Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3195 dnia: Maj 15, 2009, 09:59:15 am »
Będą płakali, wyznawali sobie miłość i będzie smutno?
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3196 dnia: Maj 15, 2009, 10:01:33 am »
Będą płakali, wyznawali sobie miłość i będzie smutno?
A to nie było w I sezonie ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3197 dnia: Maj 15, 2009, 10:05:20 am »
Nie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3198 dnia: Maj 15, 2009, 10:18:14 am »
Nie.
Obejrzyj jeszcze raz to zobaczysz że było. Może nie dokładnie tak, ale coś w tym stylu.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3199 dnia: Maj 15, 2009, 10:53:06 am »
A jak pamiętam żarty w Clannadzie to najgorsze dno (szczególnie ta bezsensowna pomoc blondynowi z siostrzyczką). Ogólnie Clannad After miał kilka lepszych  odcinków, ale dopiero po połowie.

 Jak żarty odwołujące się do pedofilii, homoseksualizmu i dewiacji seksualnych mogą nie być fajne : (  Lepsze takie żarty, przy których zarechoczę, niż coś pokroju cycata brunetka przewraca się na scenie i widać jej majtki. HAHA. W pierwszym sezonie żarciki też były sympatyczne, zwłaszcza ten z pairingiem obu bohaterów gdzieś pod koniec serii o:

 Poza tym ten cholerny animiec ma nie tyle świetny, co bardzo wpadające w pamięć soundtrack, a zwłaszcza niektóre kawałki
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3200 dnia: Maj 15, 2009, 10:56:56 am »
Jak żarty odwołujące się do pedofilii, homoseksualizmu i dewiacji seksualnych mogą nie być fajne : (  Lepsze takie żarty, przy których zarechoczę, niż coś pokroju cycata brunetka przewraca się na scenie i widać jej majtki. HAHA. W pierwszym sezonie żarciki też były sympatyczne, zwłaszcza ten z pairingiem obu bohaterów gdzieś pod koniec serii o:

 Poza tym ten cholerny animiec ma nie tyle świetny, co bardzo wpadające w pamięć soundtrack, a zwłaszcza niektóre kawałki
Tam nic nie było śmiesznego, a postacie 20 razy głupsze niż w Kanokonie i denerwujące.
Jakby choć dali fajne ecchi to może było by lepsze. Ale na szczęście Clannad After miał kilka wzruszających scenek co mu wyszło na plus w stosunku do I serii.
A najlepsze żarty słowne to były jak ostatnio widziałem w Toradora.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3201 dnia: Maj 15, 2009, 11:02:53 am »
Jakby choć dali fajne ecchi to może było by lepsze.

 NIE


NIE BYŁOBY


 Właśnie z ulgą przywitałem w tym animcu brak ecchi, może poza sceną z Kyou w składziku, ale tam to było z bardzo dużym przymrużeniem oka, za co wpadł kolejny plus
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3202 dnia: Maj 15, 2009, 11:07:06 am »
NIE


NIE BYŁOBY


 Właśnie z ulgą przywitałem w tym animcu brak ecchi, może poza sceną z Kyou w składziku, ale tam to było z bardzo dużym przymrużeniem oka, za co wpadł kolejny plus

Racja.
Tam nic nie było śmiesznego, a postacie 20 razy głupsze niż w Kanokonie i denerwujące.

No to masz widocznie swoje specyficzne poczucie humoru dla mnie tam było w miarę. Momentami nawet bardzo dobrze.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3203 dnia: Maj 15, 2009, 11:07:42 am »
NIE


NIE BYŁOBY


 Właśnie z ulgą przywitałem w tym animcu brak ecchi, może poza sceną z Kyou w składziku, ale tam to było z bardzo dużym przymrużeniem oka, za co wpadł kolejny plus

Więc nic nie pomogło temu anime (I sezon i większość II) i nie wiem jak można to ocenić wyżej niż 8/10. Tam nic nie było śmiesznego.
Air było najlepsze bo prawie w całości poważne i dramatyczne.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3204 dnia: Maj 15, 2009, 11:18:32 am »
Air był nudny i główna bohaterka nie miała mózgu


 Są gusta i guściki, nie poradzisz
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3205 dnia: Maj 15, 2009, 11:23:33 am »

Air było najlepsze bo prawie w całości poważne i dramatyczne.
Jak by nie patrzeć to powinieneś też uznać główną bohaterkę Air za głupio i co tylko.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3206 dnia: Maj 15, 2009, 11:35:44 am »
Misuzu była fajna i sympatyczna lecz nie była denerwująca. Kiedyś pisałem, że słodkie postacie lubię lecz nie lubię głupich irytujących jak np Kyou z Clannada. Dlaczego nie ma tam ani jednego chłopaka, który nie jest nieśmiałym kretynem lub śmiałym głupkiem ? Odnosi się to również do ogółu anime gdzie takie postacie to stanowcza większość.
Brakuje postaci pośrednich czyli normalnych, a w Air główny bohater był znacznie normalnie (jak nie całkowicie normalny) w porównaniu z tym w Clannadzie.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 12:11:40 pm wysłana przez anfan »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3207 dnia: Maj 15, 2009, 12:44:46 pm »
Brakuje postaci pośrednich czyli normalnych

Czasami, dzięki wyjściu z domu można spotkać i takie :idea:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3208 dnia: Maj 15, 2009, 01:40:28 pm »
Ai Yori Aoshi 16 odcinek - tym razem głupia Aoi wstydzi się wyjść na plażę w kostiumie kąpielowym, ale kilka odcinków wcześniej nie wstydziła się być goła w gorących źródłach z innymi. Nie wiem, ale na logikę powinno być odwrotnie. Już nie pamiętam postaci z bardziej wypranym mózgiem niż Aoi (choć pozostałym nie wiele do niej brakuje).
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 01:43:51 pm wysłana przez anfan »

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3209 dnia: Maj 16, 2009, 08:28:11 pm »
Clannad AS 16 odcinek

Gdzie się podziało to sympatyczne i zabawne anime o uczniach?


Also,  :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
/人◕ ‿‿ ◕人\