Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #765 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:05:09 am »
Czy oni na prawdę tak "sztywno" tam poruszają ustami?  Czy to ja sobie coś ubzdurałem czy może mam jakąś dziwną wersję...
Ubzdurałeś sobie. Anime jest specyficznie skonstruowane i różni się od innych. Oglądałem i nic co by przeszkadzało w odbiorze anime nie zauważyłem.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #766 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:06:02 am »
GitS - pierwszy film
GitS SAC
GitS SAC 2nd GiG
GitS SAC SSS

GitS 2 Innocence

Prawda taka, że drugą kinówkę można oglądać zaraz po pierwszej, bo nie jest powiązana z SAC, które stanowią oddzielną całość i których świat przedstawiony różni się od tego z filmów kinowych (jest bliższy mandze)

Żadnej z "Tachikoma na Hibi" nie widziałem, ale prawdopodobnie są połączone z częściami SAC do których zostały dodane - to raczej oczywiste.

"Koukaku Kidoutai STAND ALONE COMPLEX The Laughing Man" podsumowanie pierwszego sezonu - szkoda czasu.

"Koukaku Kidoutai S.A.C. 2nd GIG Individual Eleven" to podsumowanie 2nd GiG'a odnośnie tytułowego wątku - strata czasu.

"Ghost in the Shell: Uchikomatic Days" nie widziałem, ale to jest połączone z "Tachikoma na Hibi"

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #767 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:06:40 am »
GITS jest o tyle dziwny iż niektóre części toczą się w zupełnie innej rzeczywistości :D... mamy tak jakby 2 alternatywne światy więc podam kolejność dla 1dnego i 2giego.
Świat 1szy
-GITS (pierwsza kinówka)
-GITS: Innocence
Swiat 2gi
-GITS: Stand Alone Complex
-GITS: Stand Alone Complex 2nd Gig
-GITS: Solid State Society
Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę ;)
Czy oni na prawdę tak "sztywno" tam poruszają ustami?  Czy to ja sobie coś ubzdurałem czy może mam jakąś dziwną wersję...
Ubzdurałeś sobie. Anime jest specyficznie skonstruowane i różni się od innych. Oglądałem i nic co by przeszkadzało w odbiorze anime nie zauważyłem.

Nie już doszedłem o co chodzi... program w którym odtwarzałem miał dziwne spowolnienia klatek w niektórych momentach i po prostu anima się "cieła" ale nie na całej długości a tylko momentami. A dziwnie się złożyło iż np widzę ładnie zanimowaną scenę rozwiewających się włosów, przewijam trochę i nagle jest dialog gdzie bohaterowie sobie stoją tylko ustami poruszając więc nie widać za bardzo czy się tnie tylko ruchy ust nie pasują :D. Zauważyłem to dopiero jak poprzewijałem parę razy różne epy i skminiłem iż OP się tnie w jednym z nich... odtworzyłem w czym innym i dobrze działa teraz ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 09:10:36 am wysłana przez wyspa »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #768 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:20:33 am »
Nie wiem jak się może ciąć anime i tego nie widać.
Anime chyba miało być reklamą dla gry więc ma wiele scen zbliżonych wyglądem do tych z gry.
Używaj media player classic i kodeków ffdshow.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 09:22:35 am wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #769 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:24:13 am »
Ciął się sam obraz dźwięk czy napisy działały ok i po prostu musiałem trafić na jakaś scenę z ruchem która akurat się cięła żeby to wykminić bo jak mówiłem cięło się tylko momentami, zresztą nie oglądałem tylko sobie patrzyłem co i jak nie wiem czy 1 min by się zebrała... gdybym oglądał cały ep na pewno szybciej bym się "skapnoł" ;)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #770 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:49:37 am »
Tachikoma na Hibi w polskim wydaniu są po każdym endingu, nie są za długie, ale śmieszne przynajmniej.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #771 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:06:11 am »
To to? Nawet nie wiedziałem, że to oglądałem :) Rzeczywiście sympatyczne. To mogę sobie to dodać spokojnie do listy.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #772 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:30:01 am »
Wilk Stepowy: tak by wskazywał opis, trwa minutę, jest to bonus + Tachikomatic Days przetłumaczono u nas, z tego co pamiętam, jako Tachikomat dzień powszedni ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #773 dnia: Czerwiec 23, 2008, 11:52:52 am »
Dzięki za pomoc chłopaki.
Macie ode mnie po buziaku.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #774 dnia: Czerwiec 23, 2008, 02:42:58 pm »
Z okazji wakacji dla relaksu postanowiłem się zabrać za One Piece. Akurat taki lekki shonen żeby się odstresować po sesji. Postanowiłem, że dziennie będę oglądał z 8 odcinków żeby na dłużej starczyło. zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #775 dnia: Czerwiec 23, 2008, 03:31:28 pm »
Właśnie nic ... czuje sie jakbym nie mógł znaleźć ciekawego anime, napoczęłem masę różnych serii, ale żadna mnie nie wciągnęła pośród pierwszych kilku odcinków, pomimo że nieraz są recenzowane jako naprawdę dobre tytuły. Starałem się oglądać Hataraki Man, Guraan Lagann, Lucky Star, Kamisama ..., Ouran High Host Club, Shuffle!, Mushishi i kilka innych których nazwy już wyleciały mi z głowy i nie mogę znaleźć nic dla siebie :< I źle się z tym czuje :< Idę lepiej poćwiczyć przed eliminacjami do mistrzostw polski mtg...
Under Northern Skies

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #776 dnia: Czerwiec 24, 2008, 04:36:05 pm »


Kigeki/Comedy

Bardzo mocno polecam. OAV'ka niedługa, bo trwająca z 10 minut, a jest bardzo dobra odskocznią od wszystkiego czym nas dzisiaj zasypują czyli przeważnie głupiutkimi haremówkami i mało błyskotliwymi seriami. Jest to bardzo przyjemna historyjka o ciekawej kresce zarazem. Na raz wprost idealna

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #777 dnia: Czerwiec 24, 2008, 07:10:35 pm »
Yoake Mae Yori Ruri Iro Na

Kolejna seria po AIR wybrana przeze mnie ze względu na fajne hentai obrazki z artbooka, i po raz kolejny jak na razie nie mam zawodu. Tak wiem jestem jak na razie tylko po 3 odcinkach ale są to według mnie naprawdę dobre odcinki szczególnie 3 jest niesamowity w jednym odcinku nawiązanie do Indiany Jones’a i Aliens… Powiadam wam niezły ubaw. Jeśli chodzi o szczegóły to 12 odcinkow z gatunku uwaga…: Love- Romance. Ależ niespodzianka nie??

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #779 dnia: Czerwiec 24, 2008, 11:47:03 pm »
Przestałem kompletnie czaić, o co chodzi w nowym Leluchu.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.