trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 892561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1725 dnia: Styczeń 10, 2011, 08:43:23 am »
I sezon Shany nie ma tak fajnych scen jak II sezon. Jednak ogólnie Shana to najlepsze anime z taką główną bohaterką.

Jednak najlepiej się je ogląda pod rząd gdyż bardzo wciąga.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1726 dnia: Styczeń 11, 2011, 02:18:07 am »
O jakie sceny ci chodzi? Walki, czy życie codzienne?
A oglądać pod rząd choćbym chciał, to nie mogę. Dopiero niedawno wróciłem z pracy, poza Shaną czekają też pierwsze odcinki z tego sezonu, a wypadałoby się położyć spać o w miarę rozsądnej godzinie (nie tak jak dziś o 9 rano). Zaś weekendu zwyczajnie mi szkoda, żeby cały przebomblować tylko na oglądanie. Ja się szybko nudzę, muszę też w coś grać, tagować MP3, czytać książki (ostatnio staram się wracać do tego zajęcia po kilkuletniej przerwie). Już trochę za stary jestem na maratonowanie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1727 dnia: Styczeń 11, 2011, 03:24:59 am »
O jakie sceny ci chodzi? Walki, czy życie codzienne?
Uważam, że w II sezonie była znacznie lepsza akcja (choć dużo mniej), a poza tym lepsza muzyka, kreska i klimat. W I sezonie te walki były fajne, ale dosyć płytkie więc w II podobały mi się znacznie bardziej. Pomimo większej ilości tak zwanego życia codziennego (romansowego) poważne sceny były lepsze. Poza tym dużo się wyjaśniło odnośnie głównych bohaterów.
Zresztą już Shana pod prysznicem to jedne z najlepszych scen w tym anime.
Zaś weekendu zwyczajnie mi szkoda
No niestety nie mam wyjścia. Po pracy jak dla mnie nie ma sensu oglądać anime gdyż to już nie ten nastrój do oglądania. Jedynie pozostają dni wolne i wtedy mogę cały sezon obejrzeć na raz (12 odcinek na dzień).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1728 dnia: Styczeń 11, 2011, 03:44:35 am »
Uważam, że w II sezonie była znacznie lepsza akcja (choć dużo mniej), a poza tym lepsza muzyka, kreska i klimat.
Klimat mówisz? Ho ho -  w sumie jak to pisałem wczoraj, już i na ten nie narzekam. Zachęciłeś mnie do szybszego rozprawienia się z pierwszym sezonem i kinówką.

Cytuj
W I sezonie te walki były fajne, ale dosyć płytkie
No popatrz - jednak też to widzisz, choć to twoje ulubione anime.

Cytuj
Zresztą już Shana pod prysznicem to jedne z najlepszych scen w tym anime.
Hehe, mi się już podobała scena jak się rozbierała, chyba jakoś w 4 odcinku.

Cytuj
No niestety nie mam wyjścia. Po pracy jak dla mnie nie ma sensu oglądać anime gdyż to już nie ten nastrój do oglądania.
W nastrój akurat bardzo szybko się wbijam, więc to mi nie przeszkadza. I dobrze, bo inaczej to chyba już nigdy nic bym nie obejrzał.

Cytuj
Jedynie pozostają dni wolne i wtedy mogę cały sezon obejrzeć na raz (12 odcinek na dzień).
Podziwiam samozaparcie. Ja tak próbowałem kilka razy, ale bardzo szybko się przesycałem. Mimo to oglądałem dalej, a potem miałem takie głupie uczucie, że zmarnowałem cały weekend na robienie tylko jednej rzeczy, zamiast posunąć się do przodu ze wszystkim. Wiesz, wciąż mam tysiące gierek na emulatory do przejrzenia/przejścia, a chciałbym żeby moja złota kolekcja wszystkich grywalnych i fajnych gier na wszystkie platformy jednak była gotowa przed emeryturą. W zasadzie to ostatnio właśnie granie ciągnie mnie najbardziej, oglądanie anime spadło na drugie miejsce.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1729 dnia: Styczeń 12, 2011, 10:33:54 am »
Ten nowy Trigun wcale nie był zły. Odświeżona kreska, wydłużony czas, a poza tym to samo co w serialu. No i mój ulubiony ksiądz proboszcz z tytanowym krzyżem :D

Ostatnio nawet Madhouse'owi czasem wyjdzie coś strawnego ;)
I'd like to be a tree

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1730 dnia: Styczeń 12, 2011, 11:11:02 am »
Przez większość filmowego Triguna bawiłem się przednie, ale pewne starcia nie były tak epickie i zacięte jak powinny być. Po seansie miałem spory niedosyt.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1731 dnia: Styczeń 13, 2011, 04:49:39 pm »
Obejrzałem bamboo blade - bardzo fajne lekkie anime. Przyjemne postaci. Gładko przeszło bo fenomenalnym code geas'ie

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1732 dnia: Styczeń 14, 2011, 07:17:14 am »
Kannagi - historia lokalnego bóstwa, które przez wycięcie swojego świętego drzewa straciła moc i staje się człowiekiem. Aby odzyskać moc potrzebuje wiary śmiertelników. W tym celu postanawia zostać idolem. Lekka zabawna komedia bez fanserwisu i pokazywania majtek co 2 sceny.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1733 dnia: Styczeń 14, 2011, 07:25:59 am »
Dużo gadania. Duuużo. Przynajmniej w pierwszym epie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1734 dnia: Styczeń 14, 2011, 07:39:33 am »
Później jest jeszcze więcej, ale niektóre tekst są świetne.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1735 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:43:11 am »
Lekka zabawna komedia bez fanserwisu i pokazywania majtek co 2 sceny.
I bez zakończenia jak to często bywa. Fanserwis natomiast w ostatnim odcinku był szczególnie fajny.

Ogólnie anime bardzo mi się podobało gdyż było zarazem ciekawe, miało fajne postacie i naprawdę często świetny humor (główna bohaterka rewelacyjna). Już sam opening jest genialny.




Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1736 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:48:37 am »
Przeważnie tak bywa, że 13 odcinkowe serie nie kończą się. Do tego manga też dalej więc nie wiadomo jak ona się skończy.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1737 dnia: Styczeń 15, 2011, 02:29:45 pm »
Hakuouki - długo się z tym nosiłem aż w końcu zacząłem oglądać. I zdziwko, bo elementy shōjo nie przeszkadzały mi bardziej niż shōnen w tego typu produkcjach. Całkiem fajna i ładnie animowana historia o Shinsengumi, z elementami nadprzyrodzonymi, które dużo nie wnosiły, ale też dużo nie przeszkadzały.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1738 dnia: Styczeń 15, 2011, 06:42:28 pm »
Hakuouki - długo się z tym nosiłem aż w końcu zacząłem oglądać. I zdziwko, bo elementy shōjo nie przeszkadzały mi bardziej niż shōnen w tego typu produkcjach. Całkiem fajna i ładnie animowana historia o Shinsengumi, z elementami nadprzyrodzonymi, które dużo nie wnosiły, ale też dużo nie przeszkadzały.
Sam obejrzałem 2 odcinki i mi się spodobały. Mam zamiar obejrzeć jak  tylko to będę miał.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1739 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:27:23 pm »
Obejrzałem I odcinek B Gata H Kei w wersji BD. Chyba przez to, że oglądałem ostatnio Ichiban moje oczekiwania były zbyt duże.

Jakoś przeciętnie wyglądało to wszystko (a grafika/tła nawet i słabo).

Od razu widać, że zachowanie tej dziewczyny było wyjątkowo zmyślone więc nie realistyczne. Chyba nie będzie zbyt wiele jak powiem, że w większości scen zachowywała się jakby nie myślała.

Ale może dalej będzie lepsze.