Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3870 dnia: Lipiec 22, 2009, 03:59:34 pm »
Dopiero przy fumoffu ta seria rozwija skrzydła, stając się jedną z najlepszych komedii jakie widziałem :P
Wszystko po kolei.
Akikan w pewnym sensie kojarzy mi się z Sekirei. Pomysł całkiem inny, ale rozwój fabuły na razie podobny.
Skoro tak twierdzisz... Tylko że Sekirei dziwnym trafem nie zniosłem, a Akikana oglądałem wręcz namiętnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3871 dnia: Lipiec 22, 2009, 04:25:01 pm »
Wszystko po kolei.Skoro tak twierdzisz... Tylko że Sekirei dziwnym trafem nie zniosłem, a Akikana oglądałem wręcz namiętnie.
A co tam było złe ? To bardzo przyjemne anime z bardzo dużą ilością mocnego fanserwisu na DVD. Szkoda tylko, że niedokończone. Sekirei miał poważniejsze sceny niż Akikan bo np zabicie kogoś.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3872 dnia: Lipiec 22, 2009, 04:35:03 pm »
Nie wiem czy było złe czy nie. Po prostu mi się nie spodobało i porzuciłem po pierwszym odcinku.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3873 dnia: Lipiec 22, 2009, 04:44:13 pm »
Każde anime jest dobre pod warunkiem, że w miarę ładnie wygląda i nie jest denerwujące.
Sekirei było wciągające w dodatku.
Może proporcje kreski nie były świetne no ale takie celowo miały być.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3874 dnia: Lipiec 22, 2009, 04:56:10 pm »
Każde anime jest dobre pod warunkiem, że w miarę ładnie wygląda i nie jest denerwujące.

Akikan:


Na te 400-500 tytułów, na które więcej niż rzuciłem okiem to nie znam gorszej kreski niż ta w Akikanie. Sekirei to przy tym cudo animacji.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2009, 05:00:26 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3875 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:06:31 pm »
Kwestia gustu, Wilku. Naprawdę widywałem gorsze. I widzisz, doświadczenie czy znajomość wielu serii przydaje się właśnie w takich momentach - bez problemu byłem w stanie odeprzeć twój argument.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3876 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:11:00 pm »
Akikan:


Na te 400-500 tytułów, na które więcej niż rzuciłem okiem to nie znam gorszej kreski niż ta w Akikanie. Sekirei to przy tym cudo animacji.
Ta kreska nie jest zła. W odcinku na basenie nie wyglądały źle.
Zbytnio narzekasz.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3877 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:13:45 pm »
Kwestia gustu, Wilku. Naprawdę widywałem gorsze. I widzisz, doświadczenie czy znajomość wielu serii przydaje się właśnie w takich momentach - bez problemu byłem w stanie odeprzeć twój argument.

To, że rzucisz czymś jeszcze gorszym nie jest żadnym argumentem. Relatywizm Ci nie pomoże :) Akikan ma straszne błędy w grafice - to nie o gust chodzi. Pewnie, że możesz się tym nie przejmować, ale anfan twierdzi, że Akikan ma fajną kreskę >_>


Ta kreska nie jest zła. W odcinku na basenie nie wyglądały źle.
Zbytnio narzekasz.

Ty serio nie widzisz tych błędów? Mam zaznaczyć na czerwono? I co z tego, że któryś odcinek nie wygląda źle, jak cała reszta jest rysowana przez totalnych amatorów.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3878 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:20:44 pm »
Ty serio nie widzisz tych błędów? Mam zaznaczyć na czerwono? I co z tego, że któryś odcinek nie wygląda źle, jak cała reszta jest rysowana przez totalnych amatorów.
Wilku zrozum. Akikan ma fajną kreskę (a fajna może wiele znaczyć) i sympatyczne postacie szczególnie robią na plus temu anime.
Dla mnie zła kreska to taka gdzie nie są oddane kształty np dziewczyn lub jest wyjątkowo brzydka bo styl jest wstrętny, ale prawie zawsze są lepsze, a że trochę nierówna lub niskiej jakości to nie będę się o to czepiał jak ty to robisz.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3879 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:28:48 pm »
Powiem ci Wilku, że tutaj poparłbym anfana. Brzydka kreska to jedno, a błędy w kresce to IMHO zupełnie co innego. Akikan i owszem - ma bardzo nierówną kreskę, momentami twarze są krzywe itepe. Ale ogólnie designy są bardzo fajne, co widać zwłaszcza na dopracowanych artach i posterach wydanych do serii.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3880 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:36:14 pm »
Dopracowane arty i postery to jednak nie to co nam serwują w anime, prawda? Kwestia gustu. Mnie rażą oczywiste i nagminne błędy, Anfana konkretny styl, Ciebie coś jeszcze innego. Ja nie twierdzę, że każdy powinien nie lubić kreski w Akikanie, ja tylko twierdzę, że technicznie jest ohydna i dlatego nie byłem w stanie zdzierżyć tego anime. Ogólnie podobało mi się średnio: główny bohater to tania podróbka Keity, reszta to tło, za to Otoya i Kizaki byli rewelacyjni. Niestety to za mało, bo takich chwytów na pęczki w produkcjach wszelakich. Dodatkowo odstręczył mnie pomysł z puszkami - teraz ze zgrozą czekam aż nakręcą anime o przemieniającym się papierze toaletowym.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3881 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:39:53 pm »
Ja oglądałem głównie dla Melon. Lubię tsundere i nic na to nie poradzę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3882 dnia: Lipiec 22, 2009, 06:06:14 pm »
Pomysł z puszkami to istna rewelacja i pokazuje, że PRAWIE każdy pomysł dobrze zrobiony może być fajny, a już na pewno śmieszny.
Ale najlepsze są te odniesienia do innych rzeczy np PICIE NAPOJU Z PUSZKI PRZEZ SŁOMKĘ i ciekawe do czego to porównywali...

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3883 dnia: Lipiec 22, 2009, 06:13:33 pm »
Ja oglądałem głównie dla Melon. Lubię tsundere i nic na to nie poradzę.
Ten odcinek z gatunku silce of life z życia puszek był zajedwabisty :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Knurek

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3884 dnia: Lipiec 22, 2009, 07:08:46 pm »
Baccano! sobie przypominam, w jedyny słuszny sposób - maratonując. Przewidywany koniec koło 24, tak akurat żeby się do pracy wyspać.
Piękna rzecz, jak to jest wszystko poukładane, po prostu piękna.
No i Takehito Koyasu jako taka wisienka na torcie. Nigdy nie ma za wiele Takehito Koyasu!