Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3180 dnia: Maj 14, 2009, 10:25:34 pm »
Mam nadzieje że nie rzucisz tej serii.

To byłaby głupota, przerwać w połowie


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3181 dnia: Maj 14, 2009, 10:27:49 pm »
To byłaby głupota, przerwać w połowie
Święte słowa  8)

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3182 dnia: Maj 14, 2009, 10:31:00 pm »
Nigdy bym nie sądził że to anime będzie takim bezwartościowym i strasznie denerwującym gniotem.

Z dobrej woli ostrzegałem jak jest ale nie posłuchałeś.Od razu ci powiem ze potem nie będzie lepiej.

Manga jest znaaaacznie dłuższa niż anime a na całej długości(przynajmniej tam gdzie ja doszłem,gdzieś koło 3/4) nic się w niej właściwie nie zmienia.Mieszkają pod jednym dachem chyba 3 lata i przy specjalnych okazjach dają sobie buziaka.Reszta dziewczyn próbuje nieśmiało zdobyć Kaworu,on tego nawet nie zauważa,one nie zauważają ze on kocha Aoi.I tak w kółko tom za tomem.  
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3183 dnia: Maj 14, 2009, 10:31:09 pm »
Mówiąc w skrócie w większości anime są praktycznie zawsze jakieś schematy, ale jest ich tylko trochę i oprócz tego fabuła coś wnosi do anime.
A jak na razie do 14 odcinka Ai Yori Aoshi są co odcinek nowe, głupkowate i denerwujące schematy zachowań bez żadnej fabuły.
A oglądam właśnie dlatego bo tak głupkowatych bajkowych zachowań już dawno nie widziałem lecz mam nadzieję że się zmieni na lepsze.
I nic praktycznie mnie w tym anime nie śmieszy, a to chyba jakaś komedia jest.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3184 dnia: Maj 14, 2009, 10:33:57 pm »

A oglądam właśnie dlatego bo tak głupkowatych schematów zachowań (bajkowych) już dawno nie widziałem lecz mam nadzieję że się zmieni na lepsze.

Jest w tym coś prawdy.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3185 dnia: Maj 14, 2009, 10:36:22 pm »
To byłaby głupota, przerwać w połowie
A Zettai Karen Children ponoć przerwał, i to chyba nawet nie w połowie...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3186 dnia: Maj 14, 2009, 11:04:18 pm »
A Zettai Karen Children ponoć przerwał, i to chyba nawet nie w połowie...

Te złośliwe plotki rozsiewają wrogowie systemu, winni zostaną ukarani.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3187 dnia: Maj 14, 2009, 11:13:47 pm »
...w imieniu Księżyca...?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3188 dnia: Maj 14, 2009, 11:18:52 pm »
A Zettai Karen Children ponoć przerwał, i to chyba nawet nie w połowie...
Ale tamto anime miał 51 odcinków i przerwałem oglądanie po 6 bo byłem pewien (i zresztą miałem rację) że już podobnie beznadziejne będzie do końca. To było anime dla dzieci od początku do końca i co najgorsze pokazywali to na każdym kroku (a mogli przynajmniej udawać że nie jest dla dzieci). Nie było ani dobrej walki, ani ciekawych postaci. Na główne bohaterki patrzyli z góry i traktowali jak dzieci (mimo że to dzieci) więc jakby dali im wyższą rangę to może by się przyjemniej je oglądało. I główny zły, który tak naprawdę nie był zły też strasznie irytował bo się pojawił na parę sekund w odcinkach wpierw jako obserwator, a później mieszał im w inny sposób, ale nigdy nic fajnego do oglądania z tego nie wynikło.
A 51 odcinków gdzie główną fabułą są starcia (i to bardzo marne) z głupkowatymi antyesperami czy esperami jest nudne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3189 dnia: Maj 14, 2009, 11:25:13 pm »
Ale mistrzu - to twoja sprawa kiedy przerywasz oglądanie, my sobie tylko żartujemy. Absolutnie nie musisz nam się z niczego tłumaczyć. Poza tym zazwyczaj tłumaczy się winny, więc...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3190 dnia: Maj 14, 2009, 11:28:47 pm »
Ale mistrzu - to twoja sprawa kiedy przerywasz oglądanie, my sobie tylko żartujemy. Absolutnie nie musisz nam się z niczego tłumaczyć. Poza tym zazwyczaj tłumaczy się winny, więc...
Nie zrozumiałeś. Ja nie tłumaczę bo muszę lecz LUBIĘ zawsze uzasadniać swoje zdanie o danym anime.
I sporadycznie nie oglądam w całości chyba że postacie są nie do zniesienia i nie ma nic co to zastępuje.

Offline Dagu

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3191 dnia: Maj 14, 2009, 11:34:00 pm »
Znowu podjęłam się oglądania Shin-chana... Lubię takie animce, które można oglądać nie po kolei i z doskoku, bo przy moim braku konsekwencji są jak znalazł :)




Classic is fantastic. Yeah.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3192 dnia: Maj 14, 2009, 11:52:46 pm »
OMFG, 25 odcinek Suzumiya Haruhi-chan zmiażdzył mnie totalnie.
Ten opening z niby erogry po prostu cudny, widać rękę KeyAni :D
"Go ahead. You can call me Mikuru".
Zuo i zuem pogania, poplułem się kanapką.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3193 dnia: Maj 15, 2009, 12:32:47 am »
Clannad after story

3 epek

 Motyw z Mei i Onii-chan rewelacyjny, przy czym obudził we mnie perwersyjne, złe skłonności

FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU


 mistrzowskie są te żarty w Clannadzie nawiązujące do rzeczy perwersyjnych i brudnych : P


 no i to jedna z serii z najpiękniejszą kreską/grafiką. Cód i miód wylewa się z monitora.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 12:36:12 am wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3194 dnia: Maj 15, 2009, 08:03:53 am »
Clannad after story

3 epek

 Motyw z Mei i Onii-chan rewelacyjny, przy czym obudził we mnie perwersyjne, złe skłonności

FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU


 mistrzowskie są te żarty w Clannadzie nawiązujące do rzeczy perwersyjnych i brudnych : P


 no i to jedna z serii z najpiękniejszą kreską/grafiką. Cód i miód wylewa się z monitora.
A jak pamiętam żarty w Clannadzie to najgorsze dno (szczególnie ta bezsensowna pomoc blondynowi z siostrzyczką). Ogólnie Clannad After miał kilka lepszych  odcinków, ale dopiero po połowie.