Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4  (Przeczytany 399514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LouCyphere

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 02, 2013, 08:03:25 pm »
A nie lepiej odpuścić i mieć niespodziewajkę?  :biggrin:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 02, 2013, 10:50:29 pm »
Wracam do domu a tu żadnych wieści ? :shock: Dzwonił ktoś ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2013, 09:17:42 am »
Widać wszyscy czekali aż ktoś zadzwoni i w efekcie nikt nie zadzwonił.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 03, 2013, 05:23:40 pm »
Widać wszyscy czekali aż ktoś zadzwoni i w efekcie nikt nie zadzwonił.

Normalka :biggrin:

Przeczytałem wczoraj ponownie Thora: Odrodzenie i muszę przyznać, że zbyt surowo oceniłem ten komiks. Po zapoznaniu się z Wojną Domową, Tajną Wojną i najnowszym tomem Iron Man: Pięć koszmarów, mam większość jasność jak nastąpiła zmiana naczelnika S.H.I.E.L.D i dlaczego tak mocno pogorszyły się relacje pomiędzy Thorem, a Starkiem. A to zdecydowanie ułatwia interpretację wydania.
Jednak jest to wina wydawnictwa, która wydaje te komiksy w kolejności z kosmosu. Chronologia w takiej kolekcji powinna zostać zachowana, przecież nie każdy ogarnia te wszystkie wydarzenia i zawiłości pomiędzy bohaterami. No tak, ale skoro nie wiemy co będzie po 20 tomie, to faktycznie nie ma jak niczego zaplanować.

Offline horror

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 03, 2013, 05:40:51 pm »
przeczytalem Captain Britain - A.Moore wydana w Anglii w Kolekcji i muszę powiedziec, ze byloby to duza strata jesli mialby sie w Polsce nie pojawic ten album w ramach kolekcji. Mogliby sobie darowac pierdółki typu Avengers Impas a puscic Kapitana w polskiej wersji.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 03, 2013, 11:07:23 pm »
Punisher już pojawił się na ebayu. Oficjalnie wychodzi w środę w UK. Ciekawe kiedy u nas ?


Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2013, 09:43:52 am »
„Pięć Koszmarów” ominęło mnie niestety w czasach publikacji tego tytułu przez Muchę. Z tym większą chęcią sięgnąłem po komiks teraz. Na pewno się nie zawiodłem, ale też dlatego, że nie spodziewałem się nadzwyczajnie wyrafinowanej fabuły. Ot, kolejna, typowa dla klimatu tej postaci konfrontacja z wyposażonym w technologiczne udogodniania adwersarzem, a przy okazji hamletyzujący Tony Stark. Niby nie chce krzywdzić bliźnich, a jednak wciąż konstruuje nowe typy broni, zbija na nich kasę etc, etc. Czyli standard, esencja Iron Mana w najczystszej postaci. Salwador Larroca ponoć wniósł nową jakość ilustracyjną do tytułów z mutantami. Mnie jednak jakoś nigdy szczególnie nie przekonywał. Obecny w komiksie styl jest dalece odmienny od tego co zaprezentował on m.in. w ramach „Age of Apocalipse”. Widać jak usilnie dostosowuje się do panujących w danym momencie trendów. W sumie ta okoliczność nieźle świadczy o elastyczności jego warsztatu, ale z drugiej strony także o pewnej nijakości.
 
Zdumiała mnie natomiast uwaga rysownika jakoby w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych komiksy superbohaterskie należały w Hiszpanii do rzadkości. Tymczasem za sprawą tamtejszego wydawnictwa Zinco było ich wówczas całkiem sporo. Z czasem niemal na bieżąco publikowano serie z udziałem nawet mniej popularnych bohaterów pokroju Booster Golda, Mister Miracle’a czy Captaina Atoma (nie wspominając już o ówczesnych hitach jak np. „El Regreso del Caballero Oscuro”). Coś mi zdaję, że akurat wówczas Larroca nie pasjonował się komiksami.
 
Podsumowując: dobra rozrywka, ale dużo bardziej wyczekuję klasycznego „Demona w butelce”.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2013, 10:20:21 am »
21. New X-men Imperialni
22. Marvel Zombies
23. Planet Hulk 1
24. Ultimates 1
25. Ultimates Spider-man

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 05, 2013, 10:22:26 am »
21. New X-men Imperialni
22. Marvel Zombies
23. Planet Hulk 1
24. Ultimates 1
25. Ultimates Spider-man
Fajnie, ja czekam na Astonishing X-men vol.2 :) o ile przewiduja go w kolekcji...
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline miki2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 05, 2013, 10:46:02 am »
Sporo grubych tomow sie szykuje. Daredevil, Imperialni Imperialnii USM. I wreszcie Ultimates. 26 pewnie planet hulk 2.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:03:58 am »
Sporo grubych tomow sie szykuje. Daredevil, Imperialni Imperialnii USM. I wreszcie Ultimates. 26 pewnie planet hulk 2.
Albo Welcome Back Frank cz.2
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:07:41 am »
bardzo dobra piątka. po prawdzie Imperial już przeczytałem w oryginale, a Ultimates mam od Egmontu, ale i tak jest dobrze.

Czekam na Planet Hulk. Z tego, co się orientuję, to dość spory event jest - co z tego trafiło do WKKM? I czy przypadkiem World War Hulk nie było wcześniej i Planet Hulk z WWH wynika (albo odwrotnie)?

miki2001 - 26 to równie dobrze może być drugi Punisher :smile:

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:19:04 am »
21. New X-men Imperialni
22. Marvel Zombies
23. Planet Hulk 1
24. Ultimates 1
25. Ultimates Spider-man
Tytuły od babki z infolinii czy wyssane z palca? Tak napisałeś, że nie wiem czy to wiarygodne informacje. :wink: Fajnie, że kolejny tom New X-Men tak szybko.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:32:57 am »
Fajnie, że kolejny tom New X-Men tak szybko.

Dla mnie, mogłoby go nie być w ogóle.

21. New X-men Imperialni
22. Marvel Zombies
23. Planet Hulk 1
24. Ultimates 1
25. Ultimates Spider-man

To pewne info? Nie napisałeś skąd masz te informacje :smile:

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 05, 2013, 11:41:28 am »
Fajnie, że Imperialni tak szybko, myślałem że będziemy na nich czekać tak długo jak w UK. Szykuje się rewelacyjny dwupak dla prenumeratorów z tomami 20 i 21.

 

anything