Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blackwaterpark

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1455 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:41:02 pm »
Yep, ta księgarnia stosuje takie praktyki. Ale też ciężko mi na nich narzekać, bo jak już coś kupowałem, to zawsze było w jadalnym stanie i doskonale zabezpieczone...

Mamy kapitalizm: ''stety'' i niestety  :roll:
Z jednej strony Księgarnia prowadzi działalność nieco pasożytniczą, z drugiej strony mrozi swoje pieniądze i nie zawsze do końca może przewidzieć, jak wszystko się skończy (tzn. czy nie wtopi kasy).

Nie pochwalam, ale rozumiem  :wink:

... tym bardziej, że byłem już kilkukrotnie ich klientem (czytaj: w pełni zadowolonym i szczęśliwym klientem, gdyż ceny były wysokie, ale nie zdziercze).

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1456 dnia: Wrzesień 18, 2015, 09:54:13 pm »
... tym bardziej, że byłem już kilkukrotnie ich klientem (czytaj: w pełni zadowolonym i szczęśliwym klientem, gdyż ceny były wysokie, ale nie zdziercze).
Dokładnie ten sam przypadek. Trochę przepłacałem, ale byłem szczęśliwy, bo gdzie indziej już tych komiksów nie mieli...

Offline Blaksad

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1457 dnia: Wrzesień 18, 2015, 10:33:47 pm »
W przypadku Batmana nie było mowy o ryzyku, tytuły z nim, nawet przeciętne, zawsze się dobrze sprzedają.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1458 dnia: Wrzesień 23, 2015, 07:13:37 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2015, 07:18:38 pm wysłana przez mgnesium »

Offline perek82

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1459 dnia: Wrzesień 23, 2015, 07:28:40 pm »
a to jakiś biały kruk się zrobił? Jakoś przegapiłem ten fakt.
Wcześniej Maus szedł za kosmiczne ceny teraz to. Człowiek nawet nie wie ile perełek ma na półce.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline misiokles

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1460 dnia: Wrzesień 23, 2015, 07:36:16 pm »
Problemy z dostępnością tego tomu są powszechnie znane od dłuższego  czasu.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1461 dnia: Wrzesień 23, 2015, 07:39:18 pm »
a to jakiś biały kruk się zrobił? Jakoś przegapiłem ten fakt.
Wcześniej Maus szedł za kosmiczne ceny teraz to. Człowiek nawet nie wie ile perełek ma na półce.

zabójczy żart również można dopisać do listy. w sierpniu był jeszcze do nabycia za około 70 zł, teraz jest wart przynajmniej 120.

http://allegro.pl/sin-city-miasto-grzechu-rodzinne-wartosci-miller-i5667261540.html

200 zł (!)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2015, 07:46:10 pm wysłana przez mgnesium »

Feldkurat

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1462 dnia: Wrzesień 24, 2015, 07:27:27 am »
Mamy kapitalizm: ''stety'' i niestety  :roll:
Z jednej strony Księgarnia prowadzi działalność nieco pasożytniczą, z drugiej strony mrozi swoje pieniądze i nie zawsze do końca może przewidzieć, jak wszystko się skończy (tzn. czy nie wtopi kasy).

Nie pochwalam, ale rozumiem  :wink:

... tym bardziej, że byłem już kilkukrotnie ich klientem (czytaj: w pełni zadowolonym i szczęśliwym klientem, gdyż ceny były wysokie, ale nie zdziercze).

Nie sądzę, żeby to było działanie celowe. To pewnie przypadek, ale jednocześnie wykorzystywany mądrze. Wcześniej się nie sprzedało, potem utknęło gdzieś w magazynie, po jakimś czasie się odnalazło, a sprzedawca, zamiast wystawić po cenie okładkowej, najpierw zbadał rynek i uznał, że warto wystawić drożej.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1463 dnia: Wrzesień 24, 2015, 08:20:39 am »
Nie sądzę, żeby to było działanie celowe. To pewnie przypadek, ale jednocześnie wykorzystywany mądrze. Wcześniej się nie sprzedało, potem utknęło gdzieś w magazynie, po jakimś czasie się odnalazło, a sprzedawca, zamiast wystawić po cenie okładkowej, najpierw zbadał rynek i uznał, że warto wystawić drożej.
No to mają farta, bo w ten cudowny sposób odnajdują całkiem sporo wyprzedających się komiksów. 8)

Feldkurat

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1464 dnia: Wrzesień 24, 2015, 01:22:09 pm »
No to mają farta, bo w ten cudowny sposób odnajdują całkiem sporo wyprzedających się komiksów. :cool:

Jak się jest księgarnią i się prowadzi całkiem spory biznes, to sporo różnych rzeczy zalega w magazynach.

JanT

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1465 dnia: Wrzesień 24, 2015, 01:26:30 pm »
Sklep/księgarnia dostają ileś tam sztuk i wpisują to w komputer więc za bardzo nie ma jak się zapodziać. :biggrin:

Offline Kris1982

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1466 dnia: Wrzesień 24, 2015, 01:32:53 pm »
Cały czas uskuteczniają taką politykę także ja akurat ten sklep szerokim łukiem omijam.

fragsel

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1467 dnia: Wrzesień 25, 2015, 08:48:48 am »
Blueberry 2 i inne...
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1262276&id=7

fajna ta Wyspa Lododowych ale nie bardzo mi się chce czekać do czerwca na wysyłkę...

Offline Mawer


Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1469 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:15:56 pm »
fajna ta Wyspa Lododowych ale nie bardzo mi się chce czekać do czerwca na wysyłkę...
:lol: na urlopie byłem

 

anything