trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 194493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 30, 2008, 10:22:33 pm »
a ja zdałem za pierwszym xD ... jak zobaczyłem plac to pierwsze co mi się rzuciło w oczy... to to, że mam co najmniej 50cm więcej miejsca do manewru xD uczyłem się na starym placu... (na zasadach, że nie można wjechać na białą linię... teraz można na nią wjechać) (to się pochwaliłem :])

jak się człowiek uczy wciskać fabią sedan w ciasne dziury na placu starej szkoły to potem jadąc takim puntem świat się nagle wieeeelki wydaje xD dlatego najlepiej spuścić trochę krwi na nauce niż potem żałować i zdawać za 4-5razem... ale fakt, faktem, Ci co szli zdać (z nastawieniem na zdanie) zdawali bez problemu. Dlatego jak masz tak popołudniu to najlepiej wstać sobie wcześnie rano, pobiegać z psem albo iść ze znajomymi gdziekolwiek... przyjść wcześniej na plac i poprzyglądać się, to pomaga... bo odpada stres... "O BOŻE ZA GODZINĘ MAM EGZAMIN!"
dorzucam się do trzymania swoich kciuków...

edit... kicha... źle przeczytałem :( Gratki Angel, że zdałaś!

edit2... czemu na forum pisze, że jest 31maj skoro jest 30? (data jest o jeden dzień źle ustawiona na serwie :O)
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2008, 10:26:29 pm wysłana przez Nitszu »

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 30, 2008, 11:24:02 pm »
nie pal tyle, jest 31 ;P

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 30, 2008, 11:35:53 pm »
baaaka ... miałem przesunięcie czasu ustawione na 12h :P dlatego godziny mi się na forum mieszały i nie pasowały xD

a ja palaczem nie jestem... wypraszam sobie
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2008, 11:38:50 pm wysłana przez Nitszu »

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 30, 2008, 11:49:36 pm »
Nikt nie mówi o paleniu papierosów. Jest wiele innych ciekawych rzeczy do palenia  :D

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 31, 2008, 07:16:10 am »
Dziś światowy dzień rzucania palenia - tak się zestresowałem tym rzucaniem, że już 3 wypaliłem :(

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 31, 2008, 07:46:03 am »
Nikt nie mówi o paleniu papierosów. Jest wiele innych ciekawych rzeczy do palenia  :D

prawda... zawsze chciałem spalić moją szkołę xD

no... to do zobaczenia za pare lat (chyba, że mnie nie złapią... szczwany jestem więc pewnie nie xD) mam prace do wykonania
(ktoś ma jakieś zamówienia?)

pelenie wyrobów tytoniowych to fatalny nałóg...

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 31, 2008, 08:50:04 am »
A czym sie trudnisz? :)

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 31, 2008, 09:49:19 am »
Zdałam ;P
Ha, pomogło moje trzymanie kciuków ;) Gratulacje :D
To widzimy się na Doji. Na Animatsuri mam plany zajrzeć, ale że to trochę daleko więc nie jestem pewna czy wypali. Doji jest pewniejszy.

Nitszu, ale którą twoją szkołę? Liceum zostaw w spokoju, fajne było ;)

A poza tym chciałam się podzielić radosną wiadomością. Odebrałam dziś wyniki kolokwium z makro. Dostałam 4,5. Co oznacza, że jestem zwolniona z pisania egzaminu.
Spoiler: pokaż
JEST ZAJEBIŚCIE !! :D

Wam też życzę miłego dnia :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 31, 2008, 11:46:35 am »
Nitszu, ale którą twoją szkołę? Liceum zostaw w spokoju, fajne było ;)

jak sobie tak pomyśle to nie było źle... ale klase miałem do "takiego ciemnego miejsca"

na dniach Chrzanowa ma grać Feel... jak na prawdziwego studenta przystalo trzeba się wybrać i obrzucić komerchę jajami... nie cierpię gości! mogli by sobie istnieć, ale kiedyś ich "wokalista" powiedział: "Gramy rocka, który porusza ludzi" (czy coś adekwatnego) ... kałach mi się w kieszeni odbezpiecza, gdy słyszę ich w radiu... gdy widzę spoty na flash-pop-up (a propos... najgorsze... bo nie ustandaryzowane reklamy flash-pop-up zawitały na forum.gildie.pl ... proponuje je zbojkotować!) ... a jak już raz na ruski rok włączę telewizor to widzę reklamę z ich udziałem! Podziwiam Szyszę za jej tolerancję do muzyki.

wniosek? jak wiadomości video to itvp.pl + tvn24 ... jak filmy to własna kolekcja... jak radio to tylko internetowe bądź własna kolekcja. Potem nagle dzwoni telefon i się Ciebie pytają czy widziałeś Księcia Karola bo był w Krakowie... HĘ? Katastrofa w Birmie... ŻE CO?! Trzęsienie w Chinach... PRAWDZIWE?
Takie oto jest życie studenta... dlatego drodzy licealiści, już niedługo zaznacie błogiego stanu niewiedzy o otaczającym "dalszym" świecie...

A czym sie trudnisz? :)

w chwili obecnej nie mam większego nałogu ponad komputer... ale i tak nie siedzę już nałogowo tylko z przymusu. Nałóg? Anime... oj taaaak... jest głód, jeszcze trochę od czekolady (przeróżnej xD byle czarnej!)... no i od forum trochę, tak troche.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 11:50:25 am wysłana przez Nitszu »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 31, 2008, 12:07:22 pm »
Kupiłem sobie monitorek panoramiczny 22 cale i teraz muszę znaleźć jakąś tapetę do rozdziałki 1680 na 1050 >_>

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 31, 2008, 12:22:32 pm »

A jutro podejście drugie do prawka o zabójczej godzinie - 7.00
Nie przejmuje się bo i tak nie zdam jak norma w wa-wie jest 3-4 podejścia więc jeszcze mi trochę zostało XD
Ale nie, nie zamierzam go zdawać 3 lata jak mój kolega, który niedawno zapisał się na kolejny termin.

 Godzina jest właśnie jak najlepsza, lepsza byłaby tylko wcześniejsza - mały ruch i zaspany egzaminator : ) Dwóch moich kumpli zdało za 1szym podejściem, obydwaj mieli egzamin o 6 rano.

 Wilku - jaki jaki? Ja nieustannie zbieram na monitor, ale całą kasę wydaję na xboxa ;x
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 31, 2008, 12:27:54 pm »
22" Samsung SyncMaster 223BW Wygrałem w lotka to sobie fundnąłem ;) Część kasy odłożę na urlop a reszta na remonty :/

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 31, 2008, 12:34:59 pm »
Wygrałem w lotka to sobie fundnąłem ;)
wat  :shock:



 A, nie zauważyłem że do przeczytania są 2 strony i nie widziałem tej ostatniej - gratulacje dla Aniołka!

edit: coś quote'y pomieszałem, fixd :k
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2008, 01:14:20 pm wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 31, 2008, 01:08:11 pm »
Odebrałam dziś wyniki kolokwium z makro. Dostałam 4,5. Co oznacza, że jestem zwolniona z pisania egzaminu.
Kujon XD żartuje oczywiście ;) Gratz!

Godzina jest właśnie jak najlepsza, lepsza byłaby tylko wcześniejsza - mały ruch i zaspany egzaminator : )
Mój niestety nie był zaspany, bo zdążył mnie jeszcze nieźle objechać XD

Wygrałem w lotka to sobie fundnąłem ;)
Faaarciaż ;) Ja jak grałam to co najwyżej trójkę miałam :< Może kiedyś... ;P

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 31, 2008, 02:36:00 pm »
Mój kot znowu przyniósł patak w zębach - żył, ciężko oddychał, zabrałem go, odstawiłem na chwilę w nadziei, że to tylko stres i oprzytomnieje, ale wziął był zdechł po 2 minutach :S Taki wielkości męskiej zaciśniętej pięści, bardzo ładny, z żółtym brzuszkiem.

[']
/人◕ ‿‿ ◕人\