Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2055 dnia: Grudzień 18, 2008, 02:23:20 am »
Po ostatnim tomie Kannagi prawie zabili mangaczkę. Rany boskie  - co będzie po 11 odcinku i
Spoiler: pokaż
widoku Nagi w ciąży
? Spalą studio? Zlinczują telewizję?
Ech, ogólnie seria się kończy. I znowu nastolatkowie, którzy nie rozumieją się nawzajem. Zapowiada się "klimatyczne" i łzawe zakończenie. A tymczasem manga będzie sobie radośnie parła do przodu i sama Nagi wie co nas ominie... Jak mnie wkurzają ekranizacje na podstawie nieskończonych, wciąż wychodzących mang, to szkoda gadać. Ech... A do mang mnie nikt nie przekona, bo są 1. czarno-białe, 2. nie ruszają się, 3. nie gadają głosem Sawashiro Miyuki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 02:14:08 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2056 dnia: Grudzień 18, 2008, 05:56:50 am »
a dla mnie forma jest tylko miłym bonusem, liczy się przede wszystkim treść, szczególnie, że seiyuu trzeba mi palcem pokazać, żebym odróżniła. Nigdy nie zrozumiem postawy "nie chce mi się tego poznać, bo brzydkie" - ot, taki Akagi chociaż, brzydkie to jak noc a ja sie rozpływam.

 

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2057 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:20:32 am »
Dobra, nie ma po co iść do Keyowego tematu - Szysz przy porannej rozmowie zgrabnie mi wyłożyła idee haremu i choć dla mnie "harem" to produkcje z najniższej półki żerujące na pragnieniach biednych facetów, to przełknę jakoś przylepienie Clannadowi takiej łatki z dopiskiem "high end"


Po ostatnim tomie Kannagi prawie zabili magaczkę.

Plotki. Podobno mało to ze sobą miało wspólnego, tylko rozdmuchano taką wiadomość. A za anime to będą pewnie pikiety pod siedzibą studia ; )
Swoją szosą to też nie przepadam za ekranizacjami na podstawie niedokończonych mang, chyba że nie znam mangi to wtedy mi to wisi : )

A mangi dobre są - wolę je od anime.

Offline Ginko

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2058 dnia: Grudzień 18, 2008, 04:40:12 pm »
Oglądam właśnie FMP i... Słysze w tle jako podkład muzyczny zmodyfikowaną piosenkę z filmu "Drużyna A" xD. To aż taki znany ten serial był? Doskonale ten utwór pasuje do tej serii.
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2059 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:25:59 pm »
Ga-rei muszę przyznać jest całkiem dobre, jak nie patrzeć na to przez pryzmat mangi. Przewidywalne i dość banalne, ale fajnie się ogląda.
Za to To Aru Majutsu no Index wraca wreszcie na tory mangi - w 10 epku mamy powrót do głównego plotu i wreszcie będzie mniej samej Index (a przynajmniej powinno być mnie) a za to sporo Mikoto 'Railgun' Misaka.
Luke w Tales of the Abyss jakoś daje się coraz bardziej lubić i też seria sporo zyskuje.
Shikabane Hime: Aka robi rzeczy niemożliwe i sukcesywnie z odcinka na odcinek jest lepsze. Jak tendencja utrzyma się do końca to będzie to jedno z lepszych anime jesiennego sezonu.
A ChäoS;HEAd też robi rzeczy niemożliwe: dotarło już do dna i stara się zagrzebać w mule. I dobrze, może przestanie być dzięki temu widoczne >_> Nitro+ coś ma pecha do adaptacji ich gier.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2060 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:35:18 pm »
A ChäoS;HEAd też robi rzeczy niemożliwe: dotarło już do dna i stara się zagrzebać w mule. I dobrze, może przestanie być dzięki temu widoczne >_> Nitro+ coś ma pecha do adaptacji ich gier.
Tak tylko z ciekawości podaj jedną rzecz, która ci się najbardziej nie podoba i powoduje że anime tak nisko oceniasz. Jakieś zachowanie, scena itp.
Tylko bez ważnego spojleru.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2061 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:45:52 pm »
Za to To Aru Majutsu no Index wraca wreszcie na tory mangi - w 10 epku mamy powrót do głównego plotu i wreszcie będzie mniej samej Index (a przynajmniej powinno być mnie) a za to sporo Mikoto 'Railgun' Misaka.

znalazłem taki art: jak się później okazało jest z tego anime, wygląda ciekawie, warto oglądać, nie ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2062 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:51:54 pm »
Jackal, oglądaj dalej i zgłoś się tutaj po piątym odcinku. Zapowiada się niezły ubaw... :badgrin:
więc tak ep 1:  :shock:
2:  :shock:  :shock:
3:  :shock:  :shock:  :shock:
4:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
5: normal :P
w sumie tak dobrze zrobionego, zagęszczone wyjaśnione, wciągające, itd nie widziałem w sumie te  Higurashi no Naku Koro ni to jak by się skończyło na 4 epkach to by było też dobrze bo posiadały one wszystko nie spodziewane zakończenie nie których rzeczy niby można było się spodziewa ale był tak zrobione że że i tak zaskakiwały.... 5ep to już pokazuje no właśnie? co ? wie ktoś może ? to co robili prędzej?
Spoiler: pokaż
jeśli tak to czemu nie występowała ta siostry gdy keinchan zabijał  je czy odwrotnie one jego prześladowały. zresztą jak one mu jeździły w 3 i 4 akcje typu był w stylu ---dwóch kolesi przebudowało kumpla i na drugi oni gadają z nim jak gdyby nigdy nic w stylu "siema stary"   

