trawa

Autor Wątek: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?  (Przeczytany 5337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Dla przypomnienia:


http://www.gry.gildia.pl/news/2010/07/zawartosc_polskiej_edycji_kolekcjonerskiej_drakensang_river_of_time


moim zdaniem wygląda to wypaśnie, chociaż cena jest moim zdaniem trochę przegięta :sad:



Offline kocu

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2010, 07:03:11 pm »
Moim zdaniem takiej Edycji Kolekcjonerskiej to już dawno nie było... aż miło się robi patrząc na to i czytając co tam jest. Cena moim zdaniem nie jest taka zła, jasne jest wysoka, ale patrząc na inne edycje kolekcjonerskie ówczesnych gier, nie jest źle. :)

Offline Girwan

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2010, 07:34:53 pm »
Pamiętam kolekcjonerkę z pierwszej części,  też była wypaśna :)


Jednak tu uważąm, że cena jest zbyt wysoka :)



Offline kocu

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2010, 09:17:37 am »
Tak też pamiętam tą z pierwszej części. Popatrz na tą cenę z drugiej strony: w EK Drakensang 2 masz wszystko czego można sobie zażyczyć, a np. w takiej EK Dragon Age jakiś kod na zbroję, ładniejsze pudełko i ... tyle. A cena wyższa od tej pierwszej. :)

Offline Girwan

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2010, 10:30:42 pm »
Tak też pamiętam tą z pierwszej części. Popatrz na tą cenę z drugiej strony: w EK Drakensang 2 masz wszystko czego można sobie zażyczyć, a np. w takiej EK Dragon Age jakiś kod na zbroję, ładniejsze pudełko i ... tyle. A cena wyższa od tej pierwszej. :)
Ok, zawartość zawartością, jednak 180 zł za grę na PC ... to sporo, pomimo wypaśnej zawartości. I nie interesuje mnie co inni dają w tej cenie - patrzę na ten przypadek i rozpatruję go jednostkowo.



Offline Ferreto

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2010, 09:51:35 am »
To może ja też się wypowiem.
Muszę przyznać,że zawartość wersji kolekcjonerskiej robi wrażenie i z tego powodu jej cenę za przegięcie nie uważam.Ale faktycznie to trochę za wysoka cena jak za grę. Tak się składa,że ja należę do osób,które gry kupują po to,by w nie grać,a nie żeby patrzeć,jakie są ładne. Dlatego w kolejce za edycją kolekcjonerską mnie nie zobaczycie.
A za zwykłą? Szczerze mówiąc,o ile wcześniej sądziłem,że kupię bez wahania,o tyle teraz też się zastanawiam. Według mnie cenę ma za wysoką. Szczególnie ostro to widać,gdy się ją porówna z wcześniejszą częścią,która skończyła jako dodatek do gazety. Może teraz też poczekam? Fakt,że dla mnie Drakensang to jedyny,nowy,ciekawy RPG w starym stylu,ale też nie arcydzieło.River of Time tego raczej nie zmieni,choć ... tu chciałbym się mylić :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2010, 01:39:52 pm wysłana przez Ferreto »

Offline Girwan

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 17, 2010, 03:39:08 pm »
To może ja też się wypowiem.
Muszę przyznać,że zawartość wersji kolekcjonerskiej robi wrażenie i z tego powodu jej cenę za przegięcie nie uważam.Ale faktycznie to trochę za wysoka cena jak za grę. Tak się składa,że ja należę do osób,które gry kupują po to,by w nie grać,a nie żeby patrzeć,jakie są ładne. Dlatego w kolejce za edycją kolekcjonerską mnie nie zobaczycie.
A za zwykłą? Szczerze mówiąc,o ile wcześniej sądziłem,że kupię bez wahania,o tyle teraz też się zastanawiam. Według mnie cenę ma za wysoką. Szczególnie ostro to widać,gdy się ją porówna z wcześniejszą częścią,która skończyła jako dodatek do gazety. Może teraz też poczekam? Fakt,że dla mnie Drakensang to jedyny,nowy,ciekawy RPG w starym stylu,ale też nie arcydzieło.River of Time tego raczej nie zmieni,choć ... tu chciałbym się mylić :)

Oj a ja liczyłem na to, że będziesz jednym z uczestników dyskusji krótko po wydaniu gry :).

Co do pierwszej części to faktycznie trochę przegięcie, że gra skończyła u boku jakiejś gazetki. Druga ma być lepsza i jak wskazują jej wyniki w Niemczech i opisy na stronie, będzie. Faktycznie szkoda, że wydawca chce sobie odbić kryzys na rynku podciągając cenę na tym tytule. W końcu działa to jednak odstraszająco ...



Offline Ferreto

Odp: Jak Wam się podoba Edycja Kolekcjonerska Drakensang: River of Time?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2010, 07:45:51 am »
Oj a ja liczyłem na to, że będziesz jednym z uczestników dyskusji krótko po wydaniu gry :).

Spokojnie,jeszcze nic straconego.Kto powiedział,że do dyskusji najpierw muszę się znać na temacie? Politycy na przykład wciąż pokazują,że nie trzeba ;-)
A poważnie ... do polskiej premiery jeszcze masa czasu,nie ma się co martwić na zapas.Owszem,wolałabym żeby cena była bardziej zachęcająca,ale i tak ciężko by mi było zrezygnować z prawdziwego RPG-a. :)