trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 469123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 24, 2012, 09:46:55 pm »
Mógłby ktoś dla mnie zakupić i wysłać pocztą? Zwrot zakupu i zwrot przesyłki (w granicach rozsądku) oczywiście. Proszę o kontakt na priv. W granicach Kalisza/Ostrowa nawet odbiór osobisty.

Właśnie. Podpisuje się pod tym. Mógłby ktoś mi to kupić? Albo widział ktoś w Inowrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy?

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 24, 2012, 10:03:55 pm »
Do dupy takie testowanie ;/

W Kaliszu też nie ma. Panie w kiosku Ruchu mówiły, że jestem czwartą osobą pytającą o to, i że do miasta jeszcze nie dotarło. Może w Wawie kumple znajdzie, jeśli nie, to pomyślę o znajomych w innych miastach xD

Swoją drogą, info o dostępności w spożywczaku - bezcenne :biggrin:
To już wiesz kto był jedną z tych czterech osób xDD Tylko jestem pewien że byłem pierwszą osobą bo wszędzie robili na mnie wielkie oczy i patrzyli jak na szaleńca który sobie wymyślił nieistniejący produkt :PP Pytałem we wszystkich salonach prasowych i większości kiosków (takich małych).  Rzeczywiście nie da się dostać. Mi najprawdopodobniej pomoże jeden z forumowiczów z forum Avalonu.

Offline Quithe

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 25, 2012, 07:31:14 am »
radzio78, dopiero dwa dni temu zacząłem za tym chodzić, bo późno się dowiedziałem. W Kaliszu jestem na robocie (portal kościoła garnizonowego), więc w dalsze rejony niż centrum i okolice Majkowskiej się nie zapuszczam.
Sprzedawczynie z prasą od Kolportera były dobre - posyłały mnie do innych dystrybutorów, typu Inmedio, żeby sprawdzić. Brzmiało to tak, jakby Kolporter często był do tyłu z takimi rzeczami :D

Offline Damian xyz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 25, 2012, 10:42:14 am »
Na mnie też wszyscy patrzyli ze zdziwieniem w salonach i kioskach.
Dlatego zamówiłem prenumeratę.

W Częstochowie nie ma jakby ktoś szukał - dane z piątku:)

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 25, 2012, 02:21:17 pm »
Czekam aż Spider pojawi sie na allegro :) a tak na poważnie to również przyłączam sie do prośby czy ktoś mógłby mi ten numer zakupić i przesłać prosze o info na priva

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 25, 2012, 02:29:23 pm »
Podobno w Gdańsku jest tego sporo wiec moze jakis dobroczyńca z Gdańska by sie znalazł

Offline nayroth

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 25, 2012, 03:15:03 pm »
Samurajack, nie czekaj dłużej, bo Wielka Kolekcja Komików już na Allegro zagościła.
Pierwszy numer po OKAZYJNEJ cenie 39,99

http://allegro.pl/okazja-the-amazing-spider-man-i2582861311.html

Offline bohuslav

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 25, 2012, 03:24:08 pm »
Panowie ilu chętnych na komiks? Dzisiaj będę w Inmedio (Olsztyn wczoraj jeszcze dostępne) to mogę Wam zakupić i przesłać. Musze tylko wiedzieć ilu mam kupić numerów.

Offline TaiShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 25, 2012, 04:05:40 pm »
Wie ktoś może jak wyglądają te zegarki kwarcowe obiecane wzamian za wysłanie ankiety :>?

Offline clandestino

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 25, 2012, 04:10:09 pm »
Pewnie tak, jak dołączone do prenumeraty tej kolekcji:

http://www.dowodcy.pl/index_prenumerata.html

Chyba nie ma się na co napalać.

Offline bohuslav

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 25, 2012, 04:23:29 pm »
Panowie udało mi się zdobyć 4 numery.
Sprzedam po cenie za jaka kupiłem doliczam tylko zwiększone koszty wysyłki ze względu na zabezpieczenie przesyłki.
Dla zainteresowanych link do aukcji:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2586831332 
No i rozeszły się w niespełna godzinę. Jeśli jeszcze ktoś z Was potrzebuje to dajcie znać, ale tym razem będę musiał doliczyć coś do wysyłki w związku ze specjalnym wyjazdem do Inmedio
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 05:12:04 pm wysłana przez bohuslav »

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 25, 2012, 06:02:59 pm »
Nie załapałem się :sad:

btw.
http://www.wykop.pl/link/1243791/wielka-kolekcja-komiksow-marketing-szeptany-czy-komuno-wroc/
Jak ktoś ma konto na niech wykopuje. Dobrze by było gdyby taka informacja trafiła na główną :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 06:12:14 pm wysłana przez amsterdream »

Offline F... YOUR HEROES

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 25, 2012, 06:05:22 pm »
no ładnie sie to zapowiada, jakies testy, rzut limitowany na kilka województw, a potem resellerzy beda robic biznes na allegro. co za kretyńska polityka wydawnicza  :mad:

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 25, 2012, 06:09:15 pm »
Informacja z tablicy KiKa (z wczoraj):
Cytuj
Już z nimi rozmawiałem i na dniach   powinno się wszystko wyjaśnić, bo oni ogólnie nie widzą   przeciwwskazań, ale potrzebują decyzji szefowej, która jest na   urlopie. Na razie są w kioskach na Podlasiu i   Pomorzu, ale mam   nadzieję, że niebawem zawitają do Wielkopolski, czyli w naszym   sklepie. Będę informował na bieżąco.
Też nie miała kiedy baba iść na urlop :evil:

Offline kosmoski

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 25, 2012, 06:25:26 pm »
Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu bawić się w poszukiwania (Spidera mam w zeszytówkach, Avengersów i X-menów w wydaniu od Muchy). Jeżeli trafię w kiosku, salonie itp. to kupię jak nie to trudno, nie będę czasu tracił na latanie po mieście, ciekawsze rzeczy można w tym czasie robić :).

Niech wydawca się stara bym kupił jego produkt, a póki co zamiast WKM kupię sobie reedycję Usagiego (za którym nie muszę zjeździć swoja drogą pół Polski)...

 

anything