Autor Wątek: Moderacja- skargi, zastrzeżenia, sugestie  (Przeczytany 10255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline l'ibera!es

Moderacja- skargi, zastrzeżenia, sugestie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2007, 10:48:38 pm »
Cytuj
Ja też mam pewne uwagi do Norsefir'a, mianowicie gdy w surwie jest remis to jakoś tak niesprawiedliwie wybiera kto odpada.


Cytuj
Na koniec pozostawiłem najrozsądniejszy głos tej rundy- Tobias Reiper (1).


Czarno na białem niech zostanie wypisane.
Pro dovodem.
i]A potem Bóg rzekł: «Niechaj stanie się ewolucja». I tak się stało.
A wiedział Bóg, że była dobra.
Tak upłynął wieczór i poranek - dzień...[/i]

Offline kort

Moderacja- skargi, zastrzeżenia, sugestie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2007, 09:15:20 pm »
Sorry Norsik i Coen. Możecie mi za to walnąć osta, nie obrażę się i dyskutować nie będę... Po prostu nie mogę się powstrzymać jak widzę takie bzdury :roll:

Cytat: "Setsuna Mudo"

Niezbyt mądre stwierdzenie, bo co jeśli zasady są złe?? No i Stalin miał podobne zasady tylko że on nie czekał aż ktoś sobie sam pójdzie.


Jeśli zasady są złe (nie odpowiadają ci) to po co akceptujesz regulamin rejestrując się na forum? Jak zauważyłem jestem tu odrobinkę dłużej niż Ty (wcześniejsze konto von_masaqre) wiem zatem, że zasady tu opracowywane są od samego początku tylko i wyłącznie pod kątem użytkowników... Więc nie masz co mnie porównywać do Stalina, bo najzwyczajniej pleciesz bzdury misiaczku... :roll:

Offline Qraq

Odp: Moderacja- skargi, zastrzeżenia, sugestie
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 22, 2008, 12:25:17 pm »
Gabriel, bądź tak miły i nie zamykaj z byle powodu tematów, ok? Ciekawa dyskusja się rozwijała w temacie o gta4 na pc a ty zamykasz. Nawet nie widzę cię jako moda tego forum. I co z tego że to offtop był, co mieli ludzi etam pisac: "tak, czekam na premiere" "nie, nie czekam na premiere" ? Takie offtopy wydziela się do innego tematu a nie zamyka.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Moderacja- skargi, zastrzeżenia, sugestie
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2008, 12:34:37 pm »
Temat został zamknięty na moją prośbę. Otworzę wieczorem jak wydzielę "dyskusję" do innego wątku.

Offline Qraq

Odp: Moderacja- skargi, zastrzeżenia, sugestie
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 22, 2008, 12:46:10 pm »
A ten cudzysłów to po co? Śmiało, bez krępacji.