Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4155 dnia: Wrzesień 25, 2009, 06:54:06 pm »
Nie mogłem, wymiękłem po odcinku czy dwóch (tytuł po prostu nie dla mnie), więc nie będę nawet próbował wypowiadać się o serii, ale...
Podziwiam anfiego i jednocześnie mu współczuję (męczy się z serią, ale nie popuści - 'godna podziwu' wierność przekonaniom). Trzymam kciuki, gambatte! 

I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4156 dnia: Wrzesień 25, 2009, 06:59:02 pm »
Ja go trochę rozumiem, sam kiedyś tak miałem. Każdy, nawet najgorszy gniot, musiał zostać zaliczony do końca. Ale bardzo się cieszę, że już z tego wyrosłem.

Wzajemne przyciąganie idiotów i idiotyzmów... (Łooohhohohohohoho!!! :badgrin:) ;-)  ;*
Mógłbyś rozwinąć, proszę?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4157 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:09:44 pm »
Bolesną macie sklerozę i trochę wam współczuję dzieci.

Wiele było anime co nie nie obejrzałem do końca więc nie przypisujcie mi więcej, że każde anime oglądam  w całości.
Pomysł na anime nie jest zły tylko wykonanie idiotyczne i to jak próbują wmówić widzom, że główna bohaterka ma być słodka.
I te idiotyczne kocie uszka zawsze zakłada co nie pozwala zapomnieć, że to durna komedia nawet w poważniejszych momentach.

A odcinek 11 to nie wiem po co te karykatury statystów poustawiali na ulicach.
A spadające miski na łeb czy inne przedmioty też nie mogę zaliczyć do czegoś śmiesznego.

Sir_Ace - 2 pierwsze odcinki, a nawet 3 były bardzo zachęcające do anime, ale potem stawało się zbyt idiotyczne.


Ja go trochę rozumiem, sam kiedyś tak miałem. Każdy, nawet najgorszy gniot, musiał zostać zaliczony do końca.
Nie przypisuj mi tych twoich bzdur.
Podziwiam anfana i jednocześnie mu współczuję (męczy się z serią, ale nie popuści - 'godna podziwu' wierność przekonaniom). Trzymam kciuki, gambatte! 
Boli ciebie, że również anime oglądam i wypisuję pewne szczegóły co mi nie odpowiadają, a nie tylko je chwalę ?
Jak cię boli to nie czytaj moich postów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 07:13:46 pm wysłana przez anfan »

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4158 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:35:45 pm »
Gdybym miał Bokurano pooglądać w całości to wyrzuciłbym komputer przez okno.No,ale anfan mówi,że badziew to nie podważam zdania.
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4159 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:37:38 pm »
Gdybym miał Bokurano pooglądać w całości to wyrzuciłbym komputer przez okno.No,ale anfan mówi,że badziew to nie podważam zdania.
:-?

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4160 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:45:33 pm »
Boli ciebie, że również anime oglądam i wypisuję pewne szczegóły co mi nie odpowiadają, a nie tylko je chwalę ?

Nie, w tej chwili ubolewam jedynie nad tym, że ustawicznie spotykam się z niezrozumieniem z twojej strony...  :roll:

Do przeznaczenia tematu wracając, połowa City Huntera. Całkiem udana sensacja detektywistyczna z ze szczyptą... garścią humoru dziecinno-erotycznego. Tzn. główny bohater to dobrze znany, niezwykle profesjonalny detektyw/ochroniarz/załatwiacz-spraw-wszelakich (obdarzony do tego nieziemskim skillem snajperskim). Poważny i rzeczowy dopóki nie spotka jakiejś mokkori kobiety. Wtedy zaczyna się głupkowato uśmiechać i z wyciągniętymi rękami dąży, by złapać co bardziej jędrne części ciała. Do tego jego partnerka, która w chwilach głupawki bije go młotem o wadze 100t (tak przynajmniej na nim pisze).

Anfan nie zostawiłby na serii suchej nitki (głupkowate i w ogóle nieśmieszne zachowanie). Ja też za tego tyhu humorem nie przepadam, ale... W tym wypadku wszystko jest strasznie strawne.
No i wreszcie mam dowód, że Sunrise to nie tylko MECHy i walczące dziewczynki ;-)
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4161 dnia: Wrzesień 25, 2009, 07:59:20 pm »
Och, Sunrise robił kiedyś dobre anime - ma na swoim koncie choćby Escaflowne czy Cowboya Bebopa. A City Hunter to doskonała seria na jeden raz - pooglądać panienki, heroiczne akcje bohatera typu
Spoiler: pokaż
strzelanie sobie przez dłoń żeby wyhamować pęd pocisku
czy posłuchać doskonałych brzmień z lat 80-tych. Też muszę go kiedyś skończyć, bo stanąłem w okolicach 40 epa.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4162 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:01:09 pm »
Gdyby zamiast młota miała wspaniały miecz, który byłby wielki i wspaniały, to pewnie byłoby lepiej; a tak to lipa.

A co do tematu:      
Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! :p oj, głupie to niemożebnie a fanserwis jest podawany tonami i podkreślany jak się da; niemniej ogląda się fajnie po wyłączeniu mózgu :)

I oglądnąłem wreszcie 6tą część Kara no Kyoukai. Imo najsłabsza. Ten tytuł nieodmiennie kojarzy mi się z mrocznym klimatem, a tu szkolne ghost story było. Do fabuły też niewiele to wniosło. No i za mało Touko.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4163 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:15:46 pm »
Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! :p oj, głupie to niemożebnie a fanserwis jest podawany tonami i podkreślany jak się da; niemniej ogląda się fajnie po wyłączeniu mózgu :)
No nie? Ja tylko czekałem na każdy kolejny fragmencik tego magical girls, które leciało sobie w tle w telwizji, zastawiając się w jaki sposób główna bohaterka będzie dziś skrępowana. Do tego dochodzą przemocarne przerywniki reklamowe, które nie powtórzyły się przez całą serię ani razu. Obecnie czekam na odcinek specjalny, który (o ile to możliwe) ma być jeszcze bardziej fanserwisowy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4164 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:18:24 pm »
Przerywniki są zarąbiste - zawsze na nie czekam i zastanawiam się co wymyślą :D

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4165 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:19:49 pm »
W sumie prawda. Gdy tak sobie patrzę na ich dorobek, co chwila nachodzi mnie wrażenie "O f**k, to też ich robota?" - zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym znaczeniu (takie np. S-Sry-Ed...). Niemniej jednak dla mnie już chyba zawsze nazwa Sunrise będzie tożsama z kilkoma setkami odcinków z metawersum Gundama i OVAmi Votomsów (wszystkie Cowboye, Geassy i Hime to tylko mało istotne dodatki)  :p
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4166 dnia: Wrzesień 25, 2009, 08:30:22 pm »
Przerywniki są zarąbiste - zawsze na nie czekam i zastanawiam się co wymyślą :D
Widziałeś już szósty odcinek?
Spoiler: pokaż
"Ofuro tajm"
po prostu mnie wytarzało po ziemi. Seiyuu w tych dwóch sekundach dała czadu makabrycznie, puszczałem to sobie w kółko chyba z pół godziny.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4167 dnia: Wrzesień 25, 2009, 10:21:34 pm »
I oglądnąłem wreszcie 6tą część Kara no Kyoukai. Imo najsłabsza. Ten tytuł nieodmiennie kojarzy mi się z mrocznym klimatem, a tu szkolne ghost story było. Do fabuły też niewiele to wniosło. No i za mało Touko.
Tak ci się tylko wydaje. Właśnie ten INNY klimat był sympatyczniejszy niż w pozostałych częściach. A walka choć krótka to piękna była. Oczywiście wszystkie filmy są są dobre.

A Sunrise ma wiele świetnych anime i nie muszą być żadne mechy (choć mają dużo doskonałych anime gdzie pod jakąś postacią mechy występują). Szczególnie teraz mogę ich pochwalić za wspaniałe Kurokami.
Bo to aż się chciało oglądać, a nie te karykatury postaci w Tsukuyomi.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=creator&creatorid=726

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4168 dnia: Wrzesień 26, 2009, 07:31:52 am »
Tak Ci się tylko wydaje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2009, 08:22:05 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4169 dnia: Wrzesień 26, 2009, 08:39:54 am »
I oglądnąłem wreszcie 6tą część Kara no Kyoukai. Imo najsłabsza. Ten tytuł nieodmiennie kojarzy mi się z mrocznym klimatem, a tu szkolne ghost story było. Do fabuły też niewiele to wniosło. No i za mało Touko.

Mnie z kolei ten tytuł nigdy nie kojarzył się z mrocznym klimatem. Shiki jest zbyt potężna i pewna siebie, a jej postawa wszechwładzy udziela się widzowi by tą serie zaliczyć do mrocznych klimatów.
To właśnie takie ghost story gdzie punktem programu jest walka z demonami, magami a wszystko to przykryte warstwą niewiedzy (ale to przez chronologię odcinków, gdzie np część 7 jest kontynuacją 2, a nie kunszt prowadzenia fabuły godny Eriksona).  To tak jakby na miejsce przerażonej Weaver w Obcym dać terminatora.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"