Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 362098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #705 dnia: Grudzień 31, 2016, 08:58:18 am »
Gdzie znajdę jakieś informację na temat prenumeraty ? Cena, dodatki itd.

Był link wklejany + do tego dodałem go do pierwszego postu tego tematu (tam też znajdziesz ważniejsze linki na temat zawartości kolekcji w UK i Czechach):
http://www.superbohaterowiemarvela.pl/

Offline redkac

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #706 dnia: Grudzień 31, 2016, 05:20:31 pm »
Ale nie musiałem ganiać po kioskach
a po co ganiać? mówisz kioskarzowi/kioskarce, że wyjdzie dana kolekcja i żeby ci zostawiał, bo będziesz kupował i po sprawie. przecież on na tym zarabia, więc dla niego to czysty zysk.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #707 dnia: Styczeń 02, 2017, 09:21:42 am »
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale przy zamówieniu prenumeraty jeden tom (ten najdroższy) jest gratis.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #708 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:16:08 pm »
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale przy zamówieniu prenumeraty jeden tom (ten najdroższy) jest gratis.
gdzie to wyczytałeś? Jedyne co widzę to:
Cytuj
Ceny w prenumeracie: Tom 1: 14,90 zł. Tom 2: 29,99zł, Tom 3 i kolejne: 36,99zł

Edit:
A jest. Tylko trzeba kliknąć w wariant prenumeraty.
Cwaniaki specjalnie to ukryli aby mniej osób zamawiało :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #709 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:23:05 pm »
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale przy zamówieniu prenumeraty jeden tom (ten najdroższy) jest gratis.
Jeśli bazyl gadający cały czas tylko o cenach nie zamówi teraz prenumeraty (gdzie raz że jest taniej, dwa jeden tom za darmo) to jest totalnym hipokrytą.

Offline AvengerGT

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #710 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:25:25 pm »
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale przy zamówieniu prenumeraty jeden tom (ten najdroższy) jest gratis.
Oczywiście, że zwrócił(em) uwagę  :wink:  Pokusiłem się nawet o pewne obliczenia z których wynika, że przy czterech pierwszych paczkach składających się na dziewięć tomów wychodzi 29zł* sztuka. Później wiadomo, średnia zaczyna rosnąć, ale czemu by nie dać szansy chociaż na te cztery przesyłki, a i koszulka czy kubek przy okazji wpadnie.
* jest tam jeszcze całkiem sporo trójek po przecinku, ale co tam.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #711 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:35:12 pm »
Próbowałem właśnie zamówić prenumeratę. Dostałem linka potwierdzającego zamówienie na maila. Klikam i przenosi mnie do "Nie znaleziono strony". Zadzwoniłem do Boku Hachettowego a tam pani poinformowała mnie że ona nic nie wie o kolekcji, i nie wie czy to ich kolekcja. Mówię" Pani kochana ale strona przecież jest, niech mi Pani potwierdzi czy chociaż moje zamówienie przeszło". Ona na to "Nic nie wiem, nie mogę potwierdzić, nic mi nie wiadomo, nie mamy żadnych informacji o kolekcji"  :roll:
Niezły bałagan  :lol:  No nic to, poczekam kilka dni i znowu spróbuje. Przynajmniej na początku prenumerata wydaje się być kusząca.

Offline AvengerGT

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #712 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:38:46 pm »
No to rzeczywiście, mają tam nieposprzątane, łagodnie ujmując . W moim przypadku wszystko zadziałało ale zamawiałem kilka dni temu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2017, 12:47:40 pm wysłana przez AvengerGT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #713 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:43:46 pm »
O tym, że w BOKu nic nie wiedzą to już dyskutowaliśmy. Dopiero jak kolekcja trafi do kiosków pewnie się dowiedzą xD

Ja po prenumerowaniu Wielkiej Kolekcji Figurek Marvela mam dość i wole sobie pójść co te 2 tygodnie do kiosku i mieć rano w dniu premiery. W sumie teraz będę do lipca co tydzień chodził :wink: 

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #714 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:47:32 pm »
Ja po prenumerowaniu Wielkiej Kolekcji Figurek Marvela mam dość 
tylko, że za to akurat odpowiedzialne było Eaglemoss nie Hachette, a u nich z wysyłkami jest jeszcze gorzej, a tłumaczenie tych albumów dołączanych do figurek to była totalna żenada, Hachette jest wg w miarę jeszcze ogarnięte

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #715 dnia: Styczeń 02, 2017, 12:51:25 pm »
tylko że za to akurat odpowiedzialne było Eaglemoss nie Hachette, a u nich z wysyłkami jest jeszcze gorzej, a tłumaczenie tych albumów dołączanych do figurek to była totalna żenada, Hachette jest wg w miarę jeszcze ogarnięte

Ta dobrze wiem, że to był Eaglemoss bo w końcu kilka ładnych lat to wychodziło ale mi nie chodzi o jakość prenumeraty (bo wierze, że Hachette wykonuje porządną robotę) tylko o sam fakt, że muszę czekać itp.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #716 dnia: Styczeń 02, 2017, 01:03:43 pm »
O tym, że w BOKu nic nie wiedzą to już dyskutowaliśmy. Dopiero jak kolekcja trafi do kiosków pewnie się dowiedzą xD
liczyłem że chociaż wgląd do systemu będą mieli aby mi potwierdzić czy moje zamówienie przeszło, czy nie. No ale tego też na razie nie mają :smile:

szulig

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #717 dnia: Styczeń 02, 2017, 01:05:10 pm »
Próbowałem właśnie zamówić prenumeratę. Dostałem linka potwierdzającego zamówienie na maila. Klikam i przenosi mnie do "Nie znaleziono strony". Zadzwoniłem do Boku Hachettowego a tam pani poinformowała mnie że ona nic nie wie o kolekcji, i nie wie czy to ich kolekcja. Mówię" Pani kochana ale strona przecież jest, niech mi Pani potwierdzi czy chociaż moje zamówienie przeszło". Ona na to "Nic nie wiem, nie mogę potwierdzić, nic mi nie wiadomo, nie mamy żadnych informacji o kolekcji"  :roll:
Niezły bałagan  :lol:  No nic to, poczekam kilka dni i znowu spróbuje. Przynajmniej na początku prenumerata wydaje się być kusząca.

mialem taką samą sytuację z tym linkiem, wiec zadzwoniłem i Pani powiedziala ze skoro pojawila sie taka strona, (nie istnieje) to przyjmie ode mnie zamowienie telefonicznie co też uczyniła

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #718 dnia: Styczeń 02, 2017, 01:14:10 pm »
mialem taką samą sytuację z tym linkiem, wiec zadzwoniłem i Pani powiedziala ze skoro pojawila sie taka strona, (nie istnieje) to przyjmie ode mnie zamowienie telefonicznie co też uczyniła
no to trafiłem na złą panią. Poczekam do startu kolekcji i zadzwonię ponownie. Pierwsze prenumeraty będą wysyłane miesiąc po starcie kolekcji więc jest jeszcze sporo czasu.

Offline AvengerGT

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1
« Odpowiedź #719 dnia: Styczeń 02, 2017, 01:27:46 pm »
no to trafiłem na złą panią. Poczekam do startu kolekcji i zadzwonię ponownie. Pierwsze prenumeraty będą wysyłane miesiąc po starcie kolekcji więc jest jeszcze sporo czasu.
Mimo wszystko szkoda, że trafiłeś na złą panią. Nie ukrywam, że szybko zamówiłem prenumeratę bo zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie nie wszystko zaadresują w jednym rzucie. To są pierwsze tomy, więc chciałoby się mieć jak najszybciej, chociażby z ciekawości.