trawa

Autor Wątek: Savage Dragon  (Przeczytany 17507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ziemniakento

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2008, 08:44:13 pm »
Dzięki wielkie arcz. Zamawiam sobie possesed.

Offline Qbiak

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2008, 11:25:31 pm »
ja jestem szczesliwym posiadaczem pierwszego archives. jesli nie jestes geekiem, ktoremu bardzo zalezy na jakosci wydania i kolorach, to łykaj. mi tam odpowiada takie wydanie, bo to przeciez tylko czysto rozrywkowe superhero do poczytania na kibelku.pod koniec tomu juz bylem troszeczke znuzony, co nie jest zbyt dziwne ,biorac pod uwage dawke.ogolnie weszlo mi bardzo milutko.

arcz,nie chce mi sie guglac,ale wydaje mi sie,ze popierzyles cos o zawartosci pierwszego tomu archives, piszesz, ze nie ma tam gang war, a pozniej w opisie tegoz mowisz o zolwiach, ktore wystepuja w tym tomiszczu.a konczy sie ono na
Spoiler: pokaż
pojedynku dragona z overlordem, czy jak on sie tam zwal
 

Offline beacon

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2008, 11:32:44 pm »
Arcz, kozacko że to napisałeś. Idealny poradnik do rozpoczęcia czytania. Aż sam chyba ten tom siódmy sobie zakupię i obadam. Dzięki.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2008, 12:01:55 am »
arcz,nie chce mi sie guglac,ale wydaje mi sie,ze popierzyles cos o zawartosci pierwszego tomu archives, piszesz, ze nie ma tam gang war, a pozniej w opisie tegoz mowisz o zolwiach, ktore wystepuja w tym tomiszczu.a konczy sie ono na ..
Info o zawartości Archives wziąłem stąd, a z tego co tam jest napisane to SD:A vol1 kończy się w tym samym momencie co TP vol5, czyli 'Revenge' i tym pojedynkiem o którym wspominasz. Żółwie pojawiają się dopiero zeszyt później, czyli już w 'Gang War', które też jest początkiem SD:A vol2.
Wydaje mi się, że wszystko gra.

Offline Qbiak

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2008, 11:28:48 am »
Info o zawartości Archives wziąłem stąd, a z tego co tam jest napisane to SD:A vol1 kończy się w tym samym momencie co TP vol5, czyli 'Revenge' i tym pojedynkiem o którym wspominasz. Żółwie pojawiają się dopiero zeszyt później, czyli już w 'Gang War', które też jest początkiem SD:A vol2.
Wydaje mi się, że wszystko gra.
no niby wszystko sie zgadza i google potwierdzaja Twoja wersje, ale i zolwie ninja, i fiend pojawiaja w archives vol. 1, moich oczy nie oszukasz :) wiec moze po prostu w gang war pojawiaja sie ponownie(choc wydaje mi sie to nieco dziwne).

i mam jeszcze pytanko(znowu mi sie nie chce guglac :) ) jak sie nazywal ten villain wymyslony przez fana? ja bym obstawial mighty lobstera, kozacka postac.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 26, 2008, 12:32:09 pm »
Okej, ja nie mam, Ty masz, więc wierzę :)
w Gang War są i Żółwie i Fiend, więc pewnie Arch1 zawiera też ten 22 numer serii. No nieważne :)

Jimbo Da Migty Lobster - zgadza się. Aż chciałoby się, żeby kiedyś wrócił do serii.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 26, 2008, 02:00:14 pm »
arcz,
z Ciebie to Savage-freak!  ;-)

Zamawiam sobie dwa archive'y.
Już dawno chciałem poczytać jakąś dobrą, swawolną naparzankę.

Pozdrawiam,
Bat-freak  :)

P.S. A niech mnie, niedługo tysiąc mi podskoczy. Jak ten czas leci....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 02:03:32 pm wysłana przez C.H.U.D.Y. »

Offline Trreker

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 26, 2008, 02:06:15 pm »
 :D entuzjazm Acza powoduje, ze tez sobie cos z tego zamówie;). Z tematu wynika, ze wstyd nie znać;). P.s; Czy Savege miał jakas story w której umał i wrócił jak superman?

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2008, 02:36:03 pm »
P.s; Czy Savege miał jakas story w której umał i wrócił jak superman?
Spoiler: pokaż
He, he.. no cóż.. można powiedzieć, że miał, chociaż też nie tak do końca ;)

Tak jeszcze tylko wspomnę - bo chyba tego nie było - Sav Drag ma moc regeneracji, podobnie jak Logan, tyle tylko że wolniejszej. Daje to pole do popisu dla Larsena, który często pozbawia swojego bohatera kończyn i tym podobnych.
Mówiąc wprost, po prostu go torturuje ku swej uciesze :)

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2008, 03:27:21 pm »
Raz, to
Spoiler: pokaż
 go nawet tak brutalnie połamało
(z tego co pamiętam to chyba była akcja upchania w kominie)
że Dragon się źle pozrastał
i trzeba go było jeszcze raz łamać i składać do kupy.

Offline Qbiak

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2008, 06:14:07 pm »
Okej, ja nie mam, Ty masz, więc wierzę :)
w Gang War są i Żółwie i Fiend, więc pewnie Arch1 zawiera też ten 22 numer serii. No nieważne :)
nie,nie. poguglalem (w koncu) i po prostu w 22 numerze zolwie i fiend pojawiaja sie po raz kolejny,wiec wszystko jest w porzadku, wszechswiat zostal uratowany.

przy okazji ten zeszyt ma wpyciarska okladke: http://www.savagedragon.com/funnybooks/monthly_big/sd22.jpg

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2008, 11:12:39 am »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2008, 01:36:08 pm »
Już od jakiegoś czasu przymierzałem się do zakupu SD, ale nie wiedziałem co i jak. Dzięki Arcz. :) Zamówiłem sobie Archives vol.1. Ponad 600 stron za 55 zeta, gdy TPB kosztuje 40... - wybór jest oczywisty :)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 30, 2008, 04:01:00 pm »
ej, ej wyszedł 3 tom Archives czy empikowi się coś pomyliło? http://www.empik.com/savage-dragon-archives-volume-3-z-importu,2778913,p

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Savage Dragon
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 30, 2008, 05:23:09 pm »
Nie, nie wyszedł jeszcze.
Kiedyś czytałem, że wyjdzie dopiero kiedy historie które by się w nim znalazły (#51-#75 jeśli się nie mylę), zostaną wydane w TP.
Brakuje więc chyba jeszcze 2 zbiorczych, może 3, bo też nie jestem na 100% pewien czy 'Last Rites' wyszło..