trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2640 dnia: Luty 01, 2009, 08:31:06 pm »
Więc w końcu zrobili drugą część.
Pierwsza kończyła się tak nijak, a właściwie to wogóle się nie kończyła.
Co do tych akcji to w pierwszej części też kilka takich było ale jeśli dobrze pamiętam to te drastyczniejsze były tylko w ostatnim odcinku.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2641 dnia: Luty 01, 2009, 09:04:40 pm »
Stringendo & Accelerendo Ultimatum Sera- od razu piszeze hentai ale jak ja juz tutaj daje hentaia to znaczy ze jest kurde dobry, zadnego rape

żadnego rape ? A ten w drugim i trzecim odcinku ? ;)

Ale fakt, kreska bardzo dobra, a scenariusz jednak nie może równać się z innymi "normalnymi" produkcjami, w końcu to hentaj.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2642 dnia: Luty 01, 2009, 09:06:33 pm »
Lol, Jackal chce oglądac "school days" jestem ciekaw reakcji ale nie spodziewam sie niczego specjalnego.
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa. hmmmmmmmmmm o to chodziło świetne dużo jąkania w stylu: mmm, eeeeeeeeee, yyyyyyyyyy ehmm
takie poprostu school days. jak będzietakie do końca jak w pierwszym epie to jestem za o to chodziło taki school life jak dla mnie,na czekałem.
bo w niektórych seriach drażniło mnie to jak np. bleach, sola,to to że mam super moce, o których właśnie się dowiedziałem więc interesują mnie tylko kumple z super czymś a resztę mam w niżej położonym miejscu..........
także narazie jest ok, denerwuje mnie chwilami i śmieszy mnie ich pokraczne sytuacje i teksty w stylu: poznałem ją z boku pociągu........
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 09:09:51 pm wysłana przez Jackal »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2643 dnia: Luty 01, 2009, 09:15:32 pm »
Jackal: temat school days był wałkowany tutaj nie raz, nawet osobny wątek był z tego co pamiętam poświęcony temu anime. Tam też często było, "wtf? o co wam chodzi, jak będzie do końca takie jak w 1 epie to super".
Właśnie chodzi o zakończenie, ono jest... hmm inne i psuje całą serię.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2644 dnia: Luty 01, 2009, 09:20:08 pm »
ok, aha dobra..........następnym razem nabazgram w odpowiednim miejscu. ;-)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2645 dnia: Luty 01, 2009, 09:56:16 pm »
Cytuj
żadnego rape ? A ten w drugim i trzecim odcinku ?
W 2 to był raczej watek komediowy z tego zrobiony więc nie zaliczam, no i to był jego dziewczyna a w 3 to nie był rape tylko cos innego.
Cytuj
Właśnie chodzi o zakończenie, ono jest... hmm inne i psuje całą serię.
Dla mnie ok.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2646 dnia: Luty 01, 2009, 10:15:15 pm »
Właśnie chodzi o zakończenie, ono jest... hmm inne i psuje całą serię.
A wiecie co najśmieszniejsze... że IMO takie zakończenie jest dobre... znaczy ogólnie wkurza widza ale dzięki niemu seria jest... hmm ciekawa... na swój sposób... z standardowym to by było to coś o czym bym zapomniał jakiś czas po obejrzeniu

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2647 dnia: Luty 02, 2009, 07:50:12 am »
A wiecie co najśmieszniejsze... że IMO takie zakończenie jest dobre... znaczy ogólnie wkurza widza ale dzięki niemu seria jest... hmm ciekawa... na swój sposób... z standardowym to by było to coś o czym bym zapomniał jakiś czas po obejrzeniu

Zgadzam się z ostatnim zdaniem, fakt faktem że gdyby nie to zakończenie to mało kto by pamiętał o tym anime.

W 2 to był raczej watek komediowy z tego zrobiony więc nie zaliczam,
...
 a w 3 to nie był rape tylko cos innego.Dla mnie ok.

Taa, w końcu w 3 zmusili tylko brata i siostrę do uprawiania seksu. A w 2 to jednak był gwałt nawet jeżeli zakończyli go w miarę komediowy sposób

no i to był jego dziewczyna

I co z tego ? To że była jego dziewczyną wcale nie oznacza że ma prawo z nią sypiać, o gwałcie nie wspominając... ale widać ja staroświecki jestem.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2648 dnia: Luty 02, 2009, 08:04:15 am »
Taka już jest specyfika japońskich produkcjach erotycznych, że w 90% przypadków kobieta mówi nie nie nie i się broni a facet i tak robi swoje a babka i tak na końcu ma orgazm. I jakoś oni nie uznają chyba tego za rape.
To chyba takie uwarunkowanie kulturowo-społeczne Japończyków.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2649 dnia: Luty 02, 2009, 08:12:33 am »
well, to tylko taki trik, żeby zmniejszyć wyrzuty sumienia za zrobienie komuś krzywdy. Nie ważne, że upokarzasz, bijesz, gwałcisz, bo przecież te panienki i tak to lubią  :roll:

