Autor Wątek: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy  (Przeczytany 7915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łukasz_ANIMAg

ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« dnia: Sierpień 05, 2008, 10:30:47 am »
Witam!

Nasz skrzat Bardzik zrobił psikusa i potajemnie zrobił odjechaną przedsprzedaż na polskie wydanie AOBR!!!

TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW GILDIA.PL 20% RABATU NA PRZESYŁKĘ PRZY ZAKUPIE ZESTAWU
"20% rabatu na przesyłkę - gildia.pl"


Tylko do środy do godziny 23:59 (potem czar pryska) działa maxxxxxymalna przedsprzedaż Bardzika- ASSAULT ON BLACK REACH (wydanie polskie) kosztuje 175.90.

Cena po środzie ulegnie zmianie na 206 zł 50 gr

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś czy nie zacząć grać w Warhammera 40.000 to teraz jest najlepsza okazja!



ASSAULT ON BLACK REACH - PL





Zobacz wersję angielską! - 174zł 90 gr tylko do środy do 23:59


Jednocześnie nadal przeceniona jest poprzednia podstawka do Warhammera 40.000


BITWA O MACRAGGE - teraz 117.90


« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 06:44:19 pm wysłana przez Łukasz_ANIMAg »

Offline freeks

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2008, 08:50:36 pm »
Wow, powalająca promocja. koszta wysyłki jakie macie na takie duże pudło? 15 zł? I od tego 20% odliczyć to faktycznie okazja.

Swoja droga ciekawe, że z Rulebookiem nowym była podobna sytuacja. W przedsprzedaży ok 170 zł z adnotacją, że po premierze będzie kosztować 209 (lub 219 - już nie pomnę). Jak się okazało konkurencja mogła sprzedawać i sprzedaje normalnie w cenie niższej niż promocyjna przedsprzedaż Barda. Ciekawe czy tak samo nie będzie z AOBR..?
Cytat: MarcinB
więc herlawi jest oddziałem zbalansowanym.
Herlawi nie wiedzieliby co to zbalansowanie, nawet gdyby trafilo ich prosto w czolo i przewrocilo na srodku pola bit

Offline Łukasz_ANIMAg

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2008, 09:38:04 pm »
Na przedsprzedaży barda podręcznik był za około 140 zł podczas gdy konkurencja miała po 170, tylko my mieliśmy dobrą cenę, inni przeliczyli cenę o kategorię wyżej, potem by ratować obrót inne sklepy radykalnie obcięły ceny. Zestaw AOBR powinien kosztować w sklepach stacjonarnych 260zł w internetowych około 210.

Po środzie cena zostanie zwiększona, to nie jest chwyt marketingowy jak w media markt że jak jest promocja to ceny są o około 100 -200 zł droższe na rzeczach do 1000zł.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 09:43:26 pm wysłana przez Łukasz_ANIMAg »

Offline freeks

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2008, 12:49:49 am »
Na przedsprzedaży barda podręcznik był za około 140 zł podczas gdy konkurencja miała po 170, tylko my mieliśmy dobrą cenę, inni przeliczyli cenę o kategorię wyżej, potem by ratować obrót inne sklepy radykalnie obcięły ceny. Zestaw AOBR powinien kosztować w sklepach stacjonarnych 260zł w internetowych około 210.

Po środzie cena zostanie zwiększona, to nie jest chwyt marketingowy jak w media markt że jak jest promocja to ceny są o około 100 -200 zł droższe na rzeczach do 1000zł.



149 było miesiąc (i więcej) przed premiera, jak być ścisłymi. Dwa tygodnie przed premiera było 169/179 - pamiętam bo chciałem kupić wtedy po waszej słynnej, przedsprzedażowej niskiej cenie. Zamiast tego znalazłem info o tym, że po premierze będzie i tak drożej, więc nie ma zmartwienia, te 170 to okazja ;-)

Do tej pory nie kapuję, czemu długo przed premiera (nie tylko w bardzie, ale i w innych sklepach) mówiono, że podrecznik bedzie kosztować 170-180 po premierze, później blizej premiery nagle podskoczyła ta cena na 210-220. Ostatecznie pewnemu sklepowi internetowemu i tak sie opłacało sprzedawać po 139 i przez parę dni był piekny dysonans - na tym samym produkcie 70  zł różnicy.

Wybacz, ale sytuacja z nowym starterem przypomina trochę tę powyższa sytuację. Najpierw wszędzie piszą, że będzie tani, a teraz, że tak tani nie będzie. A jeśli tym razem żaden sklep nie wyskoczy przed szereg, to cóż, spiknie się w więcej osób i zamówi z UK. Przy ominięciu sztywnego kursu funta, nawet doliczenie kosztów przesyłki (a jak się jeszcze ten rozbija na x osób), będzie wychodzić zwyczajnie taniej.
Cytat: MarcinB
więc herlawi jest oddziałem zbalansowanym.
Herlawi nie wiedzieliby co to zbalansowanie, nawet gdyby trafilo ich prosto w czolo i przewrocilo na srodku pola bit

Offline Sargodar

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2008, 07:24:05 am »
Cóż podobno GW podnosi ceny dużych pudeł a AOBR będzie i tak opłacalnym zakupem nawet za sumę 200zł - choć oczywiście może nie dla wszystkich.
Moim zdaniem pozytywną informacją jest to że równocześnie z premierą "alianckiej" podstawki na pólkach będzie także wersja krajowa (PL).

Oczywiście do dziś włącznie AOBR można kupić za 175pln natomiast od jutra już 200zł - przynajmniej tak piszą na co poniektórych sklepach.
Only the awkward question: only the foolish ask twice.

Offline Łukasz_ANIMAg

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:43:58 am »
Cena podręcznika u nas była taka jak napisałeś w obawie że źle przeliczyłem ceny na 3 dni dostosowałem ceny do konkurencji, co okazało się błędem, bo to Bard miał prawidłową cenę podręcznika. Stąd to, że najpierw kosztował 140 a potem nagle 169 co i tak było najtaniej na rynku, w trzy dni później cena została zmieniona na  140. teraz aktualna cena to 149,90. Wiem dobrze że jeden sklep sprzedaje podręcznik za 139.90 i wybacz stary ale tu nie ma opłacalności, jak ktoś liczy że podręcznik sprzeda z praktycznie zerową marżą a zarobi na produktach które klient zakupi przy okazji zakupu podręczniku to jego sprawa, ale ja wiem że to nie tak działa. Freeks uwierz mi że marże na sklepach internetowych są naprawdę karygodnie niskie. Cena AOBR taka nie pozostanie. Nie tylko bard podwyższy cenę , po prostu cena tego produktu powinna być wyższa bo taka jest jego kategoria cenowa.

pozdrawiam
Łukasz

Offline Łukasz_ANIMAg

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2008, 10:40:10 pm »
Pozostało 20 minut :)

Offline Łukasz_ANIMAg

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2008, 11:10:58 pm »
Cena zmieniona. Dziękuję wszystkim którzy postanowili nam zaufać i dokonali swoich zakupów na bard.pl
Dzięki także dla tych co kupili towar u konkurencji ale dbają o rozwój  hobby.
Dziękuję moderatorom gildii, że ten temat się utrzymał.

pozdrawiam
Łukasz

Offline trej

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2008, 07:55:30 am »
Dziękuję moderatorom gildii, że ten temat się utrzymał.

Było ciężko ale daliśmy radę ;):D

Offline Łukasz_ANIMAg

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2008, 02:42:18 pm »
Rozmowa kononowicz vs Yoda
yoda- było to jak kononowisz san?
konon- Się szacun się należy im!




- konon - i sie stałosie
 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2008, 04:03:41 pm wysłana przez Łukasz_ANIMAg »

Offline Tomash

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2008, 05:44:21 pm »
To ktoś jeszcze kupuje w polskich sklepach?

Na maelstrom.co.uk wychodzi jakieś 150zł za pudło Assault On Black Reach, dostawa do Polski za darmo. A to nie jest jakiś wyjątek, tylko ceny wynikające z obecnego kursu funta...
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline WilkKutno

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2008, 01:22:29 pm »
AOBR wyceniane w GW jest na jakieś 40 f (taką ostatnio cenę widziałem) wiec ciekaw jestem skąd u nas to 200+  coś mi umyka? czy funt może  znów kosztuje o wiele więcej niż powinien?  zestaw powinien kosztować okolice 160zł wiec polskie żydostwo ładnie zarabia na nowym starterze nie ma co i ciągle robieni jesteśmy w bambuko przez własnych ziomków..rozumiem o zarobku ale nie sięgającym 50%
Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Offline Nazroth

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 10, 2008, 02:43:17 pm »
Dla waszej wiadomości sceptycy - my nie kupujemy tego w funtach, tylko w PLN od GW Poland... to sobie sami to rozkmińcie.

zresztą coś wam powiem: gdyby nie Polskie sklepy z figsami już dawno nie grali byście w to, bo nie mieli byście z kim. Totalny brak wdzięczności, jaki odczuwacie bardzo mnie dziwi. Wszyscy jadą po cenach, a nie zdajecie sobie sprawy z tego, że sklep zatrudnia pracowników, którzy codziennie szkolą nowych graczy...uczą ich,pomagają stawiać pierwsze kroki... Nie widziałem nigdy, aby w sklepie adidasa,czy firmie informatycznej pracownicy uczyli klientów w kontekście swoich towarów... wpadasz do empika na dział z grami komputerowymi i pracownik nie podejdzie do ciebie z propozycją wspólnej gry itd...

Dlatego zanim zaczniecie objeżdżać sklepy w Polsce i proponować zakupy zagranicą bo jest taniej - zastanówcie się, czy warto... To, że wy znacie się już na rzeczy nie powoduje, że raz na ruski rok sami nie możecie kupić czegoś u nas i wspomóc tych, którzy w przeciwieństwie do niektórych z was za*****alają jak dzikie bobry dla dobra tego hobby...

Łatwo jest krytykować, jak się stoi po drugiej stronie lady...

(Zresztą założę się, że pod osłoną forum jak zwykle najgłośniej krzyczą szczyle bez pracy, które czują się panami na swoim podwórku... i robią grube deale za dwa złote)

Pozdro i przemyślcie sprawę... MY was wychowaliśmy i my wychowujemy kolejne pokolenia graczy... już z samej wdzięczności mogli byście nie polecać zagranicznych sklepów, które na was srają z góry na dół... Wspierajcie Polski rynek - jaki by nie był.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline the best of IG

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 10, 2008, 03:44:22 pm »
Cytuj
(Zresztą założę się, że pod osłoną forum jak zwykle najgłośniej krzyczą szczyle bez pracy, które czują się panami na swoim podwórku... i robią grube deale za dwa złote)
Może i tak, ale jakby nie patrzeć - GW traktuje Polskę odrobinkę po mocaszemu  :p. Nie mówię, by od razu wydawali WD po polsku, ale np. brak jest polskiej strony językowej - takowe w swoich językach mają, choćby Portugalia, Irlandia czy Grecja, czyli kraje od Polski mniejsze ( fakt, ze ogólnie bogatsze, ale nie sądzę, by było w nich dużo wiecej graczy warhamca niż u nas ) - i to czasem bogatsze niż angielska. Znamienne, że nawet FW ( dla tkórego polska zapewne nie jest krajem priorytetowym i wątpię by kiedykolwiek będzie ) ma polską stronę.

Zresztą dość offtopu - po prostu byli, są i będą tacy co kupują w polskich sklepach i byli, są i będą tacy co kupują zagranicą  :p. I raczej sie to nie zmieni .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline moo88

Odp: ASSAULT ON BLACK REACH - PL - 175.90 tylko do środy
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 10, 2008, 03:46:31 pm »
Problem jest taki. Nie ma (jak sie nie myle) ceny odgornej na produkty dla danej kategorii (czyt. A, B, C, ... itd).
Jakby bylo narzucone odgórnie to by nie bylo problemu. Waluty wahaja sie i to jest sprawa podlegajaca dyskusji. I ja nie widze problemu w tym zeby kupowac gdzie sie chce. I trzeba byc chyba niespelna rozumu, zeby kupowac drozej jezeli ma sie mozliwosc tanszego zakupu.

Ja wtej wlasnie chwili jestem w holandii (zmierzam do tego ze jest w Euro). I duzo osob kupuje sobie figurki w tej chwili w anglii bo funt spadl. I jakos nie widza z tym problemu.

Ja sie ciesze ze w sklepach mozna pograc. Ze sprzedawca poinformuje cie i nauczy grac. Ale w koncu za cos dostaja pieniadze.

Ale jak juz wpsomnialem wczesniej - puki nie ma ustalonych odgornie cen, a sprzedawcy zaopatruja sie w roznych miejscach (jedni z UK, inni ze USA, a jeszcze inni w Polsce) bedzie problem z przyjmowaniem do swiadomosci cen w coniektorych punktach.


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl