trawa

Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1349449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1950 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:51:46 pm »
W sumie może tak być, nie pomyślałem o tym tak czy siak jak nie zablokują gdy ostatni tom pójdzie a ktoś zamówi będzie zoonk chyba ze z automatu ,,nakład wyprzedany,, Szkoda by było zostać z ręka w nocniku, czytając forum widzę ze nie wszyscy się załapali na HMD  ,a ze swojego doświadczenia wiem ze nie zawsze można wypluć kasę przed wypłata na dany komiks. Dobrze ze miałem odłożone, ba nawet zrezygnował bym z kilku pozycji Egmontu by mieć Dredda lecz do tego czasu tj nowego miesiąca i wypłaty taki Dredd się wyprzeda i klops, chcesz kupić a tiu nima ;/ Tak czy siak teraz czekam infa od Gildii ze nowy Dredd już do mnie zmierza ;]

Offline misiokles

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1951 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:53:04 pm »
I tu się przydaje karta kredytowa/paypal i 30 dniowy okres spłaty!

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1952 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:54:26 pm »
wiem ze nie zawsze można wypluć kasę przed wypłata na dany komiks.

ja robię coś bardzo brzydkiego w przypadku preorderów, jeżeli nie mam już wolnej gotówki - zamawiam komiks, a płacę 2-3 dni przed premierą (albo nawet po).

Offline SawiK

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1953 dnia: Lipiec 14, 2016, 06:58:52 pm »
Z tym zamawianiem przed czasem to zawsze jak nie wpłacę to po tygodniu piszą i się dopytują, by tego uniknąć nie przeciągam struny, zamawiam płace ;] Kredytówkę na komiksy hehe ciekawe co by żona powiedziała  :lol:

mgnesium

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1954 dnia: Lipiec 14, 2016, 07:00:02 pm »
Z tym zamawianiem przed czasem to zawsze jak nie wpłacę to po tygodniu piszą i się dopytują, by tego uniknąć nie przeciągam struny, zamawiam płace ;]

najwyraźniej za Tobą nie przepadają  :smile: u mnie nigdy nie ma pytań z bok-u, są tylko maile wysyłane z automatu (które olewam, ponieważ wg regulaminu zamówienie jest anulowane dopiero dwa miesiące po złożeniu).

Offline hans

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1955 dnia: Lipiec 14, 2016, 07:05:21 pm »
A tutaj ciągle dostępne: http://komiksiarnia.pl/product.php?id_product=3602

A gdy parę dni temu przechodziłem obok, widziałem "Kompletny szok przyszłości" na wystawie. Wychodzi więc na to, że te komiksy wcale nie są tak mocno poszukiwane. Może po prostu Gildia zamówiła taką ilość egzemplarzy od Studia, żeby było mniej więcej w sam raz :smile:

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1956 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:32:54 am »
Według informacji z drukarni Mroczna Sprawiedliwość pojawi się w sprzedaży już w ten wtorek :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1957 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:41:33 am »
Według informacji z drukarni Mroczna Sprawiedliwość pojawi się w sprzedaży już w ten wtorek :smile:
Taki żarcik, tak?? Cóż trzeba zamawiać.

Offline Murazor

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1958 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:45:00 am »
Według informacji z drukarni Mroczna Sprawiedliwość pojawi się w sprzedaży już w ten wtorek :smile:
Niech się pojawi w piątek albo w poniedziałek za tydzień, ale niech wyschnie porządnie..

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1959 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:54:17 am »
Niech się pojawi w piątek albo w poniedziałek za tydzień, ale niech wyschnie porządnie..


Dokładnie. Obecna pogoda (wysoka wilgotność) także nie sprzyja schnięciu.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1960 dnia: Lipiec 15, 2016, 11:59:08 am »
Fajnie się składa, bo zamówiłem i myślałem, że sobie z miesiąc poczekam ;)

Offline eyesore

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1961 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:04:10 pm »
W sumie może tak być, nie pomyślałem o tym tak czy siak jak nie zablokują gdy ostatni tom pójdzie a ktoś zamówi będzie zoonk chyba ze z automatu ,,nakład wyprzedany,, Szkoda by było zostać z ręka w nocniku, czytając forum widzę ze nie wszyscy się załapali na HMD  ,a ze swojego doświadczenia wiem ze nie zawsze można wypluć kasę przed wypłata na dany komiks. Dobrze ze miałem odłożone, ba nawet zrezygnował bym z kilku pozycji Egmontu by mieć Dredda lecz do tego czasu tj nowego miesiąca i wypłaty taki Dredd się wyprzeda i klops, chcesz kupić a tiu nima ;/ Tak czy siak teraz czekam infa od Gildii ze nowy Dredd już do mnie zmierza ;]

Fajnie jak by sklepy komiksowe (np. Gildia której jestem stałym klientem) robimy zamówienia przed premierowe ale płacone w dniu premiery (lub dzień przed wysyłka paczki). Chyba wszystkim ułatwiło by to życie   :cool:

JanT

  • Gość
Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1962 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:06:31 pm »
Fajnie jak by sklepy komiksowe (np. Gildia której jestem stałym klientem) robimy zamówienia przed premierowe ale płacone w dniu premiery (lub dzień przed wysyłka paczki). Chyba wszystkim ułatwiło by to życie   :cool:
Jest "płatność przy odbiorze".

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1963 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:15:55 pm »
Lainie drogi, pytałem bodajże na poprzedniej stronie o wydaniu których Dreddów myślicie w następnej kolejności, a nawet cośtam sugerowałem. Będzie jakaś odpowiedź? :)

Offline eyesore

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #1964 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:19:43 pm »
Jest "płatność przy odbiorze".

Tak ale chodzi mi o to że jak by sklep wiedział ilu jest chętnych to mógł by składać zamówienie pod konkretną ilość egzemplarzy + np. 10 sztuk ekstra "na zaś".

Fajnie że Mroczna Sprawiedliwość już w przyszłym tygodniu  :biggrin:

 

anything