Autor Wątek: Sauron - ta figurka jest przesadzona  (Przeczytany 10032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CHam-solo

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 09, 2004, 08:55:57 pm »
Cytuj
Mi się wydaje

 Sie nie ma co wydawać Jak mamy iść na to że jest tylko jeden "ONE RING" to należy się prawnie Sauronowi.To on go wykół i to on jest najstarszy ze wszystkich, mogących nosić pierścień, bohaterów. I nie ma to tamto. ONE RING dla Saurona (a ja w dobrej wierze chciałem dać dobrym pierścień kiedy mroczny jest na stole).
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2004, 09:08:58 pm »
No nie wiem czy ma go Sauron...........  :|  Wiem że jest najstarszy i on go wykół no ale przez calego władce go nie miał i jak dobrze pamietam to GW w grze również zaznaczyl to że jak na stole gra Sauron i np Frodo to ma go powiernik pierscienia ..... szkoda że nie mam w tejchwil ksiazki bo bym to dokladnie sprawdzil : :|
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Gorim

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2004, 10:13:35 pm »
Jak dobrze pamiętamy, w "całym władcy" nie było możliwości,żeby na jednym stole wystąpił Isildur, Frodo, Bilbo i Sauron na dwoch nogach...
Więc te dywagacje wogóle no ten.. troche głupie?
W zasadach nigdzie tego nie znalazłem, więc pewnie należało by przed grą rzutem rozsądzić kto ma pierścien..
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Rav-SD

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 09, 2004, 10:14:23 pm »
To takie troche realne :)  Bo jak żył Frodo to Sauron już dawno stracił pierścien :P  No ale można się czepiać  Sauron i Frodo na jednym polu bitwy :twisted:  Ale ja będę grał tak właśnie :)

Cytuj
Jak dobrze pamiętamy, w "całym władcy" nie było możliwości,żeby na jednym stole wystąpił Isildur, Frodo, Bilbo i Sauron na dwoch nogach...


No właśnie mogą. Special Rule do Isildura:

If Neither FRODO or BILBO are in the force. Isildur can carry the Ring....

Wiec dlamnie wynika z tego, że Frodo ma pierwszeństwo do pierścienia.
Logiczne by też było, że nawet jak Sauron jest na polu bitwy to Froda ma pierścień ale nie jest to wyjaśnine więc można się sprzeczać niestety nadaremnie :cry:

Cytuj
a ja w dobrej wierze chciałem dać dobrym pierścień kiedy mroczny jest na stole.


To taka troszke niedźwiedzia przysługa :P  Bo tu nie o to chodzi żeby Frodo czy Isildur miał pierścien ale o to żeby Sauron go nie miał :twisted:
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Jankiel

  • Gość
Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2004, 08:54:50 am »
Cytuj
jak dobrze pamietam to GW w grze również zaznaczyl to że jak na stole gra Sauron i np Frodo to ma go powiernik pierscienia

Niestety źle pamiętasz. Nie ma takiej zasady. Trudno, najwyżej będą dwa pierścienie. Smieszne jest też to, że chyba wogóle nie wzięto pod uwagę takiego rozwiązania, mimo że Isildur teoretycznie często powinien stawać naprzeciw Saurona.

Offline CHam-solo

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2004, 02:14:54 pm »
A tak przy okazji to GW nie pomyślało. Przecież jeśli Sauron jest bez pierścienia to jest pod postacią ducha (patrz książka lub/i film). Z tego wynika że Sauron zawsze powinien mieć pierścień :lol: .
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Trebor

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2004, 04:07:36 pm »
Już to kiedyś było wspomniane ale ja to jeszcze powtórze -
Film to film, książka to książka, a Gra to Gra!!   :)
Przecież w grze nie musi być wszystko jak w filmie czy książce!
Nie prawda?  :P

Offline Rav-SD

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2004, 04:12:31 pm »
Cytuj
Już to kiedyś było wspomniane ale ja to jeszcze powtórze -
Film to film, książka to książka, a Gra to Gra!!  
Przecież w grze nie musi być wszystko jak w filmie czy książce!
Nie prawda?


Popierwsze masz racje nie musi a po drugie nie może bo gra by była bardzo ograniczona :P

Co do tego czy Sauron czy Frodo ma Ring to chyba nie dojdziemy do porozumienia, chyba , że GW sprostuje tą zasade. Narazie Zło będzie bronić tego, że Sauron powinien mieć pierścień a Dobro , że to Frodo właśnie... Czemu się nie dziwie :P
REEDOM IS THE STATE OF MIND!!!

If knowledge is a power!? So to be unknow is to be unconquerable!

http://www.histeria.pl/sf/szuflada.phtml <--
Stronka dla poczatkujących w sztuce pisania...

Offline Turgon Mądry

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2004, 06:29:11 pm »
Rozwaliłem już Saurona 2 razY!!!!!!!!!
(za pierwszym mój przeciwnik wogóle nie używał czarów, potęgi, woli itp., ale ja nie miałem czarodziei)
Za to za drugim to była już sprawiedliwa walka: unieruchomienie Galadrielą i Celebornem (ma "tylko" 3 wille na turę), otoczenie hordą bohaterów i Elfów i ..... wykończenie Aragornem z Andurilem (rana na 4+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). To jedyny przypadek, że Aragorn mi się naprawdę przydał.
rrare humanum est, sed insapientis - in errore perseverare.

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 10, 2004, 07:23:52 pm »
O własnie anduril :) a Co do czarodziejów mam pytanie oni maja po 3 wszytkiego na ture . W pierwszej czesci pisalo że tylko w Lorien czy ta zasada w ROTK zmienila sie :?
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline CHam-solo

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2004, 08:26:34 pm »
Cytuj
oni maja po 3 wszytkiego na ture

Tej zasady już nie ma w ROTK. O jak to dobrze, teraz złym pozostało omijanie tylko Toma Bombadila ;)
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Bioