trawa

Autor Wątek: MFK 2003  (Przeczytany 14479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

MFK 2003
« dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:27:21 am »
Wydawalo mi sie, ze juz jest taki temat, ale nigdzie nie moge znalezc. No to otwieram, bo pewnie sie przyda.

Mam sprawe do Was ludzie:

Czy ktos z Was nie przenocoalby chocby na podlodze Kurczaka i Pani Kurczakowej? Oczywiscie moge zaplacic garsc zlociszy. Ceny w hotelach zwalaja z nog.

Ewentualnie czy ktos nie chcialby wynajac na spolke pokoju 3-4 osobowego w schronisku na Zamenhofa 13 (studenci dzienni w pokojach 3-4 osobowych, nocleg 25 zł). Po co placic sterte kasiory za pokoje 1 i 2 osobowe, skoro i tak cale dni bedziemy siedziec na festiwalu, aj?

Dajcie znac.

Inna sprawa: co myslicie o programie tegorocznego MFK? Czego oczekujecie? Kto z Was przyjezdza? Itd. Itp.
...

Offline MaxNecro

MFK 2003
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:39:49 am »
Mnie osobiście intryguje tajemniczość Egmontu. Na prawie każde zadane pytanie słyszymy odpowiedz: "Zaczekajmy do MFK". Albo szykują bombe albo bede chodził zły przez kwartał :?

Offline badday

MFK 2003
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2003, 12:16:32 pm »
Dojazd plus nocleg lub dobre kilka komiksów. Niestety z braku pieniędzy na obie przyjemnosci wybieram to drugie.

Anonymous

  • Gość
MFK 2003
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2003, 03:08:23 pm »
Ja tam będę jak co roku, a jak będzie u kogo to i na noc zostanę. Trochę wkurza jednak zmiana terminu (koniec miesiąca, zostają resztki z wypłaty).
Co do programu i oferty wydawniczej to w obecnym zarysie, jak narazie nie budzi szczególnej radości, ale poczekajmy zobaczymy co jeszcze pojawi się w ofercie organizatorów.

Offline freshmaker

MFK 2003
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2003, 03:12:46 pm »
czy ktos wie cokolwiek na temat konceru ktory ma byc w piatek? kto gra? gdzie?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Błendny Komboj

MFK 2003
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2003, 03:14:01 pm »
Cytat: "MaxNecro"
Mnie osobiście intryguje tajemniczość Egmontu. Na prawie każde zadane pytanie słyszymy odpowiedz: "Zaczekajmy do MFK". Albo szykują bombe albo bede chodził zły przez kwartał :?

Kołodziejczak tłumaczył przecież, że MFK jest tuż po festiwalu we Frankfurcie, na którym Egmont będzie podpisywał umowy z kontrahentami zagranicznymi - więc dopiero wtedy odpowiedzi będą w 100% pewne.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Anonymous

  • Gość
MFK 2003
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2003, 03:36:42 pm »
Cytat: "Błendny Komboj"
Cytat: "MaxNecro"
Mnie osobiście intryguje tajemniczość Egmontu. Na prawie każde zadane pytanie słyszymy odpowiedz: "Zaczekajmy do MFK". Albo szykują bombe albo bede chodził zły przez kwartał :?

Kołodziejczak tłumaczył przecież, że MFK jest tuż po festiwalu we Frankfurcie, na którym Egmont będzie podpisywał umowy z kontrahentami zagranicznymi - więc dopiero wtedy odpowiedzi będą w 100% pewne.


no i żaden z wydawców nie spróbuje podkupić tytułów :twisted:

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
MFK 2003
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2003, 10:32:57 pm »
w ostrożnych planach mam wyjazd na MFK. też mnie intryguje tajemiczość Egmontu hehe. a o nocleg na razie się nie martwię. termin idealnie mi odpowiada. kasa mam nadzieję też będzie. czekam na Punishera z Mandry i na to co zapowie JPF i Egmont :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Anonymous

  • Gość
MFK 2003
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2003, 11:42:06 pm »
devil, przestalem rozumiec co napisales zaraz po "w"  :wink:

Offline jax

MFK 2003
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 23, 2003, 08:12:02 am »
ja wstępnie planuję być - trzeba by ustalić jakieś znaki rozpoznawcze wśród tych którzy się wybierają
(choć na razie za wcześnie żeby się określać, że będę mial fioletowe buty czy różową czapkę)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline JANKE'S

MFK 2003
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 23, 2003, 08:25:05 am »
browar w reku, trzeba tylko określic jakiej marki, najlepiej każdy swój regionalny. jax, ty powinieneś mieć np: królewskie a kurczak to pewnie lecha  :wink:

Mav82

  • Gość
MFK 2003
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 23, 2003, 08:45:12 am »
Cytat: "jax"
ja wstępnie planuję być - trzeba by ustalić jakieś znaki rozpoznawcze wśród tych którzy się wybierają
(choć na razie za wcześnie żeby się określać, że będę mial fioletowe buty czy różową czapkę)


i jakies (oczywiscie scisle tajne) haslo  :)

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
MFK 2003
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2003, 12:33:12 pm »
2dope a jak mam niby pisać byś zrozumiał? po kantońsku? :wink:  :twisted:

hasło? już mam: *****  :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline konradkonrad

MFK 2003
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 23, 2003, 12:51:34 pm »
Ja pewnie też pojadę. Nie wiem czy na dwa dni, ale spróbuję.
A co do haseł i tajemnych przywitań, to zobaczymy, piwo nie jest złe (najlepiej zawinięte w ulubiona gazete komiksową),  dla mnie też króelwskie  :) Albo poznamy się po wąsach i sweterkach.

Offline wilk

MFK 2003
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 23, 2003, 12:59:58 pm »
Z WSK wtopilem ale tego sobie nie odpuszcze. Zbieram kase, sprawdzam polaczenia itd. Jeszcze tylko nie wiem jak to bedzie z noclegiem. Pozyjemy, zobaczymy :)