trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20  (Przeczytany 224490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1260 dnia: Lipiec 31, 2013, 06:07:26 pm »
Ja już prawie przestałem oglądać animu, a Gildia Komiksu jest dosyć... monotematyczna (Ile razy w tygodniu można się kłócić - Marvel vs DC ?) i zbyt dużo tam ludzi o mentalności anfiego.
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1261 dnia: Lipiec 31, 2013, 06:28:57 pm »
Narzekanie leśnych dziadków :)
Niestety z niektórymi rzeczami trzeba się pogodzić mimo, że łezka się w oku kręci.
Ale dopóki forum nie jest zamknięte to nie ma co lamentować.
Ja tam wchodzę codziennie i jeśli będę miał coś do powiedzenia, to napiszę choćby miało to trafić w pustkę.

A z przyjemniejszych rzeczy (przynajmniej dla mnie) to kupiłem sobie w końcu tego laptopa.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1262 dnia: Lipiec 31, 2013, 07:13:49 pm »
Tego co podawałeś? Jeśli tak, to która wersja?

Offline Ganossa

Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1264 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:08:49 pm »
A tak, to nie chce mi się pisać, gdy nie ma nawet z kim podjąć dyskusji.
Ja bym powiedział, że nie ma raczej o czym dyskutować. Niech ktoś wskaże Asukę i Rei 21 wieku.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1265 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:16:35 pm »
ten
http://allegro.pl/laptop-lenovo-y580-i7-3630qm-8gb-gtx660-fhd-gry-i3369520103.html
Jednak ta wersja, też tak postąpiłem w przypadku stacjonarnego. A jak się sprawuje? Czy jeszcze go nie odebrałeś?


Ja bym powiedział, że nie ma raczej o czym dyskutować. Niech ktoś wskaże Asukę i Rei 21 wieku.
Może to nie Asuka i Rei [w sumie w nich nich cudownego nie widziałem], ale dla mnie jest rewelacyjna = senjougahara.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1266 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:50:06 pm »
Już jest ale u kuzyna, który przy okazji wrzuci mi system do niego, bo ja jestem w tych sprawach antytalentem.

Też nigdy nie rozumiałem tego szału na ich punkcie. Zdecydowanie bardziej byłem zafascynowany Misato i Ritsuko :)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1267 dnia: Sierpień 01, 2013, 10:57:40 am »
Nie powiedziałbym aby z animcami było gorzej... to raczej my się starzejemy i coraz bardziej wybredni jesteśmy ;).
Ot ja też ostatnio ograniczam się bardzo i mało co oglądam... głównie jak już to jakieś SF czy komedyjki slices of lIfe i to też tylko wybrane. Omijam z kolei szerokim łukiem wszystkie haremówki, shouneny czy supernaturalsy (poza wyjątkami jak np Bakemono).

Co do spadku aktywności usłyszałem już od 2 osób które znam a które chciały tu dołączyć iż z ich obserwacji wynika iż jesteśmy strasznie zamknięci na nowych i ciężko się "wkręcić w towarzystwo", stąd wolą pójść gdzie indziej...

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1268 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:50:22 pm »
jesteśmy strasznie zamknięci na nowych
Coś w tym może być, bo im dłużej nie ma nowych userów tym obecnie istniejąca grupa bardziej się zamyka. Znam to z autopsji, ale fakt, faktem, coraz więcej ludzi jednak woli jakieś czaty/fejsbuki/twitery niż staroświeckie fora.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1269 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:42:17 pm »
Co do spadku aktywności usłyszałem już od 2 osób które znam a które chciały tu dołączyć iż z ich obserwacji wynika iż jesteśmy strasznie zamknięci na nowych i ciężko się "wkręcić w towarzystwo", stąd wolą pójść gdzie indziej...

Nie kojarzę w przeciągu ostatnich dwóch lat żadnych nowych userów, którzy chcieliby napisać coś więcej, niż jednolinijkowca stwierdzającego oczywistość, bądź rozreklamować swój kanał na youtube

Coś w tym może być, bo im dłużej nie ma nowych userów tym obecnie istniejąca grupa bardziej się zamyka. Znam to z autopsji, ale fakt, faktem, coraz więcej ludzi jednak woli jakieś czaty/fejsbuki/twitery niż staroświeckie fora.

Wciąż nie sądzę, żeby fora aż tak źle sobie radziły. Może te mniejsze, to i tak - tych 10 lat temu po wpisaniu w wyszukiwarkę samego Dragon Ball wyskakiwało nam pięćdziesiąt for. Zresztą, sam miałem stronę, na której byłem guru i prowadziłem sesje rpg przez chat. Piękne czasy  :cry:

Ja bym powiedział, że nie ma raczej o czym dyskutować. Niech ktoś wskaże Asukę i Rei 21 wieku.

Z tej dwójki wolałem Asukę, ale obie w kwestii konstrukcji charakterów nie były dla mnie wybitnie porywające. A i jakaś jedna ambitniejsza pozycja każdego sezonu się znajdzie - na temat Aku no Hany spokojnie można by dyskutować. Choć ja i tak pozostaję zwolennikiem lekkich komedyjek i slice of life'ów, które mnie ululają do snu.

Już jest ale u kuzyna, który przy okazji wrzuci mi system do niego, bo ja jestem w tych sprawach antytalentem.

Też nigdy nie rozumiałem tego szału na ich punkcie. Zdecydowanie bardziej byłem zafascynowany Misato i Ritsuko :smile:

Misato najlepsza <3

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1270 dnia: Sierpień 01, 2013, 02:35:56 pm »
Może to nie Asuka i Rei [w sumie w nich nich cudownego nie widziałem], ale dla mnie jest rewelacyjna = senjougahara.
Pudło ;p. Nie chodziło mi o fajną ciekawą postać/fajną, tylko o fakt, że
a) postacie były wszystkim dobrze znane
b) fabularnie pozwalały na wiele domysłów, spekulacji i interpretacji.
c) budziły skrajnie odmienne opinie
co razem pozwalało toczyć zażarte boje miedzy fanami Asuki i Rei, przerywane komentarzami osób neutralnych. Każdy miał coś do powiedzenia na ich temat.
I póki co do tych postaci odniosłeś się TY, Ganossa, i Skrzydlaty i teraz ja przyznając, że Asuka jest moją ulubioną żeńską postacią z anime i nie wiem jak można lubić niebieskowłosego manekina :razz: .
Natomiast jak popatrzymy na najpopularniejsze żeńskie postacie ostatnich lat np.: Konate z Lucty Star, Yoko z Gurren Laganna, to o czym tu rozmawiać. Stwierdzenie "fajna postać" imo zaczyna i kończy dyskusję. Nie widzę w tych "nowych" postaciach kontrowersji i miejsca na skrajne opinie.

Imo najbliżej miana Asuki i Rei 21 wieku byli L i Rito z Death Note, ale te postacie u swoich podstawach były takie same (niesamowicie szczwane dziady) i anime niestety dawało odpowiedź, kto jest szczwańszy oraz czy Kira jest zły i powinien siedzieć za kratami, czy też jest ręką sprawiedliwości.

A i jakaś jedna ambitniejsza pozycja każdego sezonu się znajdzie - na temat Aku no Hany spokojnie można by dyskutować.
Jeszcze nie widziałem, ale nadrobię.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1271 dnia: Sierpień 01, 2013, 05:18:47 pm »
Tak sobie myślę, że za produkcję animu wzięło się kolejne pokolenie zotaczonych łbów, którzy totalnie stracili kontakt z rzeczywistością i wzorce brali wyłącznie z innych animu i mango. To by wyjaśniało, dlaczego każdy nowy bohater jest kalką iluś poprzednich, a narracja jest jak z Teletubisiów wyjęta.
I'd like to be a tree

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1272 dnia: Sierpień 01, 2013, 05:42:09 pm »
Już po pierwszym dniu w robocie... jutro albo w poniedziałek zaczynam szkolenia i dowiem się wreście co dokładnie będę robił... Choć w najszerszym sensie miałem rację uważając że praca to nie dla mnie - lestem jednak leniem...

Też nigdy nie rozumiałem tego szału na ich punkcie. Zdecydowanie bardziej byłem zafascynowany Misato i Ritsuko :)
Może Tobie one bardziej wiekiem pasowały? :P

co razem pozwalało toczyć zażarte boje miedzy fanami Asuki i Rei, przerywane komentarzami osób neutralnych. Każdy miał coś do powiedzenia na ich temat.
I w sumie po to jest forum, nie?

Asuka jest moją ulubioną żeńską postacią z anime i nie wiem jak można lubić niebieskowłosego manekina :razz: .
*Grozi pięścią* Przyznaj się gdzie mieszkasz, to Ci szyby powibijam! :P
A poważniej: jak można lubić kogoś, uważającego się za najmądrzejszego i ciągle hałasującego? Prawda że Rei nie sprzatała mieszkania, ale przynajmniej umiała skupić się na książce.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1273 dnia: Sierpień 01, 2013, 06:14:33 pm »
Czyli korpo? ;>
Ja na szczęście trafiłem do firmy, gdzie kierownictwo stara się pobudzać kreatywność, a nie stać z batem nad programistami. Do fajności Googla sporo brakuje, ale i tak człowiek może się nieźle zabawić, o ile w międzyczasie dba o efekty :p
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #1274 dnia: Sierpień 01, 2013, 06:19:47 pm »
Może Tobie one bardziej wiekiem pasowały? :P
Coś w tym jest :)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything