trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 893058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3390 dnia: Maj 21, 2012, 05:15:59 pm »
No i druga dziewiątka, też trochę na wyrost, jak się teraz zastanowię, jednak seans był wyjątkowo przyjemny. Tak tej pozycji, jak i poprzedniej, może kiedyś obniżę ocenę do ósemki. Mowa o Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai oraz towarzyszących mu specialach.
Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai to jak pisałem wcześniej jeden z największych gniotów anime jakie widziałem. Bardzo denerwująca główna bohaterka, a pozostałe postacie niewiele lepsze.
I na koniec trzecia dziewiątka, najbardziej zasłużona w tym zestawieniu i najbardziej pokrywająca się z moimi poglądami, jeżeli miałbym anime oceniać z osobna - i obiektywnie i subiektywnie. W obu przypadkach były by to wyjątkowo solidne, zasłużone i dumne dziewiątki. Hanasaku Iroha, bo o niej będę pisał, oczarowała mnie na naprawdę wielu polach.
Dziwne, że takie denne anime jak Hanasaku Iroha wysoko oceniasz.

Hanasaku Iroha to beznadziejny i irytujący gniot z tępą Ohaną i Minko, a pozostałe postacie to też taka banda dziwaków.

Ohana to niesamowicie dobra dla wszystkich (poświęcająca się) dziewczynka, a zarazem wyjątkowo głupiutka, niedomyślna. Ten jej żałosny i sztuczny płacz/bzdurne emocje skutecznie psuły oglądanie tego anime.

Minko to durna, płytka i schematyczna tsundere, która jest agresywna od początku do końca anime.
Jednym słowem to wyjątkowo syfiasta postać.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3391 dnia: Maj 21, 2012, 05:22:31 pm »
coś tam gniot, coś tam irytujące, coś tam złe tsundere





Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3392 dnia: Maj 21, 2012, 05:25:33 pm »
Oczywiście ja ciebie nie przekonuję. : ) Po prostu podobały ci się te anime, a dla mnie nie. Pozostałych nie skomentowałem bo ich nie oglądałem.

Taka Minko i Ohana to jedne z najbardziej odpychających i schematycznych postaci.

Ja lubię wiele tsundere, ale nie może być ciągle agresywna i niemiła.



Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3393 dnia: Maj 21, 2012, 08:50:22 pm »
Zaczełem oglądać The tatami galaxy. I tylko jedno mi przychodzi do głowy.
Wolniej proszę bo mi się spacja zepsuje!

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3394 dnia: Maj 22, 2012, 12:54:48 am »
A ja nie obejrzałem do końca czwartego epka Hyouki, bo jest nudna. Bardzo mi z tego powodu smutno.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3395 dnia: Maj 22, 2012, 10:31:53 am »
ja wczoraj właśnie oglądałem do 5tego ep i taki rodzaj przynudzania mi pasuje. Jak na razie jest ok.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3396 dnia: Maj 22, 2012, 10:44:49 am »
ja wczoraj właśnie oglądałem do 5tego ep i taki rodzaj przynudzania mi pasuje. Jak na razie jest ok.
+1
Lubie tego typu animce boć się nie spieszą, a nic mnei tak nie denerwuje jak przyśpieszane i pomijane wątki jak w niektórych animcach.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3397 dnia: Maj 22, 2012, 11:34:14 am »
Popieram. Również i mi bardzo przyjemnie się to ogląda.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3398 dnia: Maj 22, 2012, 11:41:26 am »
Ja się zgadzam z Krovą. Chitanda może i jest śliczna i słodka, ale cała reszta jak na razie zanudza mnie straszliwie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3399 dnia: Maj 22, 2012, 11:56:36 am »
Widzisz, ja na nią w ogóle nie zwracam uwagi. Dla mnie to najmniej interesująca postać. Za to postacie męskie w Hyouka są o wiele ciekawsze.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3400 dnia: Maj 22, 2012, 12:10:21 pm »
Na chwileczkę Wam przerwę :3 Full Metal Panic + Full Metal Panic? Fumoffu, to jakieś serie z komediowym podejściem do mechów a ta druga, to wręcz przeniesienie wszystkiego w warunki szkolne? Znowu przeglądałem sobie jakieś zaległości do nadrobienia i nijak nie mam pojęcia, czy się za to brać.

Spoiler: pokaż
Hyouka, kończ się szybciej :c


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3401 dnia: Maj 22, 2012, 12:14:28 pm »
Widzisz, ja na nią w ogóle nie zwracam uwagi. Dla mnie to najmniej interesująca postać. Za to postacie męskie w Hyouka są o wiele ciekawsze.
A tu bym się zgodził - w sumie chyba tylko główny bohater męski wciąż jeszcze mnie przy tym trzyma.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3402 dnia: Maj 22, 2012, 12:43:36 pm »
FMP to w miarę poważna (jak na anime) seria z mechami. Fumoffu to czysta komedia szkolna (jedna z najlepszych imo komedii anime) praktycznie bez mechów.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 12:50:04 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3403 dnia: Maj 22, 2012, 02:35:44 pm »
Fumoffu to czysta komedia szkolna (jedna z najlepszych imo komedii anime) praktycznie bez mechów.
Może i bez mechów ale dość często występuje zaczepisty pancerz wspomagany. Aż dziw bierze (a może i nie) czemu Mithril nadal nie używa go w normalnej serii. :biggrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #3404 dnia: Maj 22, 2012, 02:48:11 pm »
Hmm, zatem nie będę się śpieszył, jako że na mechy same w sobie zbytnio sił nie mam a Fumoffu pewnie pełne jest odniesień. Dzięki (:

re:down
haaaaaaaaai
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 03:35:38 pm wysłana przez Skrzydlaty »