trawa

Autor Wątek: O&G  (Przeczytany 188830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 24, 2005, 06:38:14 pm »
Cytat: "Cyel"
Ja zwykłem (jesli już) wystawiać Czarnych Orków w oddziale 10 sztuk jako wsparcie i przede wszystkim zabezpieczenie przed animozją (zwłaszcza w poczatkowych turach, potem towarzystwo się rozłazi). Czarni są straszliwie drodzy a zaszarżowani zwijają się równie szybko co zwykli Boyzi.


 :shock:  :shock: Coooooo???  :shock:  :shock:

Mi się Blacki sprawdzają. Dla mnie są o niebo lepsi od zwykłych Boyzów !! Kilka razy obijały się od nich np. Black Guardy ! Uzbrojeni w dwie bronie ręczne są bardzo efektywni (przynajmniej moim zdaniem). Wg. mnie porównywanie zwykłych Boyzów do Blacków to tak jak porównywać zdolności bojowe jamnika do pitbulla.
Pozdrawiam

Offline Manfred

O&G
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 24, 2005, 06:56:01 pm »
czy ja wiem ;) black guard to nie jest za mocna piechota :) a blacków lubie ale wystawiałym z dwurakami spójrz jeszcze na cenę i w zwykłych orkach to slot special czyli 2 rydwany mniej :]
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Husiat

O&G
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 24, 2005, 06:57:03 pm »
Cytuj
   
PostWysłany: Dzisiaj o godz. 7:38 pm    Temat postu:
Cyel napisał:
Ja zwykłem (jesli już) wystawiać Czarnych Orków w oddziale 10 sztuk jako wsparcie i przede wszystkim zabezpieczenie przed animozją (zwłaszcza w poczatkowych turach, potem towarzystwo się rozłazi). Czarni są straszliwie drodzy a zaszarżowani zwijają się równie szybko co zwykli Boyzi.


Shock Shock Coooooo??? Shock Shock

Mi się Blacki sprawdzają. Dla mnie są o niebo lepsi od zwykłych Boyzów !! Kilka razy obijały się od nich np. Black Guardy ! Uzbrojeni w dwie bronie ręczne są bardzo efektywni (przynajmniej moim zdaniem). Wg. mnie porównywanie zwykłych Boyzów do Blacków to tak jak porównywać zdolności bojowe jamnika do pitbulla.
Pozdrawiam

Ja ich nie użwywam, ponieważ moja armia składa się w 90% z goblinów, ale mimo wszystko sądzę, że nie są zbyt dobrą jednostką nawet jako jednostka wsparcia (oczywiście do walki). Sądze, że przydają się tylko po to, aby dawać przrzcać animozję i wtedy dawałbym im  shield i great wepon, żeby troche postali i może coś zrobili. Zawsze uważałem, że żadne orki nie dadzą rady dobremu dużemu klockowi goblinów, lub night goblinów z goblin big bossem w środku, aby dawał liderke ;)  ;)
Pozatym co sądzicie o przedmiocie Guzzla's Backbone Brew? ( Once per battle take any Ld test as if you had Ld10 ) Wiele razy uratował mi skórę, ponieważ nawet heros, który jest goblinem nie ma dużej liderki i gdy np. przeciwnik o nas doszedł i w tej turze wszystkim na nas zaszarżuje, to dobrze mieć to Ld 10, żeby ustać goblińską piechotą...

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:07:37 pm »
No nie powiedziałbym żeby Black Guardy były słabe. Ws=5, do tego re-roll hitów we wszystkich turach walki, stubborn z Ld=9, S=4, no może jeden więcej save by się przydał, ale poza tym to są mocni (chociaż drodzy).

Offline Lunn

O&G
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:15:32 pm »
Arrer boyzi są średni (na ostatnim turnieju w trzech grach rozwalili tylko 2 glade riderow). Generalnie u mnie nic nie robią i teraz przerabiani są na boyzów.
PS ten post jest raczej do drugiej strony tematu :P

Offline Manfred

O&G
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:22:43 pm »
BO z  2 bronmi siekają ich jak pomarańcze T3 i sejw 5+ przeciwko 10-11 atakom trafiających na 4+ i raniących na 3+ potem sejw 6+ 5-6 powinno spaść :D
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline b_sk

O&G
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:24:46 pm »
Cytat: "Husiat"
Ja ich nie użwywam, ponieważ moja armia składa się w 90% z goblinów, ale mimo wszystko sądzę, że nie są zbyt dobrą jednostką nawet jako jednostka wsparcia (oczywiście do walki). Sądze, że przydają się tylko po to, aby dawać przrzcać animozję i wtedy dawałbym im  shield i great wepon, żeby troche postali i może coś zrobili. Zawsze uważałem, że żadne orki nie dadzą rady dobremu dużemu klockowi goblinów, lub night goblinów z goblin big bossem w środku, aby dawał liderke ;)  ;)...

Rzeczywiście Black Orki to po prostu beznadziejna piechota. Z takimi GW to już zupełnie. S6, T4, Ld8, save 5+, przerzut animozji, S7 na championie i z Nogg's Banner of Butchery 11 ataków z pierwszego szeregu. Nie mają szans z goblinami. :lol:
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:29:53 pm »
Cytat: "b_sk"
Cytat: "Husiat"
Ja ich nie użwywam, ponieważ moja armia składa się w 90% z goblinów, ale mimo wszystko sądzę, że nie są zbyt dobrą jednostką nawet jako jednostka wsparcia (oczywiście do walki). Sądze, że przydają się tylko po to, aby dawać przrzcać animozję i wtedy dawałbym im  shield i great wepon, żeby troche postali i może coś zrobili. Zawsze uważałem, że żadne orki nie dadzą rady dobremu dużemu klockowi goblinów, lub night goblinów z goblin big bossem w środku, aby dawał liderke ;)  ;)...

Rzeczywiście Black Orki to po prostu beznadziejna piechota. Z takimi GW to już zupełnie. S6, T4, Ld8, save 5+, przerzut animozji, S7 na championie i z Nogg's Banner of Butchery 11 ataków z pierwszego szeregu. Nie mają szans z goblinami. :lol:


Jeden normalny ...  ;)  ;)  :D  :D  ;)

Offline Husiat

O&G
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:31:54 pm »
No, a ile ten oddział kosztuje? :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Offline QUASSIMODO

O&G
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:33:34 pm »
tylko ciut drogawi sa....no i ten cenny slot speciala
ja bym ich osobiscie uzywal z 2rakami-jednak dobrze jest miec jednostke rankowa z wykopem-6 sily sie przydaje
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Shakin' Dudi

O&G
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:34:47 pm »
ludzie...cyel ma racjie....10 to jak dla mnie mało. Ja bym brał 12 :D uwielbiam tą liczbe :D . Od 2000 moim zdaniem warte do brania ponieważ:
daje reerol animozji
magowie w oddziale magują całą gre :D a te 2 charioty z łatwością można przeboleć :D .

Buthery by może się takiej 12 przydał...hmm po dłuższym zastanawieniu nie ma co im dawać nawet zwykłego sztandaru na taki mały klocuszek ;)
)

Offline Lunn

O&G
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:35:39 pm »
Ja własnie chcalbym sobie troche blackow kupic, ale nie bede wywalac 200 zl za 10. ma ktos moze skad sciagnac jakies tansze? (na alledrogo sa raczej rzadko)

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:36:39 pm »
20 z FCG "zaledwie" 298 punktów. Ale nie jestem pewien, czy Gobbasy byłyby w stanie to pokonać  ;) . Powiedz ile za to wystawisz Gibonów  ;) .

Offline b_sk

O&G
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:37:03 pm »
Koszt to inna sprawa, ale my nie mówimy o koszcie, a o możliwościach o ile się nie mylę. Poza tym BO zazwyczaj mi się spłacają.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Grynek

O&G
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 24, 2005, 07:39:16 pm »
Mój ostatni post był adresowany oczywiście do Husiata.

 

anything