trawa

Autor Wątek: ETC 2012  (Przeczytany 43916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline metalfan

ETC 2012
« dnia: Maj 12, 2012, 07:21:53 pm »
Może jestem ślepy, ale chyba żaden nowy wątek nie powstał po zamknięciu poprzedniego.


http://www.belloflostsouls.net/2012/05/40k-team-america-2012-is-go.html 


Weterani, lubię ten amerykański patos  :wink:
SW / GK / BA

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:11:57 am »
Na kanapie może mi pewne rzeczy uciekają, ale czy skład reprezentacji to już jest ustalony i ogłoszony? Vladdi zawsze tak ładnie wszystko przedstawiał, a w tym taka cisza... Konspiracja jakaś? :wink:

Offline gilthanas

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2012, 12:09:17 pm »
Bylo jechac na DMP :P

Chociaz od tego czasu jedna osoba sie zmienila, o czym mozna sie dowiedziec z ktoregos podcastu z24cala.
A ninja knows no fear.

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2012, 01:53:02 pm »
No trochu tak faktycznie tajnie i poufnie to przebiega  :???:

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2012, 02:21:05 pm »
Na kanapie może mi pewne rzeczy uciekają, ale czy skład reprezentacji to już jest ustalony i ogłoszony? Vladdi zawsze tak ładnie wszystko przedstawiał, a w tym taka cisza... Konspiracja jakaś? :wink:

Skark jest zdaje sie mniej medialny;) Jak sie zgodzi to napisze jakis dluzszy raporcik z tego co sie dzieje u nas na forum i na forum kapitanskim, pzdr
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2012, 04:07:26 pm »
Ja tylko może z doświadczenia z ubiegłego roku i jako tegoroczny sędzia przedstawię naprawdę ważną prośbę. Zdajemy sobie sprawę że w tym roku ETC jest w Polsce i wreszcie można z bliska podopingować naszą nieco utytułowaną reprezentację. Stąd podejrzewam, że wiele osób przejedzie się przejechać i obejrzeć co i jak. W związku z tym jedna ważna prośba, którą będę propagować regularnie: w czasie meczów ETC nie wolno rozmawiać z naszymi chłopakami przy stole w języku naszym ojczystym. Jedyną dostępną opcją jest gadanie po angielsku. Należy mieć świadomość że jak by to śmiesznie nie brzmiało gadanie po polsku odnośnie sytuacji na stole może mieć bardzo przykre konsekwencje oraz ujemnie wpływać na nasz wizerunek no a tego przecież byśmy nie chcieli  :badgrin:

Offline Jezo

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2012, 05:37:44 pm »
zachęcamy za to do rozmawiania z niemcami po niemiecku, może mieć to dla nich bardzo przykre konsekwencje :D
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline vanswirr

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2012, 08:14:37 pm »
Czyli jak podejdę do giermańca i powiem mu "Ja, ja naturlich, und verpiss dich, du alte deutsche kahle Fotze" to szwaby nie dość że dostaną wścieku, to jeszcze będą podejrzani o konszachty niecne ? Rewelka
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline metalfan

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2012, 01:21:18 am »
zachęcamy za to do rozmawiania z niemcami po niemiecku, może mieć to dla nich bardzo przykre konsekwencje :biggrin:
Genialne, przypomnę sobie parę zwrotów  :lol:  Ten tekst mnie roz...  :biggrin:


A tak na serio to będzie dużo polskich sędziów. Nikt nie widział, nikt nie słyszał  :wink:
SW / GK / BA

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2012, 07:36:44 pm »
Sędziowie z danego kraju mają zakaz zbliżania się do stołów gdzie grają ich krajanie. No chyba że w celach towarzyskich. Niestety po niejakiej awanturze organizacyjnej obawiam się że poza naszym head-refem (w tej roli Eman - brawa dla niego) pozostałych dwóch może być średniej jakości więc naprawdę ważne jest by jedyne kwestie przy stołach naszych chłopaków to był LOS i inne pieroły. Stąd prośba moja bo skazani jesteśmy na sędziów spoza Polski a tam daleko do prro-gamingu jaki znajdziemy u nas.

Offline Eman

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2012, 09:44:10 am »
Niestety po niejakiej awanturze organizacyjnej obawiam się że poza naszym head-refem (w tej roli Eman - brawa dla niego)
Dzięki dzięki  :biggrin:

pozostałych dwóch może być średniej jakości więc naprawdę ważne jest by jedyne kwestie przy stołach naszych chłopaków to był LOS i inne pieroły. Stąd prośba moja bo skazani jesteśmy na sędziów spoza Polski a tam daleko do prro-gamingu jaki znajdziemy u nas.
Jak wybiorą na head refa Mattiasa aka Katharsis'a, to nie będzie źle - gość jest ogarnięty, był już head refem w Niemczech z tego co pamiętam i generalnie wie o co chodzi. Może ma trochę za małe cohones, żeby na kogoś huknąć, ale myślę, że w razie czego to da radę. Także może nie będzie tak źle :wink:
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Marios

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:47:54 pm »
Jak jakiś koleś będzie kozaczył to dostaje karniaka:
-Wskazany unit dostaje szarżę bloodthirstera na jedną turę assaultu ;P.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2012, 03:31:13 pm »
Sędziowie z danego kraju mają zakaz zbliżania się do stołów gdzie grają ich krajanie. No chyba że w celach towarzyskich. Niestety po niejakiej awanturze organizacyjnej obawiam się że poza naszym head-refem (w tej roli Eman - brawa dla niego) pozostałych dwóch może być średniej jakości więc naprawdę ważne jest by jedyne kwestie przy stołach naszych chłopaków to był LOS i inne pieroły. Stąd prośba moja bo skazani jesteśmy na sędziów spoza Polski a tam daleko do prro-gamingu jaki znajdziemy u nas.

Anglika nie kojarze. Matthias (Szwecja) byl head refem w pierwszym Munsterze - taki blondyn w długich wlosach, imo byl malo asertywny ale rzeczowy. Trzecim kandydatem jest Freddy (Niemcy), ten lekko czarnoskory gosc co rok temu tez sedziowal i z ktorym wypilismy w schronie hektolitr piwa/wodki. Mysle ze nie bedzie zle jesi chodzi o head refów:), to sa wszyscy kandydaci
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2012, 04:04:16 pm »
Norwegowie szukają gracza jako najemnika do teamu, wiadomosc od ich kapitana:
Cytuj
I need 1 of the following: (in the following order)

Necrons
Space wolfs
Tau
Tyranids

I hope he can speak english (we have 2 polish
people on the team that may help with translation in worst case senario), pay
for his own etc tickit. For team bonding we have a hotel at Centrum
Wypoczynkowo-Konferencyjne Stilon. Cheared dubletrom from thoursday to monday is
70 euro per person.

If you have a good candidate please tell him to send me
a pm, and I'll introduse him to our forum for preperation.
Polecam szczegolnie gorąco tym, którzy maja plany kiedys w reprze zagrac, doswiadczenie tego typu nie dosc, że daje kopa pewnosci siebie przy kolejnycn probach, to nie zostaje niezauwazone przy doborze naszej repry. Ale zapraszam wszystkich chetnych, pzdr
 
vladdi
 
PS Ederus zglaszal mi Józka, ale pomyslalem ze wrzuce ogloszenie zeby kazdy sie mial okazje zglosic i nikt nie mial do mnie pretensji o jakis nepotyzm, pzdr
 
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Josef Knecht

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2012, 06:07:33 pm »
Vladii, moglbyś mi podeslać jakis namiar na kapitana Norwegów w pw?
Świeżo upieczony fan wilków :)