trawa

Autor Wątek: Egmont 2012  (Przeczytany 135201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hans

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 10, 2012, 05:03:53 pm »
Jak dla mnie październik jest tragiczny - może się skuszę na reedycję Hellboya, ale to już tylko żeby zaspokoić mój fetyszyzm. Za to listopad z przyjemnością wezmę w całości :)

Offline adro

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #391 dnia: Wrzesień 10, 2012, 05:15:28 pm »
U mnie Liga, Wampir, Basnie i Kleks. ogolnie zapowiedzi wywolaly u mnie umiarkowany entuzjazm. BTW ciagle mnie zastanawia gdzie podzial sie w egmoncie wysyp tytulow z roznych kolekcji.
Martwi mnie tez brak komunikatow egmontu na forum alei. Dla mnie jednak za duzo w tym wszystkim reedycji i roznych wznowien, wolalbym wiecej nowego materialu. 
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Hubert Ronek

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #392 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:32:31 pm »
a do tego kolejne tomy wznawianych: Hellboy i Usagi :smile:

Jeśli dobrze się orientuję, pażdziernikowy Hellboy: Obudzić diabła to wznowienie, ale Usagi: Polowanie na lisa w listopadzie to już tom premierowy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 09:44:49 pm wysłana przez Hubert Ronek »

Offline radef

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #393 dnia: Wrzesień 11, 2012, 07:19:08 am »
Dobrze się orientujesz Hubercie, lecz z tego co wiem, listopad nie jest jeszcze do końca zapięty - więc może coś wypaść, może coś dojść. Mimo tego przewiduję jeszcze na ten rok trzeci tom reedycji Usagi'ego.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline chlopak-z-M

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #394 dnia: Wrzesień 11, 2012, 05:18:24 pm »
Tylko Kleks. Nic frankofońskiego nie ma. Bardzo źle jest.
bierz co chcesz i płać za to"

Offline radef

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 11, 2012, 05:46:17 pm »
A dla mnie jest znakomicie, jeżeli był czas kiedy prawie nic nie kupowałem od Egmontu to teraz co miesiąc kilka komiksów.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Rork

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 11, 2012, 09:40:25 pm »
Październik:

Amerykański Wampir 2 - bez podniety ale kupię
Hellboy bezwzględnie na TAK
Sin City - obowiazkowo - bardzo cieszy mnie kolejna edycja tego komiksu, wreszcie uzupełnie brakujące tomy :smile:

Listopad:

Usagi: Polowanie na lisa
Liga Niezwykłych Dżentelmenów tom 3
Baśnie


Czyli biorę wszystko oprócz Asteriksa.


Reszta mnie nie interesuje.


Swoją drogą faktycznie rozczarowanie z powodu braku PE. Liczyłem przynajmniej na jedną naprawdę MOCNĄ pozycję... Cóż trudno.

Ciekawe kiedy doczekamy się kontynuacji Pirata Izaaka, Składu głownego a zwłaszcza Giuseppe Bergmana?


A przy okazji - ceny jak na kryzys STRASZNE!!!

Offline helsing

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 11, 2012, 09:45:49 pm »
kurczę, rok temu Egmont wydawał KD, SWK, i było źle że nie ma nic ciekawego. Teraz ruszył z Baśniami,Amerykańskim Wampirem, wznawia brakujące tomy dla nowych czytelników i też są narzekania. Kocham to nasze podejście :D
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Rork

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 11, 2012, 10:01:54 pm »
Jak to się mówi: Apetyt rośnie w miarę jedzenia :smile: :smile:

Offline peta18

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 12, 2012, 07:50:42 am »
A mnie zastanawia brak w zapowiedziach Fantasy Komiks na pazdziernik. W nr 18 jest info ze bedzie 3 pazdziernika, a na swiatkomiksu.pl cisza.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 12, 2012, 07:10:54 pm »
A mnie zastanawia brak w zapowiedziach Fantasy Komiks na pazdziernik. W nr 18 jest info ze bedzie 3 pazdziernika, a na swiatkomiksu.pl cisza.
Fakt, niepokojące. Mam nadzieję, że dla Egmontu najgorszy wariant polega na tym, iż dokończą to, co da się dokończyć (czyli wydadzą wszystkie tomy rozpoczętych serii).

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 12, 2012, 09:08:42 pm »
Wiadomo, czy Egmont zamierza wznowić też pozostałe niedostępne już tomy Sin City w twardej oprawie?

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 12, 2012, 09:29:56 pm »
Swoją drogą faktycznie rozczarowanie z powodu braku PE. Liczyłem przynajmniej na jedną naprawdę MOCNĄ pozycję... Cóż trudno.

Ciekawe kiedy doczekamy się kontynuacji Pirata Izaaka, Składu głownego a zwłaszcza Giuseppe Bergmana?


A przy okazji - ceny jak na kryzys STRASZNE!!!

Tak, niestety w obecnej sytuacji myślę, że jeszcze długo (o ile w ogóle) nie ujrzymy kontynuacji tych serii :sad:

Offline peta18

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 14, 2012, 09:38:16 am »
W kwestii Fantasy Komiks, wlasnie dostalem info z egmontu, ze nr 19 ukaze sie 23.10. Uff a myslalem, ze juz po FF :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Gre

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #404 dnia: Wrzesień 17, 2012, 08:29:44 am »
Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego reedeycja sin city jest 2x droższa?