trawa

Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 273628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:12:09 pm »
dokładnie! a większość pewnie po cichu pożycza sobie od internetowych kolegów kolejne tomy Eros Comix.  :lol:
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline skil

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 29, 2010, 12:24:28 pm »
Ja to mam nadzeję, że będzie w tym komiksie dużo cycków, bo inaczej nie wiem co ma mnie przekonać do zakupu.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 29, 2010, 01:11:50 pm »
Plany na marzec mają być znane w przyszłym tygodniu.
Wiadomo już coś w tej kwestii?
Tak - że plany na marzec poznamy po 10 lutego...
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:34:08 pm »
... plany na marzec poznamy po 10 lutego...

Zatem dalej czekamy. Marcowy pakiet powinien być "mocniejszy" w końcu to miesiąc WSK ! 

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 29, 2010, 08:42:33 pm »
A luty to miesiąc Ligatury, kwiecień miesiąc Komiksowej Warszawy, czerwiec miesiąc BFK... Niedługo każdy miesiąc będzie miał swoją imprezę - co wtedy? ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

godai

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:02:54 pm »
Wtedy będzie fajnie.

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:11:32 pm »
A komiks opanuje cały świat :D :D :D

Offline Kokosz

Szninkiel
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 01, 2010, 01:13:48 pm »
Własnie przeglądałem Szninkla.

Świetna jakość druku - wydanie Orbity przy tym wygląda jak drukowane z materiałów niskiej rozdzielczości.

Fajna przedmowa i szkicownik - bardzo miły dodatek.

Galeria okładek - niestety w wersji z napisami - wolałbym bez (same grafiki, tak jak w integralu "Skargi...")

Fajny arkusik z grafiką okładkową do powieszenia na ścianie czy gdziekolwiek.

Ogólnie same plusy (prawie).

Niestety, paru rzeczy w albumie brakuje. Kilka z nich - na szybko wyszperanych - poniżej.



Podobnie było w Skardze, mam nieodparte wrazenie że tak samo będzie w Skarbku i Westernie... Może udac się na pielgrzymke do Lichenia i modlić o dołączenie takich grafik - według mnie znakomitych - do albumów z ekskluzywnej kolekcji?

I jeszcze jakby ktoś był zainteresowany czego nie umieścili w "Skardze...":







« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 05:31:17 pm wysłana przez graves »

Offline Mefisto76

Odp: Szninkiel
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 01, 2010, 09:58:05 pm »
...I jeszcze jakby ktoś był zainteresowany czego nie umieścili w "Skardze...":


Te białe okładki to jakieś megaekskluzywne wydanie - widziałem je na Rue Dante w Paryżu w antykwariacie w formacie ze dwa razy większym od A-3 w cenie po 120 euro za SZTUKĘ. Bałem się zobaczyć co jest w środku :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 01, 2010, 11:37:32 pm »
Wygladaja na TT, format w ktorym komiksy mozna kolekcjonowac, ale nie za bardzo da sie czytac...

 :idea:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

godai

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 02, 2010, 07:48:22 am »
Wygladaja na TT, format w ktorym komiksy mozna kolekcjonowac, ale nie za bardzo da sie czytac...

 :idea:


No to w sam raz, w końcu do tego są. Jeszcze tylko opi****lić folią termokurczliwą dookoła i jazda do sejfu.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 02, 2010, 10:30:09 am »
Wygladaja na TT, format w ktorym komiksy mozna kolekcjonowac, ale nie za bardzo da sie czytac...

 :idea:
Ale że Audi TT?
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 02, 2010, 11:04:25 am »
Tirage de Tete
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 03, 2010, 10:33:41 pm »
Przeczytałem Marthe Washington. Dajcie mi wolność oczywiście najlepsza, tak fabularnie jak i graficznie - Gibbons równie dobry, co w Watchmen. Dalej to już różnie bywa, niektóre historie lepsze, niektóre gorsze, gościnne występy postaci z innych komiksów Millera, głównego bohatera z Hard Boiled, oraz Big Guya. Generalnie całość czytało mi się bardzo dobrze. Najbardziej raziły mnie te komputerowe kolorki w dalszych historiach, które rysunki Gibbonsa oszpeciły tak samo jak Moebiusa w Incalu. Pewnie i tak oceniam Marthe przychylnym okiem, bo jak wiekszość komiksów Millera, tak i ten nie jest pozbawiony wad, ale mam do Millera ogromny sentyment od czasów Daredevila z TM-Semic i nic na to nie poradzę. Mam nadzieję, że teraz, kiedy nic innego już nie zostało do wydania, Egmont sięgnie po Daredevila i Elektrę. A sama Martha Washington, z tymi wszystkimi bonusami co w oryginale, z grafikami, szkicami, przypisami Millera i Gibbonsa odnośnie powstania poszczególnych historii, to wg mnie jeden z najlepiej wydanych u nas komiksów.

Offline strz1

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 03, 2010, 11:52:31 pm »
Calosc Millera odnosnie Daredevila i Elektry zajelaby lata. Chyba, ze chodzi Ci o jakas bardzo konkretna historie. Wydaje mi sie, ze tutaj lepiej zajac sie oryginalami.

 

anything