trawa

Autor Wątek: Skala Figurek Con....  (Przeczytany 3030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoP-PeL

Skala Figurek Con....
« dnia: Październik 26, 2003, 11:44:51 am »
Witajcie chciał bym się dowiedzieć... jaka skale mają figurki wilczarzy.. tzn. ile maja wzrostu i czy sa kompatybilne z systemami GW. Intersuja mnie wymiary : wojownika drapieżcy łowcy strażnika oraz onyxa

Pozdrawiam graczy tego systemu

ps. te figsy sa cudowne... i cudownie drogie... a myslałem że nic nie przebije GG
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline war2bone

Skala Figurek Con....
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2003, 03:11:36 pm »
http://www.wegotgame.net/jen/scale.html - skala

co do tego czy sa drogie to mozna sie klucic albowie blisterki po 3 podstawowych wojownikow wychodza tak chyba  5 zl drozej od GW ..... wolfenow niestety nie mozna porownac a jak mozna do do demonow ..... konnica cala metalowa kosztue 50 zl za sztuke no a gw kosztuje 42 zl i jest w polowie plastikowa i nie taka cudowna
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline SoP-PeL

Skala Figurek Con....
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2003, 04:27:42 pm »
Wielki dzięks! O to właśnie chodziło...

A na ile pkt. gra się takie bitwy / turnieje zazwyczaj... np. w WFB 2000 pkt. w WH40k 1500-1700 ? a w cone?
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline war2bone

Skala Figurek Con....
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2003, 05:38:21 pm »
aktualnie jest grany turniej na 300 ptk ..... maja byc na 400-500 ptk ale spokojnie mozna zaczac gre od 200 ptk
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Alchemik

Skala Figurek Con....
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2003, 10:33:44 pm »
Co jeszcze mozna dodac - za turniejowa armie nalezy zaplacic okolo 300-350 pln (TURNIEJOWA!!!) a rozgrywki na tyle punktow trwaja zazwyczaj okolo 2,5-3 godz.

Modele, co moge powiedziec - w przeciwienstwie do znajomych fanatykow Konfrontacji - ja wciaz mam problemy ze znalezieniem armii dla mnie (bo wszystkie mi sie w sumie podobaja)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline SoP-PeL

Skala Figurek Con....
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2003, 09:49:28 am »
Mi podobają się  frakcje Gryfów, barbażyńców i Wilczarzy...

ale hehe skąd można wziąc coś w stylu Army Book'a ze statami i kosztem jednostek?
And it will be a time of great strife... When the Moon shall united in darknest and the dead shall walk the earth once more"- From 'Great Book of Dead'

Offline Alchemik

Skala Figurek Con....
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2003, 09:54:16 am »
wszystkie statystyki sa na necie:

www.rackscan.net lub na www.sden.org w dziale confrontacion

polecam bardziej rackscana bo w ludzkim jezyku jest a ostatnio zostal zaktualizowany do pazdziernika wlacznie:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

 

anything