trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2490 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:00:18 pm »
Fajnie by było gdyby wszyscy ci, którzy teraz po jednym odcinku KnJ, albo o zgrozo! - samych zapowiedziach krzyczą głośno "loli, zboczylstwo dla pedofili, na stos!", też dali radę się przełamać i pooglądali dalej. Przecież właśnie cały smaczek polega na tym, że pod płaszczykiem zboczonej komedyjki dla pedofili autor porusza całkiem istotne sprawy dorastania i wieku dziecięcego.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2491 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:23:37 pm »
Co mi polecacie do obejrzenia o ładnej kresce co NA PEWNO mi się spodoba ?
Najlepiej w granicach 12-26 odcinków.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2492 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:06:05 pm »
Shinkyoku Soukai Polyphonica- ale ciezko to dostac.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2493 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:30:39 pm »
Shinkyoku Soukai Polyphonica- ale ciezko to dostac.
Fantasy, Magic, Music, ale widzę że ocena na anidb bardzo niska chociaż chwilami jest myląca bardzo.
Nie wiem dlaczego piszesz, że ciężko to dostać bo ja widzę że nie ma z tym problemu.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2494 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:43:31 pm »
Fantasy, Magic, Music, ale widzę że ocena na anidb bardzo niska chociaż chwilami jest myląca bardzo.
Nie wiem dlaczego piszesz, że ciężko to dostać bo ja widzę że nie ma z tym problemu.
O tak bo ten gosc co tą recenzyjke napisał wiedział co pisze... Wiesz trzeba rozumiec co się oglada, jak dla kogoś jest wadą ze w walce nikt nie umiera a magia nie jest super efektowna no to sorry ja wysiadam.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2495 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:47:45 pm »
O tak bo ten gosc co tą recenzyjke napisał wiedział co pisze... Wiesz trzeba rozumiec co się oglada, jak dla kogoś jest wadą ze w walce nikt nie umiera a magia nie jest super efektowna no to sorry ja wysiadam.
O czym ty w ogóle mówisz ? Ja piszę o anidb.
A kiedyś coś takiego czytałem jak ludzie narzekają że nikt nie umarł. No po prostu beznadziejni są gdyż nie powinien nikt umierać bo wtedy może być smutne.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2496 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:49:33 pm »
Ja też pisze o aniDB, każdy serwis ma swoje wzloty i upadki.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2497 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:32:17 pm »
Jakiś dobry horror w stylu Elfen Lied, Chaos Head, Mnemosyne, Higurashi, Ghost Hunt znacie ? Taki którego nie oglądałem.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2498 dnia: Styczeń 16, 2009, 04:42:59 am »
Shinkyoku Soukai Polyphonica ma na Anidb i tak średni rating u userów, bo 6.1. (pomijając 4.3 w recenzji)
Przy Chaos;Head ludzie też zmądrzeli i też rating poleciał na łeb i jest już 6.3 (a początkowo był wiele wyżej)


A co z horrorów... hmm Tokyo Majin (sam się do tego przymierzam), Hundred Stories (choć to raczej nie dla Ciebie) Kikoushi Enma (siakieś wampiry czy inne tałatajstwo)?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2499 dnia: Styczeń 16, 2009, 11:37:49 am »
Próbowałem oglądać Ouran High School Host Club, ale niestety nie jestem w stanie. Bardzo zniechęcające pod każdym względem.
Marna kreska, głupi humor i ogólnie nie chcę się z tym męczyć bo mnie to w ogóle nie śmieszy.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2500 dnia: Styczeń 16, 2009, 08:21:10 pm »
Happy World Ova - komedia ecchi o kolesiu, który ma samego pecha. Nieszczęśnika spotykają różne katastrofy: od upadku na głowę przysłowiowej cegły w drewnianym kościele, przez porzucenie go przez ojca, aż po deszcz meteorów przed jego mieszkaniem.  Mieszkanie idzie z dymem, nasz bohater idąc ulicą potyka się, a gdy myje ręce ubrudzone psią kupą (wpadł w nią przy upadku), kran się urywa. Wyrzucony daleko nieszczęsny kawałek metalu trafia w głowę dużego psa, który nie zamierza puścić tego płazem. Koniec końców zwierzę zalicza kolizję ze słupem wysokiego napięcia, a Takeshi… z drzewem. Oczywiście to nie koniec kataklizmów. Kopiąc słup w celu odczepienia nieprzytomnego psa, pechowiec dostaje w głowę transformatorem. Potem pojawia się anielica, która została mu przydzielona, aby ratować go od nieszczęścia. Dowiaduje się, że Bóg w miarę równo rozdziela między ludzi szczęście i pecha. Niestety, Takeshi jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. Problem w tym, że anielica musi być z nim przez cały czas. Ogólnie rzecz biorąc jest to dość kiepska podróba Oh! My Goddess. Absolutnie nie polecam.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2501 dnia: Styczeń 16, 2009, 08:42:22 pm »
Cytuj
Ogólnie rzecz biorąc jest to dość kiepska podróba Oh! My Goddess. Absolutnie nie polecam.
I to by wystarczyło zamiast tego całego opisu... ;-) :idea:

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2502 dnia: Styczeń 16, 2009, 08:47:14 pm »
Czepiali, że za mało napisałem na ten temat  ;-) . Jedyną zaletą tego anime jest to, że ma tylko 3 odcinki

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2503 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:02:02 pm »
Ogólnie rzecz biorąc jest to dość kiepska podróba Oh! My Goddess. Absolutnie nie polecam.

To ekranizacja mangi, bardzo dobrej mangi, która poza ideą boginki (czy tam anielicy) opiekującej się kimś, nie ma z Goddesskami nic wspólnego. Ale co w anime wykombinowali to nie wiem.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2504 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:12:49 pm »
no to wygląda na to, że pokpili sprawę w anime, bo bardzo dobre na pewno nie jest. W pierwszym odcinku główny bohater kombinował jak się pozbyć anielicy, w drugim anioł zaczął chodzić do szkoły i najlepszy przyjaciel głównego bohatera odkrył, że jak zdejmie aureolę z głowy anielicy to znika jej ubranie, a dopiero w trzecim, w którym poznajemy koleżankę z klasy głównego bohatera, którą wszyscy uważają za powolniaka, a naprawdę ma słabe ciało wnosi coś sensownego do fabuły.

 

anything