Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16  (Przeczytany 175422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 31, 2009, 11:34:29 pm »



ale e ten no jest taka jedna młodsza o rok dziewczyna która mi się w sumie podoba też


rozumiem cie bardzo dobrze, ale
Jak to zrobisz, to będziesz zwykłym f(...)utem. Nie po to dziewczę matce ukradłeś, żeby ją teraz porzucać.
ma świętą racje,,,,,,,,,,,,,,,

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 31, 2009, 11:37:43 pm »
Jak to zrobisz, to będziesz zwykłym f(...)utem.

Naturalnie. Po co rzucać ? Powiększaj harem, gotta catch 'em all !

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 31, 2009, 11:59:52 pm »
Wait, wat  :shock:


  Można zrobić piekny haelowo-beregondowy motivator "MiA. dont ask for help from us" etc etc
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 01, 2009, 12:05:25 am »
Daj linka.
Bo tak to ciężko osądzać. :)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 01, 2009, 12:16:39 am »
Można zrobić piekny haelowo-beregondowy motivator "MiA. dont ask for help from us" etc etc

Coś takiego ?


Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #320 dnia: Luty 01, 2009, 12:39:00 am »
Cytuj
Można zrobić piekny haelowo-beregondowy motivator "MiA. dont ask for help from us" etc etc
To Ty chciałeś po prostu, żebyśmy usprawiedliwili Twoje wyrzuty sumienia a nie udzielili rozsądnej porady? Skoro tak stawiasz sprawę, to:
Monogamia jest dla ptaków, chwytaj wiatr w żagle. Tej starej oczywiście nie mów, że z nią zerwałeś, po prostu zacznij chodzić z drugą.

Aha, życzę Ci, żeby ta nowa rzuciła Cię kiedyś dla wielkiego wytatuowanego Murzyna.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #321 dnia: Luty 01, 2009, 12:41:43 am »
Masz rację


 powinienem z nią jak najszybciej wziąć ślub



 Twojej porady mimo wszystk onie uważam za rozsądnej o:

Forumowe kobiety jesteście taaaam?
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #322 dnia: Luty 01, 2009, 10:00:35 am »
Ej okej, moje misie kochane (...)
ja nie umiem zrywać z kobietami : (

Krova.

Granie na dwóch bębenkach jest koszmarem i jeśli masz odrobinę uczciwosci w sobie nie dasz rady i w rezultacie będziesz czuł się jak szmata. W takich przypadkach najlepsze jest przypomnienie sobie dlaczego się w ogóle w tamtej zakochałeś (przypominam sobie te wszystkie posty o kobiecie życia :P). Po drugie - nie rób nic na siłę - nowe moze sie wydawać atrakcyjne głównie dlatego, że jest nowe i inne. Grunt to nie dać się zwariować, bo wylądujesz w durnym shojo i ostatecznie obie Cię rzucą i zostaną lesbijkami. Bądź uczciwy i najpierw się siebie spytaj uczciwie, czego chcesz, a potem to zrób, chocby bolało jak cholera. Wystarczy.

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 01, 2009, 10:13:07 am »
bo wylądujesz w durnym shojo i ostatecznie obie Cię rzucą i zostaną lesbijkami.

To jeszcze nie byłby wielki problem, ja stawiam na zakończenie z school days !


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 01, 2009, 10:23:20 am »
Cytuj
Bądź uczciwy i najpierw się siebie spytaj uczciwie, czego chcesz, a potem to zrób
Ja dodam, że podczas podejmowania decyzji należy brać pod uwagę uczucia drugiej osoby.

Cytuj
To jeszcze nie byłby wielki problem, ja stawiam na zakończenie z school days !
Albo jakieś tentakle.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 01, 2009, 11:21:22 am »
A ja znowu nie wiem o co chodzi, bo żeście chyba jakoś dziko zedytowali swoje posty.
Ale rozumiem że Krova że chce rzucić dziewczynę z którą jest.

Cytat: haael
Jak to zrobisz, to będziesz zwykłym f(...)utem.
E... niezbyt rozumiem logikę haaela, ale kto wie czy dziewczynie to nie wyjdzie na dobre? Może nie pisana jest jej nasza Krova?
Zresztą dobrze jest jak człowiek się raz przejdzie, nawet jeżeli myśli że to jest jego jedyna wielka miłość, są same oh'y i ah'y, bo później będzie mógł bardziej trzeźwo patrzeć na swoje związki w przyszłości. Ja tak miałam i przeżyłam, wręcz wyszło mi to na dobre. 

Ja dodam, że podczas podejmowania decyzji należy brać pod uwagę uczucia drugiej osoby.
I później męczyć się z drugą osobą większość swojego życia? Niezbyt good idea ;]
Ja baczyłam zbyt bardzo na uczucia drugiej osoby, dlatego zostałam ale i on i ja żeśmy się razem męczyli, więc jaki to miało sens?
Ale rozstać się trzeba przyzwoicie, bez tekstów "zostańmy przyjaciółmi" bo to największy żal jaki może być.

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 01, 2009, 11:33:47 am »
Tak no zedytowałem tamtego posta bo nicka używam jednego i można wszystko wyczytać wstukując go w guglach, więc profilaktycznie wywaliłem żeby się nie pokiełbasiło przez głupi traf o:

 W pewnych sprawach trzeba być egoistą i tyle, to o wiele lepsze niż pakowanie się w niepotrzebne baagno. No zobaczymy jak się los potoczy, dziękuję za wsparcie i porady, o kolejnych odcinkach moej telenoweli poinformuję z pewnością :*
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 01, 2009, 01:09:58 pm »
A ja się wczoraj dowiedziałem szczegółów via gagógagó i już wiem o co to chodzi. Słuchajcie, jeśli chodzi o taki typ dziołch, to ja mogę mieć dwie na raz... jednego wieczoru. :roll: Krovuś, zbyt poważnie to traktujesz, pobawić się nimi możesz, proszę bardzo, ale nie jest to materiał na poważniejszy związek. Tako Bere rzecze. *gong*

Meh, nie pożyczam więcej lustrzanek w takich ilościach, przywracanie dogodnych ustawień to katorga...

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 01, 2009, 01:24:48 pm »
jeden rodzaj ludzi :
Ja dodam, że podczas podejmowania decyzji należy brać pod uwagę uczucia drugiej osoby.


drugi rodzaj ludzi :nie dbanie o uczucia innych i.........
...........I później męczyć się z drugą osobą większość swojego życia? Niezbyt good idea ;]
i tak powinno być bo jeśli było by tak, że wszyscy bawimy się w egoistów to było by rodem wileki harem każdy z każdym dla przyjemności i nara......
druga też sprawa jaka ta osoba jest? jedna popłacze z parę chwil i nara(jak narazie spotkałem się z taką kategorią dziewczyn, płaczą tylko chyba na pokaz. Albo tak im to szybko mija), a druga będzie się miotać ileś tam czasu, nie będzie chciała innych zabaw itd...wiec należy to zrobic w należyty sposób a nie samolubnie, ale też nie jakiś tam przesadnie delikatny............


Ale rozstać się trzeba przyzwoicie, bez tekstów "zostańmy przyjaciółmi" bo to największy żal jaki może być.
no to prawda, święta prawda
_____________________________
ale przecież i tak to już każdy wie


Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.16
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 01, 2009, 02:47:56 pm »
Cytuj
Ale rozstać się trzeba przyzwoicie, bez tekstów "zostańmy przyjaciółmi" bo to największy żal jaki może być.
A ja i moja była dziewczyna pozostaliśmy przyjaciółmi, hehehe. I dobrze mi z tym. I w d(...)pie mam, co inni sobie o tym myślą.
Naprawdę, nie zawsze warto myśleć tylko o sobie. Czasami robiąc coś dla innych, można uzyskać więcej, niż będąc egoistą. Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu.

Cytuj
Może nie pisana jest jej nasza Krova?
Pisana? Sami kujemy własny los i sami za siebie odpowiadamy. Nie zwalaj wszystkiego na złą karmę.

Cytuj
Ale rozumiem że Krova że chce rzucić dziewczynę z którą jest.
Krova chce rzucić swoją babę dla innej. To najgorsze, co można zrobić. Rozumiem, że można ze sobą zerwać, bo jest źle, ale odchodzenie bo trafiła się "lepsza" to jeden wielki żal.
Życzę mu, żeby kiedyś spotkało go to samo z drugiej strony.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.