Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 732922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1965 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:16:36 pm »
Bajka zawiera więcej treści i jest to naprawdę dobrze wkomponowane i pomyślane.

Błagam. Odróżniajmy bajkę od animacji.

Offline rzem

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1966 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:24:31 pm »
Napisałem, że jest tam podane źródło do artykułu na IGN gdzie Flashpoint został zrecenzowany. Nie powiesz mi, że pracują tam przypadkowi ludzie.
Nie powiem ani że tak, ani że nie. Jak rozumiem, Ty posiadasz taką wiedzę co do zatrudnianych tam osób. Przeczytałeś wystarczająco dużo publikacji, żeby wyrobić sobie zdanie o ich fachowości.
To jest okej. Ale pisanie ludziom tutaj, że "taka opinia sie bardziej liczy od waszej razem wziętej" jest na pewno niegrzecznością, a uwierzytelnianie ich opinią swojej własnej jest własnie tym, co oceniam jako słabe. Sorry.
To się nazywa społecznym dowodem słuszności - to stosujesz. Wiele głupiego dzieje się w internetach i w świecie po tym, jak ukorzeniono ten mechanizm w ludzkim postrzeganiu.
Rozumiem, że Twoja odpowiedź na to jest taka, że czy mi się podoba czy nie, ludzie tak robią - to też społeczny dowód słuszności.
Po prostu wyjdź czasami poza to. I przepraszam czytających za rozciąganie tej dyskusji.





JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1967 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:29:03 pm »
P.S. Nikt już nie skomentuje zaskakującej obniżki ceny Ligi Sprawiedliwości 6 przez Egmont? Tyko ja się cieszę? :biggrin:
Nikt się nie cieszył z kontynuacji Alias to co dopiero z głupiej obniżki  :biggrin:

Offline peta18

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1968 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:31:52 pm »
P.S. Nikt już nie skomentuje zaskakującej obniżki ceny Ligi Sprawiedliwości 6 przez Egmont? Tyko ja się cieszę? :biggrin:
Nie ma co komentowac, Egmont to zlo, ich komiksy i tak sa za drogie. Ten sam komiks w WKKDC bedzie tanszy ;)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1969 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:32:00 pm »

Nie powiem ani że tak, ani że nie. Jak rozumiem, Ty posiadasz taką wiedzę co do zatrudnianych tam osób. Przeczytałeś wystarczająco dużo publikacji, żeby wyrobić sobie zdanie o ich fachowości.
To jest okej. Ale pisanie ludziom tutaj, że "taka opinia sie bardziej liczy od waszej razem wziętej" jest na pewno niegrzecznością, a uwierzytelnianie ich opinią swojej własnej jest własnie tym, co oceniam jako słabe. Sorry.
To się nazywa społecznym dowodem słuszności - to stosujesz. Wiele głupiego dzieje się w internetach i w świecie po tym, jak ukorzeniono ten mechanizm w ludzkim postrzeganiu.
Rozumiem, że Twoja odpowiedź na to jest taka, że czy mi się podoba czy nie, ludzie tak robią - to też społeczny dowód słuszności.
Po prostu wyjdź czasami poza to. I przepraszam czytających za rozciąganie tej dyskusji.


Po to są te portale i inne strony żeby informować ludzi, którzy pragną zasięgnąć danej informacji co stanowi w sobie jakąś jakość. Gdyby każdy tak jak piszesz "wychodził poza to" zapanowałby chaos i jestem przekonany, że już nie znaleźlibyśmy tego czegoś dla siebie tak łatwo, tak szybko. Społeczny dowód słuszności - to się nazywa ewolucją.




Błagam. Odróżniajmy bajkę od animacji.



Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1970 dnia: Lipiec 12, 2016, 03:14:26 pm »




Zapewne ktoś, kto chce być w dyskusji postrzegany poważnie, merytorycznie i wiarygodnie, a nie jako laik z elementarnymi brakami wiedzy :)

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1971 dnia: Lipiec 12, 2016, 03:30:53 pm »
@pocztar
Użyłem słowa bajka, żeby nie powtarzać ciągle animacja i animacja.

Nie ma co komentowac, Egmont to zlo, ich komiksy i tak sa za drogie.

No, wreszcie kogoś nawróciłem. :D A w niemieckiej edycji na razie nie ma N52. A nawet jeśli przedłużą, to i tak pewnie dadzą tylko 1 tom, tak jak w WKKM. Szóstego nie będzie.

Offline peta18

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1972 dnia: Lipiec 12, 2016, 03:36:30 pm »
No, wreszcie kogoś nawróciłem. :biggrin: A w niemieckiej edycji na razie nie ma N52. A nawet jeśli przedłużą, to i tak pewnie dadzą tylko 1 tom, tak jak w WKKM. Szóstego nie będzie.
Będzie! Małej wiary jesteś. Eaglemoss to najlepsze wydawnictwo, nie dość, że ma bardzo konkurencyjne ceny swoich komiksów, to w dodatku jest najlepsze! Więc na 100% będzie i nic mnie nie przekona, że będzie inaczej! Egmont to zło, co oni wiedza o wydawaniu komiksów. Chyba nic, bo dopiero jak ruszyło WKKM to zaczęli wydawać superhero. 2 lata w tej branży i się niczego nie nauczyli. Wieś.  :lol:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1973 dnia: Lipiec 12, 2016, 04:15:18 pm »
To ja zapytam, co typujecie na wrzesień z Egmontu. Według rozpiski Garfa powinno to być:

WRZESIEŃ:
- "Szare Smerfy"
- "My Little Pony" t. 6
- "Uncanny Avengers" t. 2: "Bliźnięta Apokalipsy"
- "Superior Spider-Man", t. 5: "Zło konieczne"
- "Deadpool", t. 3: "Dobry, zły i brzydki"
- "Batman: Mroczny Rycerz", t. 3: "Glina"
- "JLA", t. 3
- "Gotham Central", t. 2: "Klauni i szaleńcy"
- "Y: Ostatni z mężczyzn", t. 3
- "Usagi Yojimbo: Złodzieje i szpiedzy"
- "Najlepsze opowieści" (SW Legendy)
- "Thorgal: Louve", t. 6
- "ARQ", t. 3

Trochę mnie dziwi dlaczego kolejny tom Ygreka a nie Skalpu? Przecież premiera tomu nr.2 Ygreka była w czerwcu a Skalpu w maju.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1974 dnia: Lipiec 12, 2016, 04:24:01 pm »
Całe Marvel Now, JLA 3 i Ygreka 3 ja poproszę. Im taniej, tym lepiej.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1975 dnia: Lipiec 12, 2016, 05:10:12 pm »
Trochę mnie dziwi dlaczego kolejny tom Ygreka a nie Skalpu? Przecież premiera tomu nr.2 Ygreka była w czerwcu a Skalpu w maju.

mfkig, skalp sprzedaje się podobno lepiej niż ygrek.

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1976 dnia: Lipiec 12, 2016, 05:22:22 pm »
Co do skalpa to też ma znaczenie pewien, że ta edycja która jest wydawana w Polsce jeszcze nie jest wydana do końca w Ameryce ostatni tom jest przewidziany na sierpień.

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1977 dnia: Lipiec 12, 2016, 05:52:45 pm »
mfkig, skalp sprzedaje się podobno lepiej niż ygrek.


A skąd te dane? W sklepie gildii lepiej sprzedaje się Y. Na allegro również.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1978 dnia: Lipiec 12, 2016, 06:08:21 pm »
A skąd te dane? W sklepie gildii lepiej sprzedaje się Y. Na allegro również.

z tego forum. ktoś napisał, że tak stwierdził tomasz kołodziejczak na komiksowej warszawie ("podobno").

też jestem niepocieszony, bo znacznie chętniej zobaczyłbym u nas "stare" niż "nowe" vertigo.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1979 dnia: Lipiec 12, 2016, 06:51:28 pm »
To jak lepiej się sprzedaje Skalp to znaczy że będą wydawać nowe Vertigo?

 

anything