trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3750 dnia: Lipiec 13, 2009, 10:26:24 am »
Matko, co ja wypisuję - chyba jeszcze śpię. Oczywiście zabrałem się za Akagiego. Tak w jednej jak i w drugiej serii narrator jest przemniamuśny moim zdaniem. A co do Laganna - niczego nie obiecuję. Już wczoraj straszliwie mnie umęczył. Gdyby nie Yoko, nie byłoby aż 5 odcinków.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2009, 10:31:48 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3751 dnia: Lipiec 13, 2009, 10:37:10 am »
Nie mogę przemęczyć RahXephon.
Nie mówiąc już o Shanie... -.-
Szczerze to nie wiem co ludzie w niej widzą... dla mnie nudne toto i bezpłciowe... przyrównałbym do Kaze no Stigma

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3752 dnia: Lipiec 13, 2009, 10:47:44 am »
Nie mogę przemęczyć RahXephon.
Nie mówiąc już o Shanie... -.-
Szczerze to nie wiem co ludzie w niej widzą... dla mnie nudne toto i bezpłciowe... przyrównałbym do Kaze no Stigma
W Kaze no Stigma mi się nie podobała główna bohaterka. Za to Shana była wspaniała i anime pod każdym względem jest lepsze i nie ma za co go nie lubić.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3753 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:21:43 am »
Ok obejrzałem Kyou Chapter
Za krótkie chce cały nowy sezon z Kyou zamiast Nagisy... *___*

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3754 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:26:29 am »
Ok obejrzałem Kyou Chapter
Za krótkie chce cały nowy sezon z Kyou zamiast Nagisy... *___*
Tylko z Kyou to by nie było żadnych dramatycznych wydarzeń w przeciwieństwie do Nagisy.
Pod koniec 22 odcinka Clannad after co to była za postać leżąca pod drzewem ?

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3755 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:33:20 am »
Tylko z Kyou to by nie było żadnych dramatycznych wydarzeń w przeciwieństwie do Nagisy.

 No właśnie. To byłaby po prostu fantastyczna seria, ja bym oglądał i sie ciezsył jak głupi gdyby był Clannad tak po prostu radosny i sympatyczny z parką Tomoya-Kyou : )
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3756 dnia: Lipiec 13, 2009, 11:54:59 am »
No właśnie. To byłaby po prostu fantastyczna seria, ja bym oglądał i sie ciezsył jak głupi gdyby był Clannad tak po prostu radosny i sympatyczny z parką Tomoya-Kyou : )
Bardziej mi odpowiadał dramatyczny klimat Air i Kanon dlatego komedia w Clannad i niesamowita irracjonalność wielu scen popsuła to anime. Nie mówię, że nie może być bez dramatu bo przecież zmiany klimatu też mogą być dobre. Ale ogólnie ten nieśmieszny humor nie podobał mi się.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3757 dnia: Lipiec 13, 2009, 12:00:50 pm »
Już chyba kiedyś otym rozmawialiśmy - humor w Clannadzie akurat mi się podobał, zwłaszcza żarty loliconowe z siostrą tego tam blondynka : )
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3758 dnia: Lipiec 13, 2009, 12:04:57 pm »
Już chyba kiedyś otym rozmawialiśmy - humor w Clannadzie akurat mi się podobał, zwłaszcza żarty loliconowe z siostrą tego tam blondynka : )
Jego siostra nie była taka zła. Po prostu uważam, że TAKIE żarty nie pasowały do klimatu tego anime. Możliwe, że to wpływ tamtych dwóch anime. Jeśli producenci dając głupie żarty sądzą, że zwiększają popularność anime to chyba z nimi jest coś nie tak.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3759 dnia: Lipiec 13, 2009, 05:31:12 pm »
Co do Laganna moje zdanie jest dosyć zbieżne z opinią Tenchiego (pomijając Yoko, bo i ona nie jawi mi się jako "wspaniała i postać pod każdym względem jest lepsza i nie ma za co jej nie lubić", jak to dziesiątki [a może setki?] razy pisał klasyk). Po raz trzeci się za to zabieram i nigdy nie dotarłem do legendarnego odcinka ósmego. Ta seria jest zaprzeczeniem idei MECHów...

A jeśli już o MECHach - Gundam Victory jednak się rozkręcił :D Tym razem mamy historię mroczniejszą i brutalniejszą (tutaj tak po prostu giną ludzie. W Gundamach to niemalże nowość!). Szaleństwo na punkcie białego MSa ciąg dalszy ;-)
I'd like to be a tree

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3760 dnia: Lipiec 13, 2009, 06:32:22 pm »
Ja miałem Laganna przestać oglądać gdzieś po 3-4 odcinku ale wszyscy mówili i pisali po forach ze to takie cudo więc trochę na siłę oglądałem dalej.Śmiało powiem ze pierwsze odcinki są słabe i głupie oraz monotonne.Jakby nie te wszystkie głosy za to przestał bym to oglądać bardzo szybko i jeszcze szybciej zapomniał o tym anime.Potem się rozkręciło i oglądałem z zainteresowaniem, miejscami sporym.Obejrzałem całe i nie żałuję choć zakończenie,jak dla mnie, dało się zrobić lepsze.Mogę powiedzieć ze w tym anime nie bawią się w syndrom nieśmiertelności postaci pozytywnych a to jest,przynajmniej dla mnie,ogromny plus i spora rzadkość.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3761 dnia: Lipiec 13, 2009, 06:39:27 pm »
W 6 odcinku Umishou pojawiła się nowa postać podobna do Ami z Toradory. Ogólnie anime bardzo fajnie się ogląda i jest zabawne.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3762 dnia: Lipiec 13, 2009, 07:34:21 pm »
Clannad - Another World: Kyou Chapter - jaki i reszta clannadowca bardzo mi się podobało. Szkoda no z tym że aby 23min ale i tak ładnie skompresowana historia i ta rewelacyjna kreska. Cóż z pod znaku clannada nic już nie będzie więc mim skromnym marzeniem jest czekać na nowego animca key'a - o ile coś takie będzie miało miejsce.

HunterXhunter - warto to oglądać? Jest coś w tym?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3763 dnia: Lipiec 13, 2009, 09:07:13 pm »
Ta seria jest zaprzeczeniem idei MECHów...
Dziękuję mistrzu, to jest właśnie to czego nie potrafiłem ująć w słowa. Ale dobra - dziś odcinki od 6 do 8.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3764 dnia: Lipiec 13, 2009, 09:22:30 pm »
Pierwsza OVA Dirty Pair - Affair Of Nolandia. Niestety trochę poniżej moich oczekiwań. Brakowało mi jakiejś iskry w tym filmie. Była akcja, był humor ale wszystko to jakoś do końca nie zagrało jako całość. Choć może mam zbyt wygórowane wymagania po Project EDEN. Jutro zobaczymy drugą OVA.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything