trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3525 dnia: Czerwiec 24, 2009, 06:46:04 pm »
Tylko coś mangi autor skończyć nie potrafi
Mało powiedziane.Zakładając ilość niezamkniętych wątków i tempo powstawania mangi to jeśli zakończenie będzie za 5 lat to będzie sukces.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dembol_

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3526 dnia: Czerwiec 24, 2009, 07:45:53 pm »
Autor ostatnio powiedział, że manga jest skończona w 60-70% co oznacza, że przy tempie 1 odcinek na 2 tygodnie (bez kilkumiesięcznych przerw jakie zdarzają się autorowi) manga skończy się na tomie 55 w 2020 roku. Najnowsze odcinki mangi są niesamowite.

Offline Niuniek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3527 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:20:47 pm »
To w takim razie muszę obadać mangę. Bo strasznie brak mi jednak czegoś pomiędzy 25-tym i pierwszym epkiem anime. :-?

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3528 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:22:24 pm »
Obejrzałem Soul Eatera i muszę powiedzieć ze chociaż był niezły to spodziewałem się więcej.Ostatnia walka jest po prostu dziwna.Ja rozumiem ze Ashura chociaż posiadał boską moc był tchórzem ale jego zachowanie podczas ostatniej walki jest mocno naciągane.Już przedtem kilka osób atakowało go odważnie ryzykując życie choć byli słabsi niż on i nie zachowywał się w ten sposób na ten widok.Poza tym ten słynny czynnik NIEDOBIJANIA pokonanych głównych bohaterów tylko czekania aż się podniosą i znowu zaatakują...raz za razem aż do znudzenia.Można to naturalnie tłumaczyć faktem ze wierzył ze jest niepokonany i nieśmiertelny ale niesmak i tak pozostaje.Podobało mi się za to ze Ashura był naprawdę mocny i widać było kto tu ma przewagę nie jak w takim bleachu gdzie arrankarzy nie giną w pierwszej sekundzie walki tylko dlatego ze shinigami nie chce się używać od razu najsilniejszych ataków.Humor za to dobry miejscami nawet bardzo.Widać też wyraźnie ze anime powstało na podstawie mangi która nadal powstaje bo jest cała masa nie zamkniętych wątków.Jak dla mnie 8/10.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3529 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:57:00 pm »
Oglądam Inukami. Po dwóch odcinkach REWELACJA.


Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3530 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:20:06 pm »
Ogólnie z Soul Eaterem im dalej, tym gorzej. Na początku robił małą forumową furorę, a gdy seria się skończyła nikt nawet nie odświeżył tematu by skomentować.

btw, BLACK STAR/TSUBAKI > MAKA/SOUL

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3531 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:22:37 pm »
mi SE się bardzo podobał a oglądałem niedawno :P.
A i Maka rządzi... co do Soula to mi to tam rybka co z nim :D

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3532 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:27:50 pm »
btw, BLACK STAR/TSUBAKI > MAKA/SOUL

imo :)
Kid z siostrami > Maka ze swoją kosą, długo długo nic i gdzieś tam na końcu Black Star


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3533 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:33:40 pm »
Jak dla mnie Stein ze swoją śrubą i obłędem bił wszystkich na głowę. Ostatnia walka Ashury z Maką do dla mnie jedno wielkie WTF.  Nagle Maka robi takie ciach i nikt się tego nie spodzewał  ;-)

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3534 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:43:46 pm »
imo :)
Kid z siostrami > Maka ze swoją kosą, długo długo nic i gdzieś tam na końcu Black Star

Oj nie - para Black Star + Tsubaki najlepsza - nareszcie bohater shounenea który nie ma durnych problemów i zahamowań, tylko daje z siebie wszystko i to w pięknym stylu : )
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3535 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:49:17 pm »
I zachowuje się jakby był patentowanym głupkiem, chociaż wcale nim nie jest...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3536 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:59:43 pm »
Że wy oglądacie takie beznadziejne anime. Tylko je zobaczyłem i usunąłem.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3537 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:04:41 pm »
I głupio zrobiłeś, bo to chyba najlepszy shounen jakiego widziałem w życiu. DB, Bleach i Naruto razem wzięte mogą mu co najwyżej buty wylizać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3538 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:08:39 pm »
I głupio zrobiłeś, bo to chyba najlepszy shounen jakiego widziałem w życiu. DB, Bleach i Naruto razem wzięte mogą mu co najwyżej buty wylizać.
Nie oglądam czegoś takiego. Poza tym są beznadziejne polskie napisy i kreska wstrętna.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3539 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:23:03 pm »
Kreska jest... specyficzna, trzeba się przyzwyczaić. Zaś z polskich napisów nikt ci nie każe korzystać. Ja do dziś nie znam ani jednej strony czy miejsca, z których mógłbym je czerpać, bo i po co - zachodnie grupki doskonale wykonują swój fach. A angielski w dialogach między bohaterami jest tak prostacki, że zrozumiałoby go dziecko z podstawówki.
Inna sprawa że po nałożeniu napisów pliki video tną się na moim staruszku jak cholera... Tym bardziej cieszę się, że nie mam potrzeby z nich korzystać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything