trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6  (Przeczytany 285158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1245 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:38:17 pm »
Szkoda, że najpierw zagłosowałeś, nie wiedząc na co głosujesz. Mam nadzieję, że kart wyborczych nie skreślasz na chybił trafił, bo możemy się obudzić w Trzeciej Rzeszy.


Ty naprawdę jesteś tak mało inteligentny czy tylko udajesz?
Zagłosowałem na te tytuły, które znałem. Jak pewnie się domyślasz, Howarda tam nie było...
Wypowiedzieli się inni,a ja razem z większością zaakceptowałem dzisiaj całą listę Aniona. Tylko Ty maxi masz jeden, wielki problem. Nie ja, tylko Ty.


Nie Ty chyba o tym decydujesz. Jeśli jednak zostanie wysłana bez zmian to proszę mnie nie uwzględniać w tym przedsięwzięciu. Tak jak mówiłem: imię i nazwisko a nie bezimienna "grupa fanów".


Tak, bo całe forum powinno się prosić, aby maxi pobłogosławił listę! To kiedy pielgrzymka do Białegostoku?
Żałosne zachowanie, naprawdę się tego po Tobie nie spodziewałem.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1246 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:38:28 pm »
Pewnie. Jeśli będzie taka potrzeba. Potrzeba - nie Twoja zachcianka, chęć robienia na przekór i utrudniania.

Nie, drogi Ramirezie. To nie jest moja zachcianka. Ja po prostu sobie nie życzę  być brany pod uwagę w inicjatywie, która mi nie odpowiada.
I Twoich zachcianek też nie będę spełniał. Także już możesz przyjąć, że Twój podpis będzie potrzebny.

 

Ty naprawdę jesteś tak mało inteligentny czy tylko udajesz?
Zagłosowałem na te tytuły, które znałem. Jak pewnie się domyślasz, Howarda tam nie było...
Wypowiedzieli się inni,a ja razem z większością zaakceptowałem dzisiaj całą listę Aniona. Tylko Ty maxi masz jeden, wielki problem. Nie ja, tylko Ty.

Ja problemu nie mam. Mam własne zdanie i nie muszę głosować zgodnie z wolą innych, nie wiedząc nad czym głosuję. Niestety ale ta Trzecia Rzesza jest całkiem realna.


 
Tak, bo całe forum powinno się prosić, aby maxi pobłogosławił listę!
Nikt nie powinien mnie prosić i nic takiego nie napisałem (ale ty lubisz dostosowywać wypowiedź pod siebie, tak jak te śmieszne statystyki dotyczące Howarda). Nie chcę po prostu brać w tym udziału (nie tylko ja zresztą) należy więc uzyskać podpisy osób biorących udział w tej inicjatywie.

 
To kiedy pielgrzymka do Białegostoku?
Nie używam takich rzeczy, na nabożeństwa też zresztą nie biegam. Ale jak chcesz to możesz już dziś wyruszać. Dotlenisz się trochę.

 
Żałosne zachowanie, naprawdę się tego po Tobie nie spodziewałem.
Młody jesteś. W życiu spotka Cię jeszcze wiele rzeczy, których się nie spodziewasz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 10:45:11 pm wysłana przez maximumcarnage »

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1247 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:41:56 pm »
błagam, naprawdę? czyli jak nasz rząd wysyła coś w imieniu Polaków do Ameryki, to się musi każdy zgodzić?

Jak maxia nie było (bo raczej nei jest przywiązany do forum - przychodzi, flejmuje, znika, wraca, flejmuje) szukaliśmy przedstawiciela. Zaporoponawano lub zaproponował się sam Anionorodnik. Zaufaliśmy mu, nikt nie powiedział "nie, on się nie nadaje, ja to lepiej zrobię". raczej każdy patrzył w ziemię, a on to wziął, bo nikt nei chciał a jemu zależało i wiedział, ze zrobi to dobrze
większość więc (i tu naprawdę wiekszość) tych, którym zależało na tym by się wypowiedzięć zaakceptowała go, więc mówi w naszym imieniu

jak się trzeba podpisać to ja też mogę, ale nie widze powodu by się bawić w semantykę. Anionorodnik jest w tej sprawie przedstawicielem tego form "fanów wkkm" i ma prawo tak podpisać
A jak komuś nie pasuje, to moze mieć do siebie tylko żal, że go tu nie było jak był okazja się zgłosić (czego i tak pewnie by nie zrobił bo pyszczyć łątwo, a coś zrobić dla ogółu to już nie tak hop siup)

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1248 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:43:27 pm »
Podpiszmy: "Czytelnicy WKKM, ale bez maximumcarnage" :D
Będzie prościej pod względem logistycznym  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1249 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:48:19 pm »
Podpiszmy: "Czytelnicy WKKM, ale bez maximumcarnage" :D
Będzie prościej pod względem logistycznym  8)

Ale maximumcarnage zadecydował, że wszyscy musimy podpisać się pod listą, więc "Czytelnicy WKKM, ale bez maximumcarnage" raczej nie przejdzie.  :sad:

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1250 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:51:04 pm »
Ja pragnę jeszcze zwrócić uwagę, że Anionorodnik wykonał ogromną pracę, której nikt inny się nie podjął. Przez sam szacunek wypadałoby już nie marudzić. Mamy listę, która zadowala wszystkich w 90%. Lepiej nie będzie.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1251 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:51:40 pm »
Widzisz, Fragsel ale ja nie zaakceptowałem i nie akceptuję listy w tej formie i nie życzę sobie być wciągany do inicjatywy jako "fan WKKM" tego forum gdyż się z nią nie zgadzam w obecnej postaci. Udział w tego typu inicjatywie jest dobrowolny, a wciąganie w nią kogoś wbrew jego woli jest mocno dyskusyjne.
Ale skoro nie macie odwagi się podpisać, to widocznie aż tak bardzo wam nie zależy.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1252 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:55:42 pm »
Pozostawmy kolejne bezsensowne wypowiedzi maxiego bez odpowiedzi, może z czasem dojdzie do niego jakie pierdoły wypisuje. Ma swój świat, w którym jest Bogiem i niech tak zostanie. Baw się dobrze, ja wysiadam przed Białymstokiem.


A Twoje chamskie aluzje wsadź sobie tam, gdzie nie dochodzi słońce. Wyzywasz od małolatów, a sam zachowujesz się jak gówniarz, pokazałeś klasę maxi. Brawo!

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1253 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:57:29 pm »
Baw się dobrze, ja wysiadam przed Białymstokiem.
Zapewne w Choroszczy.


Pozostawmy kolejne bezsensowne wypowiedzi maxiego bez odpowiedzi, może z czasem dojdzie do niego jakie pierdoły wypisuje.

A cóż Ci pozostaje biedaku? Nie Masz argumentów, to musisz dyskredytować rozmówcę najbardziej prymitywnymi środkami. Szkoła Ramireza. Czekam na "hejtera" i "dziadostwo".

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1254 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:58:55 pm »
co byłoby problemem tylko gdybyś był tam wymieniony z nazwiska lub pseudonimu.
ale Ciebie tam nie będzie...

A tak na marginesie: jak będę do kogoś pisał list od desperacko szukających atencji flejmujących trolo pieniaczy z hipsterskim zacięciem to będę pamiętał, że jest nas dwóch i zapytam Cie o zgodę...

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1255 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:01:21 pm »
co byłoby problemem tylko gdybyś był tam wymieniony z nazwiska lub pseudonimu.
ale Ciebie tam nie będzie...

Niezupełnie, gdyż jestem użytkownikiem forum. Jeśli lista zostanie wysłana w imieniu wszystkich użytkowników, to automatycznie także w moim.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1256 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:02:00 pm »
Nie Masz argumentów, to musisz dyskredytować rozmówcę najbardziej prymitywnymi środkami. Szkoła Ramireza. Czekam na "hejtera" i "dziadostwo".

Haha! Mistrz!  :D Jesteś naprawdę dobry, tylko niestety chyba życie masz ciężkie.  :roll:

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1257 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:03:55 pm »
Jesteś naprawdę dobry, tylko niestety chyba życie masz ciężkie.  :roll:

Ty na pewno. Pewnie często cię męczą "hejterzy" i nie możesz rozmawiać z "dziadostwem". Ciekawe do jakiej grupy sam się zaliczasz?

A we mnie życie wyrobiło charakter na tyle, że nie muszę każdemu wchodzić po palcu.

Offline Kris1982

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1258 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:06:32 pm »
Przecieram oczy ze zdumienia jak zrobić problem tam gdzie go nie ma. Trzeba zrobić podpis fani WKKM bez maximumcarnage oczywiście wielkimi literami aby wszyscy dostrzegli. Może w teleexpresie też coś powiedzą o tej szokującej liście.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.6
« Odpowiedź #1259 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:06:59 pm »
Chill panowie :wink: Zaraz tu dojdzie do rękoczynów :wink: