Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3330 dnia: Maj 29, 2009, 02:09:36 pm »
Obejrzałem do końca Kanon(2006) i stwierdzam że było warto.W kilku miejscach trochę przynudzali ale ostatnie odcinki przykuły mnie do ekranu.
Takie anime to się ogląda w dwa dni. Jak dla mnie było minimalnie gorsze od Air, ale dużo lepsze od Clannad.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3331 dnia: Maj 29, 2009, 02:11:17 pm »
JA wziełem się za PLANETES. I był to trafny wybór :D.
Nie żebym nie lubił ale takiego S-F ostatnio mi było trzeba bez żadnych bohaterów ratujących galaktyke i wielkich bitew kosmicznych.... a zwykłą bandę wykonującą w kosmosie dzień w dzień robotę "śmieciarzy" xD.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3332 dnia: Maj 29, 2009, 02:18:15 pm »
Le Portrait de Petit Cossette-jeszcze tego nie poecałem więc polecę to. M atylko 3 odcinki po tak 38 min ale jest naprawdę super. Napisze jeszcze tylko ze muzyka jest genialna a resztę dowiecie sie po obejrzeniu. ;-)
Mnie trochę zawiodło. Za dużo niepotrzebnej mistyki, za mało konkretów. A jeśli nie mieli nic więcej do powiedzenia, to mogli zrobić dwa odcinki. Ale generalnie wrażenia pozytywne.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3333 dnia: Maj 29, 2009, 02:24:28 pm »
Takie anime to się ogląda w dwa dni.
A czemu?  :)

Jak dla mnie było minimalnie gorsze od Air, ale dużo lepsze od Clannad.

Kanon dobre, ale jeśli miał bym to segregować które lepsze to dużo zależało by od strony z której spojrzymy na to. Kanon jest takie wyśrodkowane bym powiedział z wszystkich produkcji KEY. I czy to patrząc od strony dramatycznej czy komediowej(taka jest moja opinia).

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3334 dnia: Maj 29, 2009, 05:55:01 pm »
JA wziełem się za PLANETES. I był to trafny wybór :D.
Nie żebym nie lubił ale takiego S-F ostatnio mi było trzeba bez żadnych bohaterów ratujących galaktyke i wielkich bitew kosmicznych.... a zwykłą bandę wykonującą w kosmosie dzień w dzień robotę "śmieciarzy" xD.

O to to! Jak dla mnie to jest najmocniejszy pretendent do pierwszego miejsca w kategorii space-settled anime. Od czasu Planetes wszystkie inne wydają się mierne.  :D
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3335 dnia: Maj 29, 2009, 06:20:35 pm »
Wyszedł pierwszy odcinek kontynuacji  Stringendo & Accelerando po tytułem Stretta the Animation. Przejrzałem z grubsza i jest to praktycznie to samo co w mandze zresztą jak i w poprzedniej części. Animacja trzyma ten sam poziom co S&A choć mogli się postarać trochę ją poprawić. Jak komuś podobało się poprzednie to i to może obejrzeć.

Niezły hentai jaki ostatnio oglądałem to Kage [Shadow]. Scenki są dosyć soft  tyle, że poza tym zawiera sporo przemocy i krwi. Akcja dzieje się w feudalnej Japonii i opowiada o klanach shinobi. Ma całkiem niezłą fabułkę która oryginalna nie jest ale trzyma się mniej więcej kupy plus fajne postacie. Poza tym bardzo podobał mi się projekty postaci szczególnie kobiecych. Animacja też jak na gatunek jest na wysokim poziomie.
Takie Ninja Scroll w gatunku hentai (w bardzo dużym uproszczeniu).
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3336 dnia: Maj 29, 2009, 06:33:48 pm »
H2o. Zanosiło się świetnie, ale ta jedna postać tj Hayami co wpierw robi na złość, a potem pozwala się za to bić itp STRASZNIE DENERWUJE. No naprawdę jak można taką pokrakę umysłową dać do anime w dodatku tak bardzo sztucznie to wszystko pokazują.
Jakaś nienormalna masochistka, której nie jest żal lecz strasznie działa na nerwy.
No bo jeśli już mówi tak żeby kogoś zdenerwować to niech tak robi do końca i niech nie pozwala się bić to głupie stworzenie albo przynajmniej im też coś zrobi bo wtedy by już była mniej denerwująca.
Bo jeśli jest agresywna to niech to okazuje cały czas, a nie wygląda to tak, że pozwala się bić, poniżać itp i jest to co jeszcze dziwniejsze traktowane jako normalne. I to mówię po 2 odcinkach.
I jeszcze niedorozwinięte dobre koleżanki mówią takiemu chłopakowi co chce jej pomóc, że ma do niej nie iść, nie pomagać, ale nic nie mówią dlaczego. To już jest naprawdę DNO w tym anime.
Ale może jakoś je obejrzę bo na razie to beznadziejnie głupie i IRRACJONALNE.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3337 dnia: Maj 29, 2009, 06:57:13 pm »
Ja tam przy H2O odpadłem po 3cim epku. Dno straszliwe. Do tego co Anfan napisał dorzucę denny fanserwis i do bólu sztampowe postacie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3338 dnia: Maj 29, 2009, 07:17:58 pm »
Ja tam przy H2O odpadłem po 3cim epku. Dno straszliwe. Do tego co Anfan napisał dorzucę denny fanserwis i do bólu sztampowe postacie.
Mnie po prostu denerwuje coś w czym nie ma sensu. Trochę mi się skojarzyło z klimatem Air, ale to coś nie dorasta do tamtego anime nawet trochę bo jest tak głupie. Ta dziewczynka co rządzi tamtymi dwoma chłopcami  nie jest poważna i zła i oni też na takich nie wyglądają więc dlaczego udają że te sceny agresji są poważne ? To wszystko jest tak nieprzekonywujące i sztuczne że brak słów.
A na dodatek to ta sama firma co robiła anime Rental Magica, które również było dnem totalnym.
A co do Hayami to bez względu na to kim jest nie ma wyjaśnienia dla jej zachowania. Tamtego chłopca potrafiła uderzyć bo był dla niej dobry, a tych co są dla niej źli nic nie robi lecz wpierw ich prowokuje.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3339 dnia: Maj 29, 2009, 09:38:29 pm »
Nie wiem co tak narzekacie.
Mi się to bardziej podobało od tych Heart'wów, Kanonów, Shuffl'ów i tym podobnych rzeczy.
Nie było przynajmniej takie nudne i flegmatyczne jak wyzej wymienione. Aczkolwiek przyznam że idealne nie było.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3340 dnia: Maj 29, 2009, 09:42:43 pm »
Wyszedł pierwszy odcinek kontynuacji  Stringendo & Accelerando po tytułem Stretta the Animation.

dobrze wiedzieć, zwłaszcza ze względu na animację tytuł się wyróżnia.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3341 dnia: Maj 29, 2009, 10:08:50 pm »
Nie wiem co tak narzekacie.
Mi się to bardziej podobało od tych Heart'wów, Kanonów, Shuffl'ów i tym podobnych rzeczy.
Nie było przynajmniej takie nudne i flegmatyczne jak wyzej wymienione. Aczkolwiek przyznam że idealne nie było.
Akane-iro to poziom H2o choć może Akane-iro nawet lepsze.
No jeśli dla kogoś anime nie mające ani jednej postaci, którą można polubić i sensownej fabuły jest dobre to nie wiem jakie jest złe.
Główny bohater na domiar złego był panicznie nieśmiały jak kompletny głupek. Bo nieśmiałym to można być, ale panicznie to taka postać nie ma racji bytu bo nic nie mówili że taki jest.
A po drugie nawet jeśli jakaś postać (ta dziewczyna) jest odrzucona przez wioskę to nie znaczy, że automatycznie będzie pozwalać się poniżać. A za to że ona się jeszcze obwinia to ktoś powinien ją zabić bo tak bezwartościową postać nie warto oglądać.
dobrze wiedzieć, zwłaszcza ze względu na animację tytuł się wyróżnia.
Oglądałeś Harukoi Otome ? Tamto jest najlepszym eroanime pod względem grafiki lecz kreska w Stretta również jest bardzo wysokiej jakości.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3342 dnia: Maj 29, 2009, 10:19:42 pm »
Oglądałeś Harukoi Otome ? Tamto jest najlepszym eroanime pod względem grafiki lecz kreska w Stretta również jest bardzo wysokiej jakości.
Animacja może i dobra ale design postaci zbyt sztampowy jak dla mnie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3343 dnia: Maj 29, 2009, 10:44:53 pm »
Animacja może i dobra ale design postaci zbyt sztampowy jak dla mnie.
Lepsza taka bo właśnie zwyczajna, a nie specjalnie jakby zrobiona dla hentai.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3344 dnia: Maj 30, 2009, 08:04:26 am »
Nie mówię że jest zła ani, że nie pasuje ale mam przesyt tego typu designu i ogólnie tego typu postaci jak widziałem na screenach.
Wolę tego typu jak np. w Jokei Kazoku: Inbou
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2009, 08:07:54 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything