trawa

Autor Wątek: Shingeki no Kyojin  (Przeczytany 21735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 12, 2014, 12:00:23 pm »
Skończyłem oglądać anime na bodajże 8 odcinku, jeśli manga będzie w podobnej jakości to będzie to kapitalna seria. Naprawdę nie mogłem się oderwać od lapka, ciągle tylko wmawiałem sobie, jeszcze tylko jeden odcinek, ostatni.



Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2014, 07:46:33 pm »
Obejrzałem całą pierwszą serię anime i mam kilka pytań odnośnie mangi. W którym tomie kończy się dotychczasowa akcja w anime? Czy wstawki dane odtajnione są normalną częścią mangi?


Offline Dembol_

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2014, 08:18:47 pm »
Anime pokrywa się z 7 albo 8 tomami mangi.
Z tego co pamiętam to tak.

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2014, 09:31:54 pm »
Dzięki, teraz już wiem dlaczego pomiędzy pierwszą, a drugą serią anime jest taka długa przerwa.

Offline Dembol_

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2014, 10:01:01 pm »
Przecież nie ma żadnej drugiej serii anime. A jeśli chodzi Ci o to, że jeszcze nie powstała to istniejąca skończyła się ledwie kilka miesięcy temu.

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2014, 10:16:04 pm »
No tak, ale druga seria jest zapowiedziana. Od jej zakończenia do początku drugiej minie sporo czasu.

Offline Dembol_

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2014, 10:53:58 pm »
Masz jakieś sprawdzone źródło tych rewelacji? Przeglądam przynajmniej kilka szanujących się portali mangowych i żaden z nich nie pisał o tym. Fani oczywiście spekulują. Jak to fani.

Powstaje za to gra, film aktorski, z 12 tomem wydano płytę DVD z animacją oraz wychodzą 2 albo 3 prequele/spin-offy (w tym jeden książkowy).

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2014, 05:37:48 pm »
Masz jakieś sprawdzone źródło tych rewelacji? Przeglądam przynajmniej kilka szanujących się portali mangowych i żaden z nich nie pisał o tym. Fani oczywiście spekulują. Jak to fani.


Szukałem i szukałem tej stronki i nie mogę znaleźć. Być może w pewnym momencie źle zrozumiałem tekst, sam już nie wiem.

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 07, 2014, 01:09:36 pm »
Do polskiego wydania dołączona zostanie zakładka i duży plakat, więc zaczyna się robić ciekawie. Oczywiście podczas zamówienie pre-order w sklepie JPF-u :wink:
Zastanawia mnie tylko jak zapakują plakat, bo jak w kostkę to raczej słabo później wygląda po rozłożeniu...

Offline nx87

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 11, 2014, 04:20:30 pm »
Ja mangi nie kupię, ponieważ już nie kupuję mang. Jednak uważam, że będzie to popularna seria. Anime trzyma poziom.

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 05, 2014, 04:24:36 pm »


Taki oto plakat zostanie dołączony przy zamówieniu pierwszego tomu w nowym sklepie JPF-u, który ma podobno ruszyć 10 maja. Do wygrania ma być również prenumerata całej mangi.

Offline Ganossa

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 05, 2014, 06:23:28 pm »
Raczej schowam w najgłębszym zakątku szuflady niż powieszę na ścianie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Itachi

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2014, 06:27:40 pm »
Sam liczyłem na inną grafikę, poczekam jednak jaką cenę zaproponuje wydawnictwo. Do tego mam nadzieję, że ich nowy sklep będzie miał równie dobre koszty dostawy, jak obecnie.

Offline peta18

Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 05, 2014, 06:45:15 pm »
Do tego mam nadzieję, że ich nowy sklep będzie miał równie dobre koszty dostawy, jak obecnie.
Mam nadzieje ze mnie nie zjedza ale wyglada to na razie tak :)

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Shingeki no Kyojin
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 05, 2014, 06:47:19 pm »
Peta, a będzie darmowa od 55zł tak jak do tej pory?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope