trawa

Autor Wątek: komiksowe ZINY  (Przeczytany 107396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 22, 2003, 11:26:40 pm »
prosze bardzo, wybaczamy, my jestesmy przyzwyczajeni to ponizen i pomijania, ale gdzie gdzie sa zyczenia :x !?

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 22, 2003, 11:53:46 pm »
...

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 23, 2003, 12:53:03 am »
Dominiku, w matrixie nie musisz uzywac polskich fontow :lol: , ale musisz stracic strasznie duzo cennego czasu zeby tutaj zmienic status :P,
kto jak kto ale taki weteran jak ty powinien wiedziec gdzie sa dobre xera na terenie calego kraju :? ja uzywam mojej drukarki laserowej, jak musze zrobic kopie to ide na ksero laserowe, ale to sa pojedyncze odbitki bo jak wiadomo ja nie kseruje tylko jestem kserowany :), niejaki Mariusz Z. cos tam wie o wszystkich dobrych i tanich miejscach na Slasku, ale zlapanie ostatnio tego czlowieka przypomina wedrowke po labiryncie pelnym luster :x  a zreszta co, bedziecie wszyscy tutaj przysylac materialy?! kurcze, mamy 21 wiek a dobrego ksero nie ma!? to ja juz jakis glupi chyba jestem :wall:, dobra, ide spac, Wesolych Swiat!

Offline konradkonrad

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 23, 2003, 01:16:30 am »
Dobra, może jestem z Wawy i się nie znam, ale czy naprawdę znalezienie dobrego ksera, kiedy jest potrzebne to problem?  :eek:
Po drugie i na marginesie, czy ktoś próbował się kiedykolwiek bawić ręcznie w to co amerykanie nazywają silkscreening, a słownik - sitodruk?

Anonymous

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 23, 2003, 07:20:22 am »
chciałem zauważyć, że do mnie wdruq jeszcze nie doszło, a jest 23 grudzień, wtorek.  :x
polecą głowy, jak nic.
yo lucek pucek się pojawił - witaj w programie witay.
turo - co ty luckowi wypominasz jego niewolnictwo, skoncentruj się lepiej na noszeniu wody  :P
ostatnia sprawa - najlepsze miejsce do robienia zinów w gdańsku to punkt xero w hali olivii, proszę sobie zapisać, wchodzi się tam od tyłu budynku, jak dawne wejście na bilardy. jest mnóstwo zalet tego miejsca - xerokopiarek jest dużo, coś z dziesięć, miłe panie w obsłudze  :) niskie ceny, 12 gr za stronę a4 i co najważniejsze - samoobsługa, że można sobie spokojnie stać pół dnia i składać te stronke do stronki, a dodatkowo za samoobsługę - zniżka.
ach, łza się w oku kręci - ile to już lat minęło........ :roll:
m

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 27, 2003, 11:38:47 am »
...

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 27, 2003, 01:03:29 pm »
wyszlo na to, ze jestem sentymentalny :) , wogole to w tym roku wszyscy lapia jakies dziwne klimaty; Szylak na wraku sie zalamuje, tutaj Lucjan snuje jakies mroczne opowiescie i nawet Karol K. jakis ostatnio lagodniejszy sie zrobil :wall: ?!
Dominik, ja ci przypomne, ze jak dostales odemnie pierwsze komiksy do Zinia, to mialem juz publikacje w wielu miejscach i wtedy jakos nie pytales dlaczego pcham komiksy do zinow jak moge w pierwszym obiegu :twisted:
"komiksowcy" (takie okreslenie znalazlem w najnowszym wydaniu slownika na okreslenie tworcow komiksow :? ) po prostu lubia ziny; Wojda, Skutnik, Turek, Weatherspoon, Ronek (wiadomo-sam siebie wydaje) to tylko kilka (z wielu) nazwisk, ktore przemknely ostatnio na kartkach "szitow", wielu innych tez chetnie by cos pchnelo ale naprawde nie maja czasu.
To taki "sentymentalny uklon" w strone niezaleznosci :twisted:
Za chwile Maciej dostanie odemnie kolejny komiks i pewnie znowu bede sie denerwowal, ze zle skserowal :cry: , za dziesiec lat podejdzie jakis "mlodziak" ze swoim zinem i tez pewnie cos do niego dostanie (i znowu bede sie denerwowal :x )
Jakis masochista chyba jestem!?
A na naklady to nie narzekaj, bo Imago sie doprosic nie moze zebyscie te ziny dosylali :x
Wszystkiego Najlepszego w nadchodzacym, 2004 roku (od dzisiaj zaczynam skladac takie zyczenia)

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 27, 2003, 01:23:54 pm »
...

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 27, 2003, 01:56:21 pm »
faktycznie :? najlepsze kawalki poszly w Ziniu :wall: , a tak zupelnie z innej beczki to ciekawa sprawa z tym Michasiem alias Gaston alias TK alias cos tam cos tam, wszyscy na nim psy wieszaja, ze maly, ze dziwny i wogole ale ten gosciu wiele rzeczy zalatwil albo ulatwil, charakter ma wredny to fakt, metody dzialanie tez doprowadzaja do szewskiej pasji (przynajmniej mnie :x ) ale pare rzeczy pozytywnych zrobil, pozdrowionka Michas! (to oczywiscie z okazji Nowego Roku, zebys pracy nie stracil ale wrecz przeciwnie - awansowal, bo kto inny bedzie za Rorkiem lobbowal u Xawiera!?)
Do Siego Roku!

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 27, 2003, 05:45:47 pm »
...

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 27, 2003, 05:47:47 pm »
...

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 28, 2003, 12:18:39 am »
W Krakersie byly dwie moje dosyc przyzwoite historyjki (bo Bajka tez jest fajna :twisted: ) i jedna wazna (bez Noemy caly Fastnachtspiel traci sens poniekad)
Do Siego Roku! :)

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 28, 2003, 12:49:04 am »
...

Offline Iggy

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 28, 2003, 12:02:38 pm »
Cytat: "turucorp"
W Krakersie byly dwie moje dosyc przyzwoite historyjki (bo Bajka tez jest fajna :twisted: ) i jedna wazna (bez Noemy caly Fastnachtspiel traci sens poniekad)
Do Siego Roku! :)


plus ilustracje do ksiazeczki dodawanej do krakersa :)

Gilbaert

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 28, 2003, 05:32:15 pm »
i nieśwaidome zostanie jednym z bohaterow owej ksiazki
 ;)  ;)  ;)
pzdr

 

anything