trawa

Autor Wątek: Różne gadki zewsząd 3  (Przeczytany 176458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1185 dnia: Wrzesień 14, 2017, 02:58:52 pm »
To nie chodzi o to ile go osób popiera czy burzył forum czy nie. Ów osobnik wykazywał wczesne objawy paranoi, odcięcie go od 'pożywki' być może pozwoli mu ochłonąć i nie doprowadzić do rozwinięcia groźniejszych objawów, które - w najgorszym przypadku - mogłyby się skończyć leczeniem farmakologicznym. To dla jego zdrowia. Możemy tu śmieszkować, ale depresje czy stany paranoidalne są coraz częstszą chorobą cywilizacyjną.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1186 dnia: Wrzesień 14, 2017, 03:07:40 pm »
Pytanie tylko do jakich granic można dopuścić pasję aby kompletnie nie przysłoniła nam całego życia. I czy ktoś powinien w to ingerować ?


Jack Kirby cały czas żył w zamknięciu i rysował - czy był paranoikiem i popadł w depresję ?

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1187 dnia: Wrzesień 14, 2017, 03:57:21 pm »
  Dawać Bazyla na powrót, z wyjątkiem Ongrysa i Studia Lain nikomu tu krzywdy nie robił, a nie wątpię że wydawnictwa miały już w planach nasłanie na niego płatnych morderców.
  Ciekawe co sądzi o kolekcji Star Wars? Z jednej strony kolekcja z drugiej to nie Hachette.

Offline kas1

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1188 dnia: Wrzesień 14, 2017, 05:22:13 pm »
Lepiej jakby sobie założył osobne forum i tam urządzał rajd na liczniku.

Offline weiter

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1189 dnia: Wrzesień 14, 2017, 05:28:36 pm »
Lepiej jakby sobie założył osobne forum i tam urządzał rajd na liczniku.
Super pomysł. I niech dołączą do niego wszystkie osoby z tego forum, którym go brakuje.

Offline Itachi

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1190 dnia: Wrzesień 14, 2017, 08:54:11 pm »
Usunięcie tego gościa było najlepszym co mogło się przytrafić reszcie użytkowników. I tak dostał bana jakieś kilka miesięcy za późno za wieczny spam.

Offline gobender

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1191 dnia: Wrzesień 14, 2017, 09:51:17 pm »
^ Word! Ja bym tu widział jeszcze jednego bana za nagminne żałosne prowokacyjki, ale nie będe pokazywał palcami.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1192 dnia: Wrzesień 15, 2017, 11:34:19 am »
Na każdy post 8azyliszka było ze 20 o 8azyliszku, więc nie powinno dziwić, że czasem dał się sprowokować. Nawet jak się nie odzywał, był nagminnie wywoływany do tablicy tanimi prowokacjami. Niestety tak to już jest na tym forum, że niektórzy użytkownicy lubią prowokować innych, a nawet jak im się to nie udaje, to poprzez czarny PR wpływają na postrzeganie delikwenta przez administrację forum. Stara goebbelsowska zasada, że "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą". Ja również nie widzę ani jednej przewiny tego człowieka, poza tym, że czasem pisał za dużo i niepotrzebnie. Ale jeśli to się nadaje na bana, to 90% użytkowników tego forum powinno wylecieć.

EDIT: a żeby zobrazować prowokacje, odsyłam to dzisiejszej dyskusji w temacie o ustawie o jednolitej cenie książki :)

Zawsze się znajdzie ktoś do usunięcia...
Najtrudniej zrobić pierwszy krok, a ten już za nami...


Tylko powody z każdym kolejnym usunięciem będą błahsze, i błahsze, I błahsze...

Bardzo mądre i, z tego co widzę, prorocze. Już się zaczynają naciski na administrację... :smile:
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2017, 12:02:57 pm wysłana przez Feldkurat »

Offline gobender

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1193 dnia: Wrzesień 15, 2017, 12:14:45 pm »
pisał za dużo i niepotrzebnie.

Na forum dyskusyjnym to JEST wina. Ale Twój post jest chyba motywowany bardziej urażonym ego po moderacji (i źle pojętą solidarnością "uciśnionych" przez "zły system") niż cokolwiek merytorycznego.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1194 dnia: Wrzesień 15, 2017, 12:25:29 pm »
EDIT: a żeby zobrazować prowokacje, odsyłam to dzisiejszej dyskusji w temacie o ustawie o jednolitej cenie książki


Wiesz, że z archiwum chrome da się wyciągnąć strony, w tym forum, sprzed edycji zmian?

Tyle ode mnie, pozostawię Cię z tą myślą licząc na jakąkolwiek refleksję.
perły przed wieprze

Feldkurat

  • Gość
Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1195 dnia: Wrzesień 15, 2017, 12:47:09 pm »
Cytuj
Na forum dyskusyjnym to JEST wina. Ale Twój post jest chyba motywowany bardziej urażonym ego po moderacji (i źle pojętą solidarnością "uciśnionych" przez "zły system") niż cokolwiek merytorycznego.

No to powinno stąd wylecieć 90% użytkowników. I wcale nie mam urażonego ego, ja to forum od początku do końca traktuję czysto trollingowo i nigdy tego nie ukrywałem. Bo inaczej się nie da przecież  :lol:


Wiesz, że z archiwum chrome da się wyciągnąć strony, w tym forum, sprzed edycji zmian?

Tyle ode mnie, pozostawię Cię z tą myślą licząc na jakąkolwiek refleksję.

nie wiem, pokaż proszę  :lol:

a tam, w tamtym temacie już wielopostowa dyskusja o tym, czego nie napisałem  :lol: W zasadzie już w dwóch wątkach, bo tu też... jesteście niesamowici  :lol: :lol: :lol:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1196 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:06:51 pm »
nie wiem, pokaż proszę  :lol:

a tam, w tamtym temacie już wielopostowa dyskusja o tym, czego nie napisałem  :lol: W zasadzie już w dwóch wątkach, bo tu też... jesteście niesamowici  :lol: :lol: :lol:

Proszę:
no jak tam lemingi!

Ale odkładając na bok złośliwości [...]
Tak trzymaj, bo pozostałeś jednym z nielicznych kuriozów na tym forum, a odmienność, szczegolnie gdy jest tak zabawna, jak ma to miejsce w twoim przypadku, należy pielęgnować.

[...] ja to forum od początku do końca traktuję czysto trollingowo i nigdy tego nie ukrywałem. Bo inaczej się nie da przecież  :lol:
Mysle, ze powyzsze jest nie tylko zabawne, ale rowniez jest dobra wskazówka dla moderacji w kwestii twojej osoby.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1197 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:39:35 pm »
Ach, taki sposób to ja rozumiem  :lol:

A jednak to ja kłamię, przepraszam Mistrzu Feldkuracie :sad:

Cytuj
Mysle, ze powyzsze jest nie tylko zabawne, ale rowniez jest dobra wskazówka dla moderacji w kwestii twojej osoby.

Prywatna ocena forum to złamanie którego przepisu regulaminu?

Offline misiokles

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1198 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:44:01 pm »
Można. Ale kłamstwo wciąż jest kłamstwem. Dość długo szedłeś w zaparte, że nic takiego nie napisałeś. Ale rozumiem, neo-bolszewicy tak mają.

Offline Sokratesik

Odp: Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #1199 dnia: Wrzesień 15, 2017, 04:20:23 pm »