trawa

Autor Wątek: komiksowe sny  (Przeczytany 13080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzezbiarz.wg

komiksowe sny
« dnia: Listopad 20, 2002, 11:47:39 am »
:oops:
wybaczcie mi infantylny temat.  :wink:

ale znajoma opowiadala mi wczoraj swoj "komiksowy" sen:

Jez Jezy poszukiwal swoich korzeni. Okazalo sie, ze w jego poszukiwania genealogiczne prowadzą do Kanady.
Ale pojawil sie problem, Kanadyjczycy nie chcieli mu dac wizy.
Pomoc w tej sprawie obiecala mu .... Bożena Dykiel.  :lol:

No i sen sie urwał,

Może i Wam sie coś śmiesznego śni, napiszcie, będzie można się pośmiać z tego jak to nasze hobby wpływa na psychikę

Offline Cujo

komiksowe sny
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2002, 02:10:57 pm »
Temat bardzo fajny :) A sen z Jerzym gicio, znajoma musiala sie obudzic z usmiechem na twarzy, a takie sny sa zawsze mile widziane :D
Sam nie pamietam konkretnych snow z bohaterami komiksow, aczkolwiek nie wykluczam, ze takowe sie zdarzaly. Miewam natomiast stosunkowo czesto bardzo komiksowe sny "akcji" 8) Poscigi, strzelaniny, ucieczki i wszystko, co kazdy szanujacy sie komiks zawiera ;>
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline An-Nah

komiksowe sny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2002, 05:58:55 pm »
No więc, ja się moge przyznać, że śną mi się ostatnio co jakiś czas Subaru Sumeragi i Seishirou Sakurazuka z mangi "X"...

Poza tym Rork, oczywiście ;)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Piotr Witkowski

komiksowe sny
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2002, 10:27:08 pm »
Komiksowe sny? Ha ha, trochę ich było...

W jednym byłem Batmanem i naparzałem się na klatce schodowej w moim bloku z jakimś stworem pokroju Predatora... W innym spotkałem X-Factor... W jeszcze innym śniła mi się inwazja pokemonów i Sayanów z "Dragon Balla"...

Jednak moje najfaniejsze komiksowe sny to takie, które nawet "formę" mają komiksową - to znaczy, śnią mi się jako komiksy. Na przykład, z jednego wciąż pamiętam jedną stronę z ładnymi komputerowymi kolorami. Inny natomiast przyśnił mi się jako manga...

Ale i tak nic nie przebije jednego mojego snu z "Archiwum X" (no dobra, to nie komiks, ale piszę o nim ze względu na "formę"), który w niezwykle
emocjonującym momencie (Mulder i Scully wpadli w pułapkę) urwał się, po czym pojawił się napis "Executive producer: Chris Carter"... i wtedy się obudziłem...

Offline Rzezbiarz.wg

komiksowe sny
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2002, 08:26:28 am »
Stworzylem temat i podzialalo  :wink:

Dzis snilo mi sie, ze wchodze do księgarni zobaczyc czy juz pojawil sie w Toruniu drugi album "Trzeciego Testamentu".
Patrze.... JEST!!!
Szybko biorę do ręki, otwieram...
i co za kupa!
 :shock:
Drukarnia Egmontu znów (jak w przypadku tomu pierwszego) pokpiła sprawę.  :evil:
Znów to malo powiedziane! Jest tragicznie! Czerwony kolor przesunięty o dobry milimetr!  :evil:

Dobrze, ze to tylko sen był.  :)

Offline wilk

komiksowe sny
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2002, 12:14:45 pm »
Ja, po tym jak zdobylem pewien komiks, mam jedynie sny stworzone z jednego materialu ;) Mysle ze wiadomo o jaki komiks chodzi :)

Offline Cujo

komiksowe sny
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2002, 12:24:30 pm »
Cytat: "wilk"
Ja, po tym jak zdobylem pewien komiks, mam jedynie sny stworzone z jednego materialu ;) Mysle ze wiadomo o jaki komiks chodzi :)

Wiadomo jakiej natury byl ten komiks, zberezny dziadzie ;P
/me swieci Wilkowi lampa w oczy
Nazwiska, chce slyszec nazwiska i kontakty!
Eee... Znaczy tytul podaj ;)
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline wilk

komiksowe sny
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2002, 12:37:48 pm »
Cytat: "Cujo"
Wiadomo jakiej natury byl ten komiks, zberezny dziadzie ;P
/me swieci Wilkowi lampa w oczy
Nazwiska, chce slyszec nazwiska i kontakty!
Eee... Znaczy tytul podaj ;)

hehe :) pudlo Cujo :)
Widze wiec ze zagadka byla bardziej przewrotna niz sie spodziewalem. To proste. Chodzi mi o Moherowe sny :) Autorow chyba naprawde nie musze podawac :)

Anonymous

  • Gość
komiksowe sny
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2002, 03:05:06 pm »
w 3-ciej klasie podstawowki przysnilo mi sie, ze czytalem jakis komiks, ktorego za diabla nie pamietalem po przebudzeniu, pamietalem tylko, ze mial fioletowa okladke i na niej jakis wielki planetoid.. po jakims miesiacu matulka przyniosla do domu "Antresolke profesorka..", mialem straszne deja vu -- tlumacze sobie tym, ze musialem gdzies go zobaczyc.

Offline dnaoro

komiksowe sny
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2002, 10:36:00 pm »
ja tesh czesto mialem podobne deja vu. dostawałem różne prezentów które mi się przedtem przyśniły (rzeczywiście, najczesciej były to właśnie prezenty - niespodzianki), jednak nigdy komiskowe. może PIASKOWY DZIADEK (ang. sandman) wymyślił, że w życiu komiksy będe zawsze załatwiał sobie sam...

Offline mykupyku

komiksowe sny
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2002, 10:44:44 pm »
nigdy żaden komiks mi się nie przyśnił!

ale kiedyś sen we śnie kreciłem, robiłem duble, różne ujęcia, dokrętki, no ale to nie komiks... :(
opyright by mykupyku

Offline Kapitanzbik

komiksowe sny
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2002, 06:29:38 pm »
witam
ostatnio sniło mi się że zbieram po skończonej bitwie łuki i strzały (a sam bylem elfem). Ten sen to był chyba po komiksie Wiedzmin albo książce, bo po serialu na pewno nie. A i jeszce kiedyś dawno temu sniło mi się że jestem postacią z Doom'a i musze wskoczyc na jeżdzący pociąg, ale nie udaje mi się i uciekam do zaułka, a po chwili przychodzą takie duze miśki... i od nowa, tak pare razy, aż się obudzilem.
ozdrawiam
Kapitanzbik

Offline An-Nah

komiksowe sny
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 23, 2002, 06:22:10 pm »
A mnie się jeszcze śniła kiedyś fabuła książki, ktorą chcę napisać w formie komiksu :lol:
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline konradkonrad

komiksowe sny
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2002, 11:04:17 pm »
A mi się przyśnił cały gotowy komiks w czerni i bieli, więc po przebudznieu zaraz go narysowałem.

Konradkonrad

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
komiksowe sny
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 29, 2002, 12:37:22 am »
No to dawaj mi tu zaraz ten komiks na stronę! ;-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -