieszne" ale biorąc pod uwagę kontekst fragmentu akcji jego słowa moją sens.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1541 dnia: Październik 26, 2008, 06:21:11 am »
nawet kontekst nie uratuje tej postaci.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1542 dnia: Październik 26, 2008, 07:01:02 am »
Lepiej bym tego nie ujął.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1543 dnia: Październik 26, 2008, 07:03:40 am »
Dla mnie F/S N to anime przeciętne, walki owszem są fajne, ale cała reszta nie robi już takiego wrażenia. Jest turniej gdzie każdy ma swojego pokemona, tzn wojownika, wygrywa ten kto pokona innych dzięki czemu będzie mógł spełnić swoje życzenie. Dodatkowo główny bohater to idiota. I co tu chwalić jeszcze ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1544 dnia: Październik 26, 2008, 08:25:54 am »
Wiesz co Konowale ty nawet nie dorastasz głównemu bohaterowi (tj Shiro) do pięt więc nie wiem po co twoje ględzenie.
Mimo że na początku mógł się nie zbyt podobać to jednak później jak wielokrotnie pisałem nie sposób go było nie polubić za jego zachowanie i co najważniejsze faktycznie on miał moc, a nie tylko udawał kogoś silnego (bo wtedy owszem było by to głupie).
Nie wiem czy to rozumiecie, ale jeśli chodzi o wskazanie trochę dziwnego tekstu, którego nawet nie rozumiecie (gdyż np producenci celowo dla humoru coś takiego dodali) to praktycznie w każdym anime coś takiego się znajdzie.
Więc Fate Stay Night to anime które każdemu się spodoba, a jak powie że to po prostu jest uparty jak osioł i wmawia sobie do główki że mu się nie podoba.
Tsukihime było również świetne, ale w Fate Stay Night to już ideał i główny bohater jest świetny więc to żałosne tak go krytykować.
Te filmy Kara no Kyoukai są już niestety trochę gorsze.