Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2  (Przeczytany 398815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #990 dnia: Marzec 06, 2013, 02:41:08 pm »
Naprawdę chciałbym, żeby tak było. Obawiam się jednak, że robienie biznesu w Polsce nie cec**je się prawidłowościami. Hachette ma w du*** klientów, na których powinni budować biznes. W moim idealnym świecie prenumeratorzy powinni dostać paczkę:
a) w najlepszym wypadku wcześniej
b) w najgorszym wypadku tego samego dnia co inni.

Ale nie, skąd ten pomysł :) Dostaną pewnie z dwa tygodnie po premierze kioskowej. Przy dobrych wiatrach.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #991 dnia: Marzec 06, 2013, 03:04:42 pm »
Ja paczkę z nr 1-3 dostałem w dniu ukazania się nr 3, czyli było ok. Paczkę 4-5 dostałem tydzień później niż w kioskach, więc jeżeli teraz miałaby być zachowana prawidłowość, to 6-7 powinienem dostać za tydzień... Oby tak się nie stało, bo to już byłoby faktycznie ostre przegięcie.

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #992 dnia: Marzec 06, 2013, 05:01:29 pm »
Co się tak pieklicie?
Jak prenumerowałem komiksy z Semica to zawsze dostawałem je 2-4 dni po premierze w kiosku :)
A Hachette to ewenement.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Piotruposz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #993 dnia: Marzec 06, 2013, 10:11:23 pm »
Ciekawe, czy można liczyć, że zostaną podane zapowiedzi kolejnych kilku tytułów i czy również trzeba będzie sie samemu dowiadywać.

Offline Czarny

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #994 dnia: Marzec 07, 2013, 06:03:09 am »
Ja paczkę z nr 1-3 dostałem w dniu ukazania się nr 3, czyli było ok. Paczkę 4-5 dostałem tydzień później niż w kioskach, więc jeżeli teraz miałaby być zachowana prawidłowość, to 6-7 powinienem dostać za tydzień... Oby tak się nie stało, bo to już byłoby faktycznie ostre przegięcie.

Skoro 4-5 dostałeś tydzień po kioskach, to 6-7 powinieneś dostać wczoraj - już minął tydzień od ukazania się siódemki. Ja miałem tak samo, dlatego liczę na awizo dziś - jutro.
A przypomnę jeszcze jeden tekst z regulaminu - prenumeratorzy dostaną JEDNĄ paczkę miesięcznie, więc przesyłka równo z pojawieniem się drugiego numeru w kiosku byłaby na ten moment niezgodna z regulaminem. :wink:

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #995 dnia: Marzec 07, 2013, 07:15:37 am »
Skoro 4-5 dostałeś tydzień po kioskach, to 6-7 powinieneś dostać wczoraj - już minął tydzień od ukazania się siódemki. Ja miałem tak samo, dlatego liczę na awizo dziś - jutro.
A przypomnę jeszcze jeden tekst z regulaminu - prenumeratorzy dostaną JEDNĄ paczkę miesięcznie, więc przesyłka równo z pojawieniem się drugiego numeru w kiosku byłaby na ten moment niezgodna z regulaminem. :wink:

Odnośnie prawidłowości, to miałem na myśli, że co przesyłka, to przesunięcie o tydzień w stosunku do wcześniejszej - ale moja wypowiedź miała być podszyta sarkazmem, chyba nie do końca wyszło.
 
 

Offline Kokosz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #996 dnia: Marzec 07, 2013, 01:04:13 pm »
Drodzy forumowicze - miłośnicvy Kolekcji Marvela. Zdecydowałem się na zakup tomów tej kolekcji, ale jako dyletant komiksów Marvela (i w ogóle superbohaterskiego) zastanawiam się które komiksy były już wcześniej publikowane w Polsce, zwłaszcza w wydaniu zbiorczym. Jak na razie mam wrażenie, że Wolverine z tomu IV był już wcześniej wydany przez Egmont (niestety nie mogę sprawdzić, bo egzemplarz Wolverina jeszcze leży w jakimś pudle po przeprowadzce).

Podoba mi się poligraficzna strona tej serii, i na przykład - mimo, że mam gdzieś "Ostatnie łowy Kravena" w zeszytach TM-Semic, to chętnie kupię je jeszcze raz w HCku. Ale jak coś mam w trejdzie, to już nie widzę takiej potrzeby. No, chyba, żeby były jakieś ekstra dodatki...

Zastanawiam się, czy jest jakaś strona (forum itp) gromadząca informacje o poszczególnych tomach, w tym tą, czy były już publikowane po polsku. A jeśli tak - porównywała oba wydania. Uprzedzając ewentualne pytania - nie mam siły na przeglądanie 166 stron forum.

Pozdrawiam


Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #998 dnia: Marzec 08, 2013, 04:04:42 pm »
Czy jest chociaż jedna osoba, która dostała już prenumeratę z nr 6-7?

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #999 dnia: Marzec 08, 2013, 05:19:31 pm »
to już paranoja za 3 dni w sklepach 8 numer ....... a ja nawet 6 nie mam

Offline postie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1000 dnia: Marzec 08, 2013, 06:20:51 pm »
Troszkę to żenujące zaczyna być. Chciałem wspierać ten projekt zamówieniem prenumeraty i tak sobie czekam i czekam, a tu listonosza, ani widu, ani słychu... A Hulk codziennie na mnie patrzy z wystawy kiosku  :???:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1001 dnia: Marzec 08, 2013, 06:42:02 pm »
A mi tam bez różnicy kiedy. Ważne, że w ogóle. :-)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1002 dnia: Marzec 08, 2013, 06:57:23 pm »
Troszkę to żenujące zaczyna być. Chciałem wspierać ten projekt zamówieniem prenumeraty i tak sobie czekam i czekam, a tu listonosza, ani widu, ani słychu... A Hulk codziennie na mnie patrzy z wystawy kiosku  :???: ??:

To nie lepiej po prostu zrezygnować z prenumeraty? Kupować sobie w kiosku i sprawa załatwiona.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline postie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1003 dnia: Marzec 08, 2013, 07:36:54 pm »
To nie lepiej po prostu zrezygnować z prenumeraty? Kupować sobie w kiosku i sprawa załatwiona.


Trzeba będzie to przemyśleć :evil:

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.2
« Odpowiedź #1004 dnia: Marzec 08, 2013, 08:09:28 pm »
No jest lipa z tymi prenumeratami. Sam zrezygnowałem z niej jak czekałem na drugą pakę, a z kioskowych witryn kusiły Wolverine i Narodziny Venoma - swoją drogą dwa komiksy, które pewnie, zestarzały się, ale swoją klasę zachowały i wciąż są bardzo dobrą lekturą. Za Hulkiem troche się nalatałem, dopiero w trzecim kiosku go dorwałem, pewnie już mniej kiosków bierze WKKM. Jak będzie większy problem z zakupem, to będę brał z sklepu gildii. Prenumerata w ostateczności. Szkoda że mają takie podejście do prenumeratorów.