Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1545 dnia: Październik 26, 2008, 10:49:48 am »
Moc kopiowania i tworzenie ? Łał, a sprawne posługiwanie się tym co stworzył to już mało potrzebne ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1546 dnia: Październik 26, 2008, 11:39:05 am »
Co prawda potrzebował pomocy Saber, ale to jednak on tą moc kopiowania miał i bez niego by zginęła.

Obejrzałem Maid Guy i moja opinia jest taka. Rewelacyjny OPENING 10/10. Poza tym na początku było świetnie i BARDZO śmieszyło lecz niestety później poszli w złą stronę i jakieś zaczęło się robić nudniejsze i mniej śmieszne i niedobrze mi się robiło od tego ględzenia i ciągłego pokazywania tych PIERSI I PIERSI. No ile można. Prawie całe anime na tym polega. Jakby jeszcze było o innych częściach (jak w Kanokon), ale  tylko o piersiach to obrzydliwe tak w kółko. Zakończenie też jakieś bez sensu jakby chcieli kontynuować to.
Więc stwierdzam że anime jest GORSZE od GREEN GREEN i KANOKON. W tamtych anime była większa różnorodność, były zabawniejsze i miały choć minimum powagi.
Niestety Maid Guy im nie dorównuje. Ale 6,5/10 może być. Ale jak pisałem za OPENING 10/10.


Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1547 dnia: Październik 26, 2008, 12:20:03 pm »
Jeśli wy się nie obrazicie to ja też się nie obrażę.
Ale chwilami jak czytam takie głupoty o najlepszych anime to muszę odpisać.

Nie wiem czy to rozumiecie, ale jeśli chodzi o wskazanie trochę dziwnego tekstu, którego nawet nie rozumiecie

Więc Fate Stay Night to anime które każdemu się spodoba, a jak powie że to po prostu jest uparty jak osioł i wmawia sobie do główki że mu się nie podoba.


ciągłego pokazywania tych PIERSI I PIERSI. No ile można. Prawie całe anime na tym polega. Jakby jeszcze było o innych częściach (jak w Kanokon), ale  tylko o piersiach to obrzydliwe tak w kółko.


Wiesz co Konowale ty nawet nie dorastasz głównemu bohaterowi (tj Shiro) do pięt więc nie wiem po co twoje ględzenie.

I wtedy naszło mnie pytanie.
Czy Shiro dorasta do pięt anfanowi ?  :eek:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1548 dnia: Październik 26, 2008, 12:28:15 pm »
epic, man, epic.

A główny bohater to po prostu idiota: "mój pokemon to dziewczynka, więc nie może się bić, bo ja jestem chłopczykiem, więc ja obronię i co z tego, ze mój pokemon jednym machnięciem pytki rozieprzyć potrafi pół miasta, jedst dziewczynką i nie powinna się bić". I : "I got lost - so what with this ponos into vagoo thing you need from me?"
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1549 dnia: Październik 26, 2008, 12:50:51 pm »
Bere stwierdzam, że najgłupszy męski bohater w najgorszym anime jest od ciebie mądrzejszy. Twój poziom pisania osiągnął DNO, że już nawet nie maskujesz że kogoś bezpośrednio obrażasz. Powinieneś wylecieć z tego forum bo zatruwasz je swoim odorem.
Szyszka czyżby Bere to twój idol ? Więc twoim idolem jest prostak bo coraz bardziej piszesz w jego stylu.
No BRAWO.
Mniejsza z tym co chciałaś pokazać bo dobrze wiem o co ci chodzi, ale wnerwia mnie ten styl pisania i używanie obraźliwych (bo nie śmiesznych) określeń. Kiedy szyszeczko się tego nauczysz ?

 Obrażanie współrozmówców.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1550 dnia: Październik 26, 2008, 12:54:29 pm »
Wiesz co Konowale ty nawet nie dorastasz głównemu bohaterowi (tj Shiro) do pięt więc nie wiem po co twoje ględzenie.
Bere stwierdzam, że najgłupszy męski bohater w najgorszym anime jest od ciebie mądrzejszy. Twój poziom pisania osiągnął DNO, że już nawet nie maskujesz że kogoś bezpośrednio obrażasz. Powinieneś wylecieć z tego forum bo zatruwasz je swoim odorem.


Wiesz anfan, nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie że to podcinanie gałęzi na której się siedzi :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1551 dnia: Październik 26, 2008, 12:54:59 pm »
a ja wole Gre zamiast anime  :badgrin:
w grze zachowanie Shirou ma swe uzasadnienie a w anime nie i stad tego typu dyskusje :badgrin:

Tengen Toppa Guren Lagann
anime fajne,Kamina wymiata i tyle xD

+ za nietypowy wyglad mechow  ;-)


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1552 dnia: Październik 26, 2008, 12:56:56 pm »
Co do gry to dochodzą scenki erotyczne więc może trochę to zmienia wizerunek głównego bohatera :)

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1553 dnia: Październik 26, 2008, 12:58:03 pm »
Co do gry to dochodzą scenki erotyczne więc może trochę to zmienia wizerunek głównego bohatera :)
to nic nie daje....  :roll:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1554 dnia: Październik 26, 2008, 01:01:39 pm »
Bzdury piszesz. Daje tyle co na scenkach. Oczywiście to jest tylko dodatek i w anime wycięty bo pozostałe zachowanie jest podobne.
Przecież anime było na podstawie gry.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1555 dnia: Październik 26, 2008, 01:04:41 pm »
że najgłupszy męski bohater w najgorszym anime jest od ciebie mądrzejszy

poziom pisania osiągnął DNO

nawet nie maskujesz że kogoś bezpośrednio obrażasz.

Powinieneś wylecieć

prostak

ZGADZAM SIĘ.

PS enjoy your ban

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1556 dnia: Październik 26, 2008, 01:16:15 pm »
A ja wrócę się trochę wstecz i powiem że nie wiem czemu aż tak wam się nie podoba F/S Night. Dla mnie było bardzo dobre no ale to moje zdanie...

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1557 dnia: Październik 26, 2008, 01:20:31 pm »
A ja wrócę się trochę wstecz i powiem że nie wiem czemu aż tak wam się nie podoba F/S Night. Dla mnie było bardzo dobre no ale to moje zdanie...
tu nie chodzi o anime tylko o Shirou i o jego zachowanie
to anfan od razu czepil sie ich z pretensjami.

po za tym jest inny temat o fate wiec.... :roll: :doubt: :doubt:

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1558 dnia: Październik 26, 2008, 01:27:51 pm »
Po pierwsze: ostrzeżenie dla Anfana, chyba jasne za co.
Po drugie: jeżeli macie zamiar poważnie dyskutować o FSN, odsyłam do odpowiedniego tematu.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1559 dnia: Październik 26, 2008, 01:36:35 pm »
Czy dla ciebie słowo obiektywność jest obce ? Jak ty w ogóle śmiesz wystawiać mi ostrzeżenie, a dla takiego berego już nie ?
Zastanów się nad tym. Mimo że jesteś modkiem to za dużo sobie pozwalasz będąc tak bardzo nieobiektywną.

 

anything