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2063 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:57:55 pm »
Powiedzieć mogę tyle coby za dużych spoili nie było
Spoiler: pokaż
Co 4 epy mniej więcej masz inną wersję wydarzeń... i odsłonięte są trochę inne wątki o co z nimi chodzi i dlaczego co 4 epy inną tego nie powiem bo to na dobrą sprawę wyjaśnia się dopiero w 2gim sezonie... choć trzeba przyznać iż przez to ten 2gi sezon stracił trochę na klimacie

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2064 dnia: Grudzień 18, 2008, 07:00:40 pm »
Tak tylko z ciekawości podaj jedną rzecz, która ci się najbardziej nie podoba i powoduje że anime tak nisko oceniasz.

Raczej musiałbym się zastanowić nad jakąś rzeczą, która mi się podoba i dzięki której to anime ma u mnie 5/10 zamiast 2/10>_>

wygląda ciekawie, warto oglądać, nie ?

Warto spróbować - oglądnij pierwsze kilka epków. Anime jest świetnie wykonane, ma fajne postacie, sensowne i dość poważne wątki, i co dla mnie najważniejsze ma głównego bohatera, który nie wkurza z miejsca. Widzę, że dla Shany dałeś 6/10 to Index bardziej Ci się spodoba.

Eh, no mniej krwawe i to sporo jest anime, ale chyba rating dla mang rządzi się innymi prawami, bo nie maczają w tym paluchy stacje telewizyjne, to można więcej pokazać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 07:25:22 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2065 dnia: Grudzień 18, 2008, 07:11:56 pm »
Powiedzieć mogę tyle coby za dużych spoili nie było
Spoiler: pokaż
Co 4 epy mniej więcej masz inną wersję wydarzeń... i odsłonięte są trochę inne wątki o co z nimi chodzi i dlaczego co 4 epy inną tego nie powiem bo to na dobrą sprawę wyjaśnia się dopiero w 2gim sezonie... choć trzeba przyznać iż przez to ten 2gi sezon stracił trochę na klimacie

czyli działa to na zasadzie co by było gdyby?... no dobra nie pozostaje nic innego jak  obejrzeć całe.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2066 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:33:10 pm »
więc tak ep 1:  :shock:
2:  :shock:  :shock:
3:  :shock:  :shock:  :shock:
4:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
5: normal :P
w sumie tak dobrze zrobionego, zagęszczone wyjaśnione, wciągające, itd nie widziałem w sumie te  Higurashi no Naku Koro ni to jak by się skończyło na 4 epkach to by było też dobrze bo posiadały one wszystko nie spodziewane zakończenie nie których rzeczy niby można było się spodziewa ale był tak zrobione że że i tak zaskakiwały.... 5ep to już pokazuje no właśnie? co ? wie ktoś może ? to co robili prędzej?
Spoiler: pokaż
jeśli tak to czemu nie występowała ta siostry gdy keinchan zabijał  je czy odwrotnie one jego prześladowały. zresztą jak one mu jeździły w 3 i 4 akcje typu był w stylu ---dwóch kolesi przebudowało kumpla i na drugi oni gadają z nim jak gdyby nigdy nic w stylu "siema stary"   

Powiem ci tylko tyle że to wcale nie musi tak być jak się wydawało (tj zachowania innych itp). Chyba nie chcesz żebym to dokładniej wyjaśnił.
Ale pod koniec tego sezonu już pewna tajemnica powtarzalności się wyjaśni, ale można się domyślić nawet wcześniej. Natomiast najważniejszego dowiesz się dopiero w II sezonie, który jest nawet jeszcze lepszy i doskonale uzupełnia I.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2067 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:39:55 pm »
Powiem ci tylko tyle że to wcale nie musi tak być jak się wydawało (tj zachowania innych itp). Chyba nie chcesz żebym to dokładniej wyjaśnił.
a właśnie przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz odnośnie zachowań natomiast:
Spoiler: pokaż
one miały kontrolowane  rozdwojenie jaźni? tak by najmniej wyglądało bo są niby sobą ładnie gadają mizgają  się ale jak padnie hasło styczne z tamą czy zabójstwem od razu jest ta druga strona zupełnie inna osobowośc wygląd itd(powiedzmy pod to klątwą)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2068 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:41:38 pm »
Oglądaj i nie gdybaj :) Jak cokolwiek Ci teraz powiemy to stracisz największy fun z tego anime.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2069 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:42:31 pm »
Toaru Majutsu no Index - mniej Index? Więc po co to oglądać?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything