Autor Wątek: Fantasy Komiks  (Przeczytany 175170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #390 dnia: Lipiec 04, 2011, 02:26:20 pm »
to brakuje Ci wszystkich numerow od zmniejszenia objetosci. Czyli jak dla mnie juz jestes bylym czytelnikiem. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline misio141

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #391 dnia: Lipiec 04, 2011, 05:35:03 pm »
to brakuje Ci wszystkich numerow od zmniejszenia objetosci. Czyli jak dla mnie juz jestes bylym czytelnikiem. :)

coś w tym jest, niby zamierzam nadrobić to w piątek (wypłata), ale zapewne wyjdzie tak jak zwykle -.-
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline naodati

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 05, 2011, 10:24:09 am »
Jest już zapowiedź 13 tomu FK i małe pozytywne zaskoczenie. Koniec Legend Troy, w 13 tomie już trzy normalne albumy (choć nie wiadomo czy któregoś nie rozbiją tak jak Legend): Sloka, Zmierzch Bogów i W poszukiwaniu Graala.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 05, 2011, 11:30:27 pm »
Widzialem 5 tom Sloki i co ciekawe, tam naprawde jest pol planszy na koncu. Moze byc tak, ze wczesniejsze tomy tez mialy te polowki i FK nic samo nie wycielo.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 06, 2011, 04:10:44 pm »
Widzialem 5 tom Sloki i co ciekawe, tam naprawde jest pol planszy na koncu. Moze byc tak, ze wczesniejsze tomy tez mialy te polowki i FK nic samo nie wycielo.

Ja widziałem 3 pierwsze tomy. 1 tom nie ma "połówki" - a tomy 2 i 3 mają :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 02, 2011, 01:52:02 am »
i co sadzicie o tych nowych seriach FK? Na pierwsze przeczytanie wydaja sie dosc przecietne, ale i tak lepsze niz Ythaq czy Opal. Co prawda rysunki sa slabsze, ale moze jeszcze sie graficy rozkreca w kolejnych tomach. Za to nowy odcinek Nuit Safran to juz kompletna kleska. Mam nadzieje, ze drugi tom nigdy sie nie ukaze. :)

No i ciekawe ktory album zostanie przepolowiony w tomie 13. Mam nadzieje, ze Sloka.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline spidey

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:54:41 am »
i co sadzicie o tych nowych seriach FK?

Trudno cokolwiek o nich sądzić poza tym, że są beznadziejne. W ogóle zabawna jest polityka Egmontu - w ankiecie im wyszło, że lwią część czytelników FK stanowią komiksiarze po 25 roku życia, to oni na złość wrzucają im parę serii dla gimnazjalistów. Z taką polityką wydawniczą to długo nie pociągnie cały dział komiksowy Egmontu. Na razie zagryzam zęby i dokupuję te tomy FK w których jest ciąg dalszy Ythaq a potem się z serią żegnam.

Offline naodati

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 02, 2011, 02:19:40 pm »
A ja się nie mogę do tych nowych serii zabrać... Najnowszy tom kupiłem i nawet Ythaq nie przeczytałem, zastanawiam się czy dalsze zbieranie tego periodyku ma sens, aczkolwiek inicjatywa wciąż jest dla mnie bardzo fajna i cieszę się że w 2012 dalej to będą wydawać, nawet jak tego nie będę zbierał :P

Offline cro_no

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 02, 2011, 03:58:29 pm »
Tak, nowe serie są słabe. A Szafranowa Noc to już tragedia. Zresztą, poprzednia historia ze świata Troy też była słaba, tak samo jak i humor ze stripów o brzdącach. Nie wiem, nie znam głównej serii o Trollach, ale te historie poboczne są żenujące.

Offline freshmaker

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 06, 2011, 10:27:50 am »
do kiedy jest promocja w ck na fantasy komiks 12? pokasowałem gdzieś maile...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 26, 2011, 12:06:54 am »
ciekawe, ponoc tom 14 ma miec wiecej stron...

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/

tak na stale, czy wyjatkowo, zeby sie jakis dluuuugi komiks zmiescil?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 26, 2011, 03:50:22 pm »
ciekawe, ponoc tom 14 ma miec wiecej stron...

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/

tak na stale, czy wyjatkowo, zeby sie jakis dluuuugi komiks zmiescil?
Przecież piszą: "148 - w tym tomie więcej stron!". Masz jeszcze wątpliwości, która opcja wchodzi w grę?

Chociaż nie mam nic przeciwko temu, żeby tak zostało.

Offline radef

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 26, 2011, 04:18:57 pm »
Zastanawiam się jaki komiks tam umieszczą, ponieważ "Sloka" będzie podzielona na dwie części (pierwsza część w 13. numerze), a reszta komiksów ma krótkie tomy (do 46 stron), liczę na to, że w tym numerze ukaże się ostatni, dziewiąty tom "Ythaq", którego premiera jest w piątek w Francji.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 27, 2011, 09:39:57 am »
ja pewnie doczytam do tego 14 numeru i jak nic mnie nie zainteresuje to sobie odpuszcze chyba w koncu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline radef

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 04, 2011, 04:56:15 pm »
Mam już nowego FK i jest zapowiedź kolejnego (14.) tomu:
Rozbitkowie z Ythaq
Sloka
Zmierzch Bogów
Co dziwne jest pokazana stara okładka 9. tom "Ythaq" (została zmieniona), ciekawe czy ta się ukaże, czy nowa wersja.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja