Autor Wątek: Alchemicy - konieczność czy pasja ;)  (Przeczytany 14311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mythos

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:21:38 pm »
Cytat: "AWu"
Cytat: "Folko"
He he,jak dobrze pójdzie to w Paradoxie będzie można wszystko dostać. !


a co to i gdzie ?????



Witam,

Jestem wlasnie po rozmowach i pobycie w Paradoxie - pub, klub, sklep w jednym - jak chcecie - RPG, bitewniaki od 10 do 22 a jak ktos chce to i dluzej. Bracka 3 (brama kolo kebabu - wejscie) Warszawa - brać Konfrontacyjna moze sie zebrac kiedy tylko chce i zagrac - najlepiej ustalic jeden termin w tygodniu (i to w miare szybko bo pare sytemow chetnych jest) stoly za darmo - uprasza sie jedynie o przynajmniej nabycie herbaty w trakcie gry:)

Pozdrawiam,

Robert:)
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline AWu

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:24:56 pm »
hmmmm

dziwne miejsce...

mam tam pania promotor 200 metrow dalej wiec bywam dosyc czesto
ale w dosyc dziwnych godzinach zwykle

12-13 jakas

a kiedy bedzie mozna tam blisterki kupic ??

Offline Mythos

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:33:21 pm »
Trudno powiedziec dokladniej - trzeba wpasc, zapytac szefa, wszystko da sie zalatwic blyskawicznie - jesli nie tego samego dnia to na pewno nastepnego:) A dodatkowo mozna sie tez umowic na pokazowki gry i rozmowy o systemie:)
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Folko

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:40:28 pm »
Poza tym grupa Malleus Mini Art oferuje spotkania malarskie! Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące sztuki malarskiej walcie śmiało! Postaramy sie pomóc,albo i nawet pokazać na miejscu  :)

Offline Mythos

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:44:52 pm »
Ja z checia w nauce malowania wezme udzial - glownie z dwoch powodow.

1. Ambicja:) wczesniej na pokazach mialem modele glownie made in RobertK:) potem doszly modele Katarzyny i Kuby Dunikowskiego - i teraz wszyscy łapią jego modele a nasze odstawiają błyskawicznie:)

2. Zawsze miałem ochote ekstra malowac, korcze lubie czasem posiedziec pre godzin z jezorem na wierzchu i malowac te miniaturki ot tak po prostu - a chcialby je malowac jescze lepiej:)- Ja w kazdym razie w miare mozliwosci lece na najblizsze pokazy malowania
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Folko

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:49:25 pm »
Mythos,na pewno będzie jakaś wiadomość.A jak coś to się otworzy nowy temat na forum,spotkania malarskie w Paradoxie! Kto będzie chciał ten niech wpada! Poza tym na tą Sobotę jest planowane zebranie ekipy Maleusa o 15.00 oczywiście w Paradoxie! Kto chce niech wpada. W końcu będziemy współpracować  :D

Offline Fenris

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:51:27 pm »
Cytat: "Folko"
Mythos,na pewno będzie jakaś wiadomość.A jak coś to się otworzy nowy temat na forum,spotkania malarskie w Paradoxie! Kto będzie chciał ten niech wpada! Poza tym na tą Sobotę jest planowane zebranie ekipy Maleusa o 15.00 oczywiście w Paradoxie! Kto chce niech wpada. W końcu będziemy współpracować  :D



No wiesz w tą sobotę t macie poważna konkurencję bo inkwizycja jest i turniej konfy się n niej odbywa wiec jakiś dzikich tłumów graczy z komfy bym sie nie spodziewał :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Mythos

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:55:00 pm »
Dokładnie, co najmniej do 18 - potem moze nawet moge odetchnac i wpas na piwko ale nie wiem czy mi sil starczy bo w niedziele jest turniej w Legionowie:) Jesli chcecie to mozemy jakas bitewke mala zrobi w przyszly wtorek po 18 - malowac to po tej godzinie nie ma co bo swiatlo kiepskie- ale porzestawiac figurasy mozemy
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Folko

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 13, 2004, 10:58:39 pm »
Hej,to ma być spotkanie na luzie. Jeszcze co do spotkań malarskich się dogadamy. W tą sobotę ma być piwko, kawa, ciacho i ględzenie o wszystkim!  :)

Offline BeRsErK

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 13, 2004, 11:17:50 pm »
Ech, co ja się z wami mam - Robson - oberwie Ci się za te offtopy na najblizszej Inkwizycji, oj oberwie ;)
Ponieważ jest juz temat o Paradoxach i innych przyjemnosciach to proponuje tam przenieść te dyskusje a tu kontynuować wątek z tematu ;)

Offline Piter

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2004, 01:05:03 am »
Cytat: "BeRsErK"
proponuje tam przenieść te dyskusje a tu kontynuować wątek z tematu


tak jest !! Gnojenia Bartka i jego brzydkich upodoban ciag dalszy :silly:

Cytat: "Fenris"
No wiesz Rahzeelm  jest raczej bohaterem stworzonym dla potrzeb Ragnaroku. Stąd jego wysoki koszt.


Co ty tam gadasz. Jak sie uprzesz to go wcisniesz. W koncu juz na horyzoncie bitwy na 500 sie zaczynaja pojawiac.............

Cytat: "Fenris"
co do armi Alchemików to np. jak ja zaczynałem zbierać to po pojawieniu się w skolepie zastanawiałem się na d 3 armiami: gryfy, wili no i alchemicy. Po krótkiej rozmowie z Robertem i paroma gośmi którzy odwiedzili tego dnia ten sklep: dzaje się że to był Berzerk, Val i jeszcze paru nowych to dowiedziałe się że ostatni nowi gracze i najblizszych 10 nowych ma zamiar zbierac albo gryfy albo wilki i tak mój wybór padł na Alchemów.


a nie pitol. Zaczales ich zbierac bo lubisz strzykawki, duzo surowego miesa (jakbyscie nie wiedzieli Bartka ulubiona potrawa jest tatar !!), a poza tym przeczytales co to mutagen i milosc do gryfow i wilkow od razu ci przeszla :P

Cytat: "Fenris"
W sumie teraz tego nie żałuję.


a pewnie ze nie zalujesz - wystarczy sie spojrzec na ranking.

Cytat: "Fenris"
Może nie uwerzycie ale wcale nie dlatego że np. Dajsatis wymiata wszystko i wszystkich.


masz racje - nie uwierzymy. Takiego kitu to nam na pewno nie wcisniesz

Cytat: "Fenris"
Ale jak się przypatruje (może to wynika z tego że tą armię znam najlepiej


Jaki ty skromny.

Cytat: "Fenris"
to jest to armia niezwykle wszechstronna.


o a to cos nowego :roll:

Cytat: "Fenris"
Można z niej zrobic armie całkiem nieźle strzelajacą,


czytaj: Hybrydy z mutagenem trafiajace na trudnosc 13 na 2+

Cytat: "Fenris"
Napakowana magicznie,


czytaj: wszystko w Sasie z tym jej czarem co to podobno daje jej 15 kosci i wogole rozwala pol armii.

Cytat: "Fenris"
na duzych monstrach,


czytaj: same dajsratisy i aberracja. OOO ! No i jeszcze nasi kochani Francuzi nemezisa wypuszczaja !! Wiwat !

Cytat: "Fenris"
lub na zupełnym małym mięsku,


czytaj: Belisariusze z toxikiem, 8 sily i podobnym resem. Nic gorszego sie nie wystawia bo alchemickie klony czy halabardniki maja kiepskie mutageny :P:P

Cytat: "Fenris"
albo jeszcze ja założyć na milion innych sposobów.


sadze jednak za na miliard

Cytat: "Fenris"
Rónież sam ich flaff jest bardzo ciekawy ( herezje zawsze mnie kręciły).


Szczegolnie ze go nie przeczytales. Co do nawiasu to sie nie dziwie czemu nie masz dziewczyny - trudno o panne z takim imieniem (HAHAHHA - teraz to przeszedlem samego siebie !! :silly: )

Cytat: "Fenris"
Podsumowujac to dla mnie armia nr jeden, a to czy bedę nią grał sam czy rzem z setka innych to niważne ( najwyżej będę na turnieje składał kosmiczne rozpiski ).
A co do jej populrności to chyba jeszcze troszeczke za wcześnie o oceniać.


ble ble ble

Cytat: "Fenris"
Jak Mytchos ściągnie reszte figurek do innych armi,


Wolalbym jednak zeby figurki sciagal Maczos. Facet zna sie na rzeczy.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Fenris

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2004, 07:00:01 am »
Mam pytanko do Pana Moderatora: Co niby post nad tym co teraz czytasz ma dawać dla czytelników foróm. Piter widze że zmienił login i szpanuje i myśli że nikt nie wie że to ty :P Ehhh wariacie pokaż się z tymi swoimi śmiesznymi gryfkami na turnieju to pogadamy. A w armii na maluszkach najmniejsi wcale nie są Belisariusze tylko Wojownicy Świtu i Hybrydy :P
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline veyDer

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2004, 07:23:24 am »
Albo klon z Zabiegiem Atlas :twisted:

A wracając do myśli przewodniej topiku, ja również uważam, że to głównie zasługa/wina (niepotrzebne skreślić) Mythosa, że te dwie armie są tak w Polsce popularne:
1) pokazy - nowi gracze naprawdę się nie orientują o co chodzi w grze i myślą, że to jest taka większa wersja Hybrida (znaczy potyczki między Alchemikami i Gryfami)
2) oferta - jaka jest typowa gryfia rozpiska? Templarzy, Executorzy, Thallioni + Inkwizytor z czarem (trochę Fizylierów do ich obstawy). Przejrzyjcie sobie dostępne figurki... :roll:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

kilofo-dorf

  • Gość
Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2004, 08:34:49 am »
ale Aci sie wejderze zmoeiniaja avatraki :?

Offline veyDer

Alchemicy - konieczność czy pasja ;)
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 09, 2004, 08:45:28 am »
Bycie programistą coś daje 8)

Opisać technicznie czy ideowo? :P
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.