trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje 2  (Przeczytany 769119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2460 dnia: Luty 06, 2017, 09:59:35 am »
Wrzuciłem 3 pozycje do koszyka i cena się nie zmienia... To jest chyba na wybrane pozycje.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 10:06:30 am wysłana przez arczi_ancymon »

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2461 dnia: Luty 06, 2017, 11:22:46 am »
Mestro to nieprzeczytane/Profit24 czyli taki Aros/Bonito.
No nie ukrywam ale zrobiłem nie małe zakupy.
Zwróciłbym uwagę również na książki bo rabat w okolicach 49% :shock:
Celna uwaga kolegi co do ceneo bo na najtańszym egzemplarzu ponad 1zł różnicy, a przy dużym zamówieniu to jeden komiks więcej gratis.
Nie widziałem takich rabatów od czasu 42% na nieprzeczytane więc warto uzupełnić kolekcję.

W empiku podany kod warto łączyć z promocjami np. fantastyki. Taki "Lód" Dukaja z 46% rabatu :smile:

Offline stefan09

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2462 dnia: Luty 06, 2017, 11:42:28 am »
Wrzuciłem 3 pozycje do koszyka i cena się nie zmienia... To jest chyba na wybrane pozycje.

Zapomniałem powiedzieć, że trzeba wpisać kod rabatowy TRZECIACHODNIK :biggrin:

Offline roble

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2463 dnia: Luty 06, 2017, 01:22:46 pm »
Na mestro.pl dość sympatyczne rabaty.


A jak długo będą mieć takie ceny?

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2464 dnia: Luty 06, 2017, 01:34:22 pm »
Zapomniałem powiedzieć, że trzeba wpisać kod rabatowy TRZECIACHODNIK :biggrin:
Hm, całkiem interesująca promocja. Do 50% rabatu nie kwalifikuje się najtańszy komiks, tylko ten który ma najwyższy rabat bazowy. Przykładowo: Relax i Druuna tom 2 mają 34% i bez znaczenia jest żonglowanie tomami w koszyku, bo na promocyjny rabat załapuje się El Gaucho z bazowymi 38%. Można pokombinować.


Edycja.
Jednak zależności w wybieraniu komiksu na rabat 50% są inne, najczęściej mniej korzystne.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2017, 03:43:08 pm wysłana przez AvengerGT »

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2465 dnia: Luty 06, 2017, 01:40:53 pm »
Podobno kiepsko pakują na mestro.pl, ale sam nie zamawiałem.
Przekonam się w okolicach czwartku - pierwsze zamówienie poszło.
Oczywiście z prośbą o skrupulatne zabezpieczenie na czas dostawy. :smile:

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2466 dnia: Luty 06, 2017, 03:32:52 pm »
Mestro to nieprzeczytane/Profit24

a tego to nie wiedziałem....

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2467 dnia: Luty 06, 2017, 06:15:35 pm »
Podobno kiepsko pakują na mestro.pl, ale sam nie zamawiałem.
Jeśli jest tak jak koledzy piszą, że jest to nieprzeczytane/profit24 to jakość pakowania się polepszyła - nie owijają niestety w bąbelki, ale w karton dają bardzo dużo wypełniaczy (poduszki powietrzne).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Wolf85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2468 dnia: Luty 06, 2017, 06:24:48 pm »
W Mestro/NP nie ma problemu z wymianą na szczęście.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2469 dnia: Luty 06, 2017, 06:29:54 pm »
Jeśli jest tak jak koledzy piszą, że jest to nieprzeczytane/profit24 to jakość pakowania się polepszyła - nie owijają niestety w bąbelki, ale w karton dają bardzo dużo wypełniaczy (poduszki powietrzne).
Potwierdzam - w ubiegłym tygodniu odebrałem przesyłkę z nieprzeczytane - karton, komiksy i poduszki powietrzne. Poduszek było tyle, że chcący mógł nimi dokładnie zabezpieczyć cały towar, a faktycznie posłużyły tylko jako wypełnienie pustej przestrzeni. Na szczęście - mimo powierzchownego podejścia do tematu przez pakującą osobę (w komentarzu wyraźnie prosiłem o skrupulatne zabezpieczenie) - albumy dotarły bez szwanku...

Swoją drogą dziwi mnie taka bezsensowna rutyna. Podobnie miałem z Amazonem i omnibusem "GL by GJ vol1" - masa poduszek powietrznych, ale bez zabezpieczenia z głową. Efekt - uszkodzenia obwoluty i pozaginane narożniki...
Szkoda, bo dają tyle tych "upychaczy", a robią to na "odwal się"!

W Mestro/NP nie ma problemu z wymianą na szczęście.
Trochę bez sensu - lepiej dobrze zabezpieczyć chyba niż bawić się w zwroty/reklamacje/upusty(amazon)...

Offline 8azyliszek

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2470 dnia: Luty 06, 2017, 07:02:24 pm »
Hm, całkiem interesująca promocja. Do 50% rabatu nie kwalifikuje się najtańszy komiks, tylko ten który ma najwyższy rabat bazowy. Przykładowo: Relax i Druuna tom 2 mają 34% i bez znaczenia jest żonglowanie tomami w koszyku, bo na promocyjny rabat załapuje się El Gaucho z bazowymi 38%. Można pokombinować.


Edycja.
Jednak zależności w wybieraniu komiksu na rabat 50% są inne, najczęściej mniej korzystne.

W takim razie trzeba kombinować i zamówić kilka paczek komiksów o zbliżonych cenach. Np w jednej Marvel Now ze stycznia i lutego, w drugiej Klasyka Marvela i N52. Tak samo kombinowałem dokładnie rok temu, gdy Empik miał promocję, że trzecia książka była gratis. Wtedy podzieliłem całe zamówienie na trzy różne pakiety cenowe i to się bardzo opłaciło.

Offline Wolf85

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2471 dnia: Luty 06, 2017, 08:02:45 pm »
Trochę bez sensu - lepiej dobrze zabezpieczyć chyba niż bawić się w zwroty/reklamacje/upusty(amazon)...


Moja sprawa? Nie wiem co im się bardziej opłaca. Zresztą, część komiksów przychodzi zmaltretowana już od wydawcy/drukarni, pod folią nie widać, to może i się nie opłaca im jednak pakować?
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2472 dnia: Luty 06, 2017, 09:29:40 pm »
Sęk w tym (ostatnia przesyłka), że opakowanie i wypełniacze są, tylko osobie pakującej najwidoczniej się nie chce/chciało tymi wypełniaczami obłożyć narożników z czterech stron, a wciśnięte zostały w wolne przestrzenie podczas gdy grzbiety wszystkich albumów były wzdłuż opakowania kartonowego. Bez niczego. Aż zdumiewa mnie jakie komiksy miały szczęście bo wystarczyłby jeden upadek paczki akurat tą krawędzią i byłyby 4 uszkodzone, do reklamacji sztuki. Chyba to mniej korzystne dla księgarni, niż pomysłowe wykorzystanie i tak zastosowanego materiału....
Tak czy inaczej i tym razem "udało się" 😁
Ale może mi już skończymy z tym oftopem? 😉

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2473 dnia: Luty 06, 2017, 10:56:25 pm »
Chyba nie macie pojęcia o pracy w Amazonie, gdzie z taśmy spada paczka za paczką a pracownik ma pół minuty na spakowanie. Tak,  nie chce mu się leniowi śmierdzącemu!

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Odpowiedź #2474 dnia: Luty 07, 2017, 11:39:07 am »
Na Madbooks ceny trochę średnie ale jeśli ktoś ma rabat lojalnościowy może coś tam zakupi.
W okresie 7.02-14.02 z kodem WALENTYNKI2017 5% rabatu.

 

anything