Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2355 dnia: Styczeń 07, 2009, 01:56:36 pm »
Hunter Killer czy nie pisałem wcześniej że w tym anime piosenki mają magiczną moc  :)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2356 dnia: Styczeń 07, 2009, 02:01:10 pm »
Ale już od 2 widać było, ze jest to dość "przebojowa" i raczej niezbyt poważna osoba. Może i sam odcinek z majtkami był lekko przesadzony, ale ogólnie jak do tej pory nie widzę jakiegoś dużego

"Altoooo-kuuuun, ja też chcę latać mechami, Altoooo-kuuuun, zabierz mnie na lody..." przebojowa, pewna siebie i nieco psotliwe KOBIETA zmiena się w marudną nastolatkę, która najpierw spokojnie zachęca Rankę do przebojowości, a potem paluszki gryzie, bo małej sie udaje, wiesza sie na facecie przy byle okazji, choć spokojnie by go rozsmarowała na asfalcie jednym zarzuceniem włosami i tym ślicznym kołyszącym biodrami krokiem, z jednej strony jest jak najbasrdziej dojrzałą kobietą, a potem nagle nikt się nie dziwi, ze do szkoły średniej chodzić zaczyna, bo jej sie latać zachciało.
Jestem smętna i nudna, bo w przeciwieństwie do ciebie, anfan, używam mózgu od czasu do czasu, czego i tobie życzę.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2357 dnia: Styczeń 07, 2009, 02:09:53 pm »
Hunter Killer czy nie pisałem wcześniej że w tym anime piosenki mają magiczną moc  :)
Jak mówiłem niekompetencja i brak znajomości tematu wychodzą ci już uszami :roll:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2358 dnia: Styczeń 07, 2009, 03:02:11 pm »
Ganossa przesadziłeś. Nie odzywaj się więcej do mnie póki nie zmądrzejesz.
"Altoooo-kuuuun, ja też chcę latać mechami, Altoooo-kuuuun, zabierz mnie na lody..." przebojowa, pewna siebie i nieco psotliwe KOBIETA zmiena się w marudną nastolatkę, która najpierw spokojnie zachęca Rankę do przebojowości, a potem paluszki gryzie, bo małej sie udaje, wiesza sie na facecie przy byle okazji, choć spokojnie by go rozsmarowała na asfalcie jednym zarzuceniem włosami i tym ślicznym kołyszącym biodrami krokiem, z jednej strony jest jak najbasrdziej dojrzałą kobietą, a potem nagle nikt się nie dziwi, ze do szkoły średniej chodzić zaczyna, bo jej sie latać zachciało.
Jestem smętna i nudna, bo w przeciwieństwie do ciebie, anfan, używam mózgu od czasu do czasu, czego i tobie życzę.
Dokładnie pokazujesz że nie używasz jednak.
Sheryl była bardzo fajna, a jej sposób mówienia do Alto był w porządku więc się nie czepiaj.
Ona się zakochała w Alto, a takie jej zachowanie widocznie uznała że jak będzie wyniosła to go zrazi do siebie dlatego się przymilała. Ty tego nie rozumiesz i już chyba nie zrozumiesz. A styl trochę rozkapryszonej dziewczynki pasuje do niej już od I odcinka. Więc teraz zauważ jakie bzdury piszesz i sama nie rozumiesz o czym.
Ona się zachowuje tak od początku do końca, a jedyne co się zmieniło to chęć bycia z Alto.
Bo charakter prawie nie uległ zmianie.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2359 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:05:04 pm »
Ganossa przesadziłeś. Nie odzywaj się więcej do mnie póki nie zmądrzejesz.Dokładnie pokazujesz że nie używasz jednak.
Sheryl była bardzo fajna, a jej sposób mówienia do Alto był w porządku więc się nie czepiaj.
Ona się zakochała w Alto, a takie jej zachowanie widocznie uznała że jak będzie wyniosła to go zrazi do siebie dlatego się przymilała. Ty tego nie rozumiesz i już chyba nie zrozumiesz. A styl trochę rozkapryszonej dziewczynki pasuje do niej już od I odcinka. Więc teraz zauważ jakie bzdury piszesz i sama nie rozumiesz o czym.
Ona się zachowuje tak od początku do końca, a jedyne co się zmieniło to chęć bycia z Alto.
Bo charakter prawie nie uległ zmianie.

ara ara!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2360 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:13:05 pm »
Anfan jest ślepy, albo oglądał inne anime, albo po prostu nie nadaje się do oglądania anime ze zrozumieniem.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2361 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:16:38 pm »
Po co mu oczy czy mózg, ma przecież swoją Prawdę Absolutną :idea:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2362 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:24:05 pm »
Co wy mówicie - przecież wedle jego słów to ja tutaj przoduję w oglądaniu bez zrozumienia.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2363 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:32:25 pm »
Anfan jest ślepy, albo oglądał inne anime, albo po prostu nie nadaje się do oglądania anime ze zrozumieniem.
Co ty bredzisz ? Mów konkretnie jak coś chcesz powiedzieć, albo naprawdę nie rozumiesz co piszę. Mówię o Macross Frontier jakby to było dla ciebie za trudne do zrozumienia.
Szyszka i czemu bezmyślnie cytujesz zarówno do ciebie jak i do kogoś innego tekst ? A w dodatku twoja odpowiedź nie ma sensu i świadczy o twoim problemie, który zapewne masz.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2364 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:34:01 pm »
Podsumowałem Twoje bredzenie o Sheryl.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2365 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:36:19 pm »
Muszą powtórzyć bo nie dociera do Wilka i innych to co mówię.
Jak z czymś się nie zgadzasz to konkretnie napisz o co ci chodzi.
O Sheryl napisałem prawdę, a ktoś z klapkami na oczach tego nie dostrzega tj Szyszka, TY i każdy o podobnym sposobie "myślenia".

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2366 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:38:54 pm »
Zastanawiałem sobie co tu oglądnąć po pracy i padło na Lucky Star. Ostatnio zawiesiłem się na pierwszym epku, ale tyle osób mi to poleca, że nie sposób nie dać tej serii drugiej szansy.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2367 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:42:20 pm »
anfan, chodzi o to że do ciebie "konkretnie" nie trafia. Omijasz sobie argumenty które są dla ciebie niewygodne, a resztę przeinaczasz tak, żeby pasowała do twoich teorii. Nie potrafisz zrozumieć że ktoś może myśleć inaczej niż ty. Z uporem maniaka wciąż powtarzasz swoje, co każdego normalnego człowieka prędzej czy później musi wyprowadzić z równowagi. W tym wypadku jakakolwiek dyskusja przypomina rzucanie grochem o ścianę i jest bezcelowa. Dyskusje polegają na wymianie argumentów - trzeba zarówno potrafić się wyrazić, jak i wysłuchać drugiej strony. A ty potrafisz tylko ciągle twierdzić że ktoś jest głupi/nie zna się, bo powiedział coś co ci się nie spodobało/nie zgadza się z twoim postrzeganiem świata. Daj sobie w końcu powiedzieć, że twoje "prawdy" nie są ostateczne dla wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 05:45:51 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2368 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:43:56 pm »
On trolluje tylko, nie ma co z nim gadać.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2369 dnia: Styczeń 07, 2009, 05:48:27 pm »
Wilk Stepowy bądź tak miły i ZAMILCZ.
anfan, chodzi o to że do ciebie "konkretnie" nie trafia. Omijasz sobie argumenty które są dla ciebie niewygodne, a resztę przeinaczasz tak, żeby pasowała do twoich teorii. Nie potrafisz zrozumieć że ktoś może myśleć inaczej niż ty. Z uporem maniaka wciąż powtarzasz swoje, co każdego normalnego człowieka prędzej czy później musi wyprowadzić z równowagi. W tym wypadku jakakolwiek dyskusja przypomina rzucanie grochem o ścianę i jest bezcelowa. Dyskusje polegają na wymianie argumentów - trzeba zarówno potrafić się wyrazić, jak i wysłuchać drugiej strony. A ty potrafisz tylko ciągle twierdzić że ktoś jest głupi/nie zna się, bo powiedział coś co ci się nie spodobało/nie zgadza się z twoim postrzeganiem świata. Daj sobie w końcu powiedzieć, że twoje "prawdy" nie są ostateczne dla wszystkich.
No i znowu nie wiesz co piszesz. Ja z chęcią przeczytam wszystkie argumenty i odpowiedzi, ale jeśli ktoś napisze co konkretnie mi zarzuca czyli z jaką częścią moja posta się nie zgadza. Bo jak widzę takie bzdury jak szyszka napisała czyli ara ara lub inne prowokacyjne krótkie tekściki to chyba logiczne że nic na to nie odpowiem.