Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.  (Przeczytany 140044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« dnia: Październik 23, 2007, 04:10:54 pm »
Standard.

Po staremu:
Cytat: "Dread"
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno (;)). Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.


Limit do końca strony 99 - nie włazić na 100. Nie flejmić się itp.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2007, 04:25:30 pm »
Powiem szczerze, że nie rozumiem podejścia Ijona. Jakaś czerwona fobia połączona z czerwonymi okularami - bo wszędzie tych "czerwonych" widzi. Starałem się nie odzywać bo pewnie też bym wylądował z metką na tyłku "czerwony!!".

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2007, 04:33:22 pm »
Cytuj
Starałem się nie odzywać bo pewnie też bym wylądował z metką na tyłku "czerwony!!".
Tak samo pomyślałem.

Offline Stormcrow

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2007, 04:45:21 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Powiem szczerze, że nie rozumiem podejścia Ijona. Jakaś czerwona fobia połączona z czerwonymi okularami - bo wszędzie tych "czerwonych" widzi. Starałem się nie odzywać bo pewnie też bym wylądował z metką na tyłku "czerwony!!".

Wilk Stepowy z Krymskiej Watahy Sierpa i Młota hehe.

Prawda jest taka, że Ijon jest neofitą JKM, z wiekiem może dojdzie do wniosku, że jego obecny autorytet polityczny potrafi stosować marksistowską dialektykę w dyskusji i monologu tylko po to by odwrócić kota ogonem i ośmieszyć swoich polityków, ale jego myśl polityczna jest chybiona.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2007, 05:40:25 pm »
Ijon chce się po prostu wyrazić i zaprowadzić nas do nieba politycznego, a my nie chcemy. To wszystko przez seki fałszywych mesjaszy i ... i media.  :x

Przez nich jestem taki nie ufny... :(

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2007, 05:55:55 pm »
A ja dziś się załamałam wchodząc na deviant. w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym nie znalazła jednej polskiej artystki, w moim wieku mniej więcej, której pace są po prostu boskie. Jak na jej wiek to wielki wyczyn dla mnie. Jak chcecie to zobaczcie sami:  http://blackeri.deviantart.com/ Chociaż nie sądzę abym teraz przesadzała. Tez tak chcę :<

Offline Frey Ikari

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2007, 06:07:23 pm »
No ładne te arty ma trzeba przyznac..., przypominają mi trochę stylem prace kogoś innego.

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2007, 06:20:06 pm »
Cytat: "Silent Angel"
A ja dziś się załamałam wchodząc na deviant. w sumie nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym nie znalazła jednej polskiej artystki, w moim wieku mniej więcej, której pace są po prostu boskie. Jak na jej wiek to wielki wyczyn dla mnie. Jak chcecie to zobaczcie sami:  http://blackeri.deviantart.com/ Chociaż nie sądzę abym teraz przesadzała. Tez tak chcę :<


Nice

Jak jesteśmy już przy radosnej twórczości to zastanawiałem się ostatnio na pokazaniu swojego crapu, który rysowałem uprzednio jedynie 'do szuflady'. Jak przejrzeć trochę tego to niektóre są całkiem niezłe, [a jestem dość samokrytyczny] więc może pokazać jednak warto... nie wiem tylko czy chcę.

Perfekcyjnie nudny dzień... dawno nie miałem takiego

Offline steelie

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 23, 2007, 06:29:49 pm »
Cytuj
więc może pokazać jednak warto... nie wiem tylko czy chcę.

Chyba nie oczekujesz, że będziemy cię prosić :p

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2007, 06:32:40 pm »
Cytuj
[a jestem dość samokrytyczny] więc może pokazać jednak warto... nie wiem tylko czy chcę.
a co ty jestes jakis paris hilton zebymy mieli byc zainteresowani twoimi wypocinami?

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2007, 06:35:53 pm »
Wreszcie celny strzał shino!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 23, 2007, 06:39:20 pm »
Cytat: "Shino"
Cytuj
[a jestem dość samokrytyczny] więc może pokazać jednak warto... nie wiem tylko czy chcę.
a co ty jestes jakis paris hilton zebymy mieli byc zainteresowani twoimi wypocinami?


To ja mówiłem o was ?  :shock: Dobre sobie  :lol:

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2007, 06:40:55 pm »
Cytat: "Bere"
[a jestem dość samokrytyczny] więc może pokazać jednak warto... nie wiem tylko czy chcę.


Oczywiście że warto ;)

A Ci co nie chcą oglądać - niech nie oglądają. Ich sprawa.

Ja chętnie zobaczę. Nawet na PW chociażby ;)

Offline Hang Man

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2007, 06:43:52 pm »
Cytuj
To ja mówiłem o was ?



Aha. Spoko. prowadzisz dialog na forum sam ze sobą?

Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol11.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2007, 06:49:23 pm »
Oh, that trait of mine... ;)

Cytat: "Silent Angel"
Cytat: "Bere"
[a jestem dość samokrytyczny] więc może pokazać jednak warto... nie wiem tylko czy chcę.


Oczywiście że warto ;)

A Ci co nie chcą oglądać - niech nie oglądają. Ich sprawa.

Ja chętnie zobaczę. Nawet na PW chociażby ;)


Czemu nie, o ile się zdecyduję chętnie podam link komuś kto będzie potrafił na to spojrzeć krytycznym okiem. ;)

Cytat: "Jakiś-pan-z-offtopu-którego-nie-znam-i-nie-wiem-po-cholerę-on-do-mnie- pisze[shota???
"]Aha. Spoko. prowadzisz dialog na forum sam ze sobą?


Um... nie z tobą, jak możesz zobaczyć wyżej ?

 

anything