a my ogladamy Hajime no Ippo i jesteśmy około 50 odcinka. Bomba. Faceci tłukący sie po mordach, agst lata w powietrzu i penisowe żarty. W sam raz dla szyszek :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2650 dnia: Luty 02, 2009, 11:33:06 am »
Cytuj
Taa, w końcu w 3 zmusili tylko brata i siostrę do uprawiania seksu. A w 2 to jednak był gwałt nawet jeżeli zakończyli go w miarę komediowy sposób
Nie byli bratem i siostrą po krwi, więc nie ma problemu, no i na koncu sami chcieli, więc mozna by stwierdzic że im "pomogli".
Co do 2 odcinka to nie kumasz widocznie ze w takim przypadku jest inaczej niz z obcą osobą, rape jest rapem ale nastwaienie inne.
Cytuj
well, to tylko taki trik, żeby zmniejszyć wyrzuty sumienia za zrobienie komuś krzywdy. Nie ważne, że upokarzasz, bijesz, gwałcisz, bo przecież te panienki i tak to lubią

Nie to nie ten trik, chodzi o to ze nie stawiają oporu więc najwidoczniej krzyk jest dla niepoznaki ze same chcą i im to sprawia przyjemnośc(co chyba nie jest bezpodstawne bo nawet jesli to rape ciało rządzi się swymi prawami aczkolwiek do orgazmu nie zawsze przecierz musi doijsc).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2651 dnia: Luty 02, 2009, 11:37:27 am »
Frey, nie wypowiadaj się za kobiety. Nie o gwałcie i nie o orgazmie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2652 dnia: Luty 02, 2009, 11:51:29 am »
Obejrzałem D.Gray-man. Anime bardzo dobre, szczególnie od połowy świetne. Ma 103 odcinki, ale nie żałuję że je oglądałem. Było bardzo wciągające z wysokiej jakości kreską, piękną muzyką i ciekawą fabułą. Szkoda tylko że bez zakończenia.
PS:
Magical Girl Ai nie polecam. To gore hentai. Co prawda ładna kreska, ale sceny dosyć obrzydliwe.

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2653 dnia: Luty 02, 2009, 01:58:33 pm »
Obejrzałem D.Gray-man. Anime bardzo dobre, szczególnie od połowy świetne. Ma 103 odcinki, ale nie żałuję że je oglądałem. Było bardzo wciągające z wysokiej jakości kreską, piękną muzyką i ciekawą fabułą. Szkoda tylko że bez zakończenia.

Obejrzałeś D.Gej-mena w jeden dzień ? :eek:

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2654 dnia: Luty 02, 2009, 06:44:55 pm »
Obejrzałem D.Gray-man. Anime bardzo dobre, szczególnie od połowy świetne. Ma 103 odcinki, ale nie żałuję że je oglądałem. Było bardzo wciągające z wysokiej jakości kreską, piękną muzyką i ciekawą fabułą. Szkoda tylko że bez zakończenia.

Seria nie ma zakończenia chyba dlatego że mangi jeszcze nie skończyli a twórcy nie chcieli się bawić w fillery i wybrali przerwę.
Co do samej serii, początek i zakończenie trzyma poziom, środek był najsłabszy. Momentami nie wiedziałem czy kręcą fillery czy odcinki na podstawie mangi. Bohaterowie byli nieciekawi i było ich mało jak na serię 103 odcinkową, fabuła też nie powalała. Jedyny ciekawy moment który pamiętam do dzisiaj to walka kapitanów pod koniec. Szkoda że nie dostali oni więcej czasu antenowego.
Jeżeli chodzi o tasiemce to seria przegrywa szybciej niż gołota z naruto czy bleachem.



Nie byli bratem i siostrą po krwi, więc nie ma problemu, no i na koncu sami chcieli, więc mozna by stwierdzic że im "pomogli".
Co do 2 odcinka to nie kumasz widocznie ze w takim przypadku jest inaczej niz z obcą osobą, rape jest rapem ale nastwaienie inne.
Nie to nie ten trik, chodzi o to ze nie stawiają oporu więc najwidoczniej krzyk jest dla niepoznaki ze same chcą i im to sprawia przyjemnośc(co chyba nie jest bezpodstawne bo nawet jesli to rape ciało rządzi się swymi prawami aczkolwiek do orgazmu nie zawsze przecierz musi doijsc).

skoro "Nie byli bratem i siostrą po krwi, więc nie ma problemu" to ja odpadam, reszty też nie mam zamiaru komentować.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 06:51:24 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything