Autor Wątek: Egmont 2009  (Przeczytany 328393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 22, 2008, 07:45:50 pm »
Zwraca uwagę kolejna obsuwa Marzi i przedwiecznych (spadli na 1 grudnia)
O co chodzi z Marzi to nie wiem - przedpremiorowo można było ją kupić w październiku na Targach Książki w Krakowie
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 23, 2008, 01:02:55 am »
Arq cały czas powstaje. Ma być przynajmniej 3 cykle po 6 tomów.

W kwietniu ma sie zakonczyc drugi cykl, wiec wlasciwie dwa tomy Egmont moglby wydac od razu. :)

Trzeci ma byc ponoc w formacie amerykanskim, cokolwiek to znaczy.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 24, 2008, 07:47:07 am »
Amerykańskim czyli B5. Nie wiem na ile informacje, które widziałem, są wiarygodne, ale wygląda na to, że każdy kolejny cykl jest trochę mniejszy. Nie powiem, żeby mnie takie traktowanie serii cieszyło...
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 24, 2008, 08:01:58 am »
Ponoc sam Andreas tak sobie zazyczyl.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 24, 2008, 08:54:38 am »
Amerykańskim czyli B5. Nie wiem na ile informacje, które widziałem, są wiarygodne, ale wygląda na to, że każdy kolejny cykl jest trochę mniejszy. Nie powiem, żeby mnie takie traktowanie serii cieszyło...

Drugi cykl jest nizszy i szerszy, wydaje mi sie, ze powierzchnia kartki prawie sie nie zmienila. Skad ten pomysl na zmiane formatu - nie mam pojecia, ale rzeczywiscie to sam autor na to nalegal.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline adro

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 25, 2008, 08:53:14 pm »
Bezian - trylogia Adam Sarlech. Skoro wyprzedany został już cały nakład Sambre to, przy całym szacunku dla dobrego komiksu Yslaire'a, można być spokojnym o sukces tego dzieła!
Bourgeon - Les Passagers du vent. Mam nadzieję, że pomimo październikowego natłoku, Towarzysze zmierzchu sobie poradzą, dobrze byłoby więc wydać kolejne komiksy tego autora. (Tak swoją drogą Le Cycle de Cyan też byłoby miło przeczytać w polskim wydaniu )
Caza - hmmm... może Scenes de la vie de banlieu.
Prado - Chroniques absurdes. Po pokazaniu w Nocach Nieskończonych talentu Prado, po prostu grzechem jest pomijanie w planach wydawniczych tego artysty!
Rabate - Ibicus. Ach! Marzy mi się całość wydana w jednej ogromnej, ponad 500-set stronicowej cegle
Sch**iten - hmm... bez wątpienia najlepiej byłoby wydać w jednej z limitowanych serii Les Citees obscures, ale skoro to w planach ma już Manzoku (może wreszcie uda im się wydać pierwszy tom!), to przecież pozostają: Les Terres creuses czy Metamorphoses.
Mattoti - w tym przypadku żadnej jego serii nie kojarzę, ale rozmiarem do exclusivów pasowałyby choćby Stigmates liczące sobie grubo ponad 100 stron. Zresztą przy tym nazwisku, każdy z jego jednoczęściowych albumów bez wątpienia zasługuje na polskie wydanie! (nawiasem mówiąc wszyscy z wyżej wymienionych tworzyli jedno-albumowe arcydzieła, które powinny się w końcu w Polsce ukazać )

Dziękuję za propozycje, myślę, że w przyszłym roku przyjemnie Pana zaskoczymy.
Ta odpowiedz wydala mi sie jedna z ciekawszych
wszyscy wymienieni autorzy sa interesujacy. Ja obstawiam Ibicusa Rabatego to byloby cos :p :D
Odpowiedzi nie sa takie zle (bedzie 2 tom dziadka leona, bedzie kolejny tom blueberry'ego)
szkoda, ze egmont nie odpowiedzial na wszystkie pytania, ale mysle ze jeszcze przed swietami egmont rozwieje watpliwosci min. odnosnie zbiorczego wydania marthy. Martwi mnie fakt, ze egmont musi sie tak napocic z wydaniem chocby takiego druilleta, ze wzgledu na brak materialow do druku Mam nadzieje, ze egmont jednak sie nie podda i wyda cos druilleta
pozdro     
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2008, 08:59:12 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 26, 2008, 05:51:34 am »
Les Citees obscures, ale skoro to w planach ma już Manzoku (może wreszcie uda im się wydać pierwszy tom!)
no przecież wydali. hello!
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline graves

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 26, 2008, 07:28:30 am »
no przecież wydali. hello!
Zależy kiedy odpowiadał. Skąd aż takie oburzenie ;-)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 26, 2008, 07:41:56 am »
nie oburzenie, nie oburzenie. pewnie  sporo osób myśli wciąż, że Manzoku ciągle zapowiada Sch**itena, a nic nie wydaje. brońmy Manzoku! wybielmy wydawnictwo w oczach społeczeństwa! murem za Manzoku! czy coś tam.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Raf Fariszta

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 26, 2008, 09:08:15 am »
Yurek: początkowo też zrozumiałem, że ktoś przeoczył fakt wydania I tomu Miast, ale sprawa ma się tak, że pytanie padło na Alei zanim Manzoku wydało komiks.
Masz jednak rację: pochwalmy Manzoku, nawet, a może zwłaszcza, w wątku Egmontu! ;-)
Dokładnie to pytanie padło:
Cytuj
Wysłany: Czw 11.09.2008 12:32    Temat postu:   

Bezian - trylogia Adam Sarlech. Skoro wyprzedany został już cały nakład Sambre to, przy całym szacunku dla dobrego komiksu Yslaire'a, można być spokojnym o sukces tego dzieła!
Bourgeon - Les Passagers du vent. Mam nadzieję, że pomimo październikowego natłoku, Towarzysze zmierzchu sobie poradzą, dobrze byłoby więc wydać kolejne komiksy tego autora. (Tak swoją drogą Le Cycle de Cyan też byłoby miło przeczytać w polskim wydaniu )
Caza - hmmm... może Scenes de la vie de banlieu.
Prado - Chroniques absurdes. Po pokazaniu w Nocach Nieskończonych talentu Prado, po prostu grzechem jest pomijanie w planach wydawniczych tego artysty!
Rabate - Ibicus. Ach! Marzy mi się całość wydana w jednej ogromnej, ponad 500-set stronicowej cegle 
Sch**iten - hmm... bez wątpienia najlepiej byłoby wydać w jednej z limitowanych serii Les Citees obscures, ale skoro to w planach ma już Manzoku (może wreszcie uda im się wydać pierwszy tom!), to przecież pozostają: Les Terres creuses czy Metamorphoses.
Mattoti - w tym przypadku żadnej jego serii nie kojarzę, ale rozmiarem do exclusivów pasowałyby choćby Stigmates liczące sobie grubo ponad 100 stron. Zresztą przy tym nazwisku, każdy z jego jednoczęściowych albumów bez wątpienia zasługuje na polskie wydanie! (nawiasem mówiąc wszyscy z wyżej wymienionych tworzyli jedno-albumowe arcydzieła, które powinny się w końcu w Polsce ukazać )

Mury wyszły w październiku....
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 09:14:50 am wysłana przez Raf Fariszta »
Nocy Matko Dnia

Offline yurek1

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 26, 2008, 09:28:49 am »
a widzisz, bo to wszystko dlatego, że mając post tutaj, na tym forum, niespecjalnie mnie obchodzi, czy był ów gdzieś indziej już napisany. bo skąd mam wiedzieć? bo to ja aleję odwiedzam aż tak? odpowiedziałem jeno na post powyższy, jakby dopiero co napisanym został. ot, i tyle, cały ambaras.
a w temacie: jak ktoś dorwie już Mangustę, proszę napisać, jak to się ma do głównej serii.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Death

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 26, 2008, 02:29:20 pm »
A ten nowy Sandman HC to będzie "Dom Lalki" czy może raczej "Ulotne Życia"???

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 26, 2008, 02:46:17 pm »
a czemu miały to by być Ulotne Życia ?

Offline Death

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 26, 2008, 03:13:02 pm »
Bo Sin City i Thorgal w twardej tez nie były po kolei. A Ulotne Życia cz.1  mają tak samo wyczerpany nakład jak Dom Lalki cz2...

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2009
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 26, 2008, 05:03:31 pm »
No nie do końca. Sin City HC idzie tak samo, jak szło SC.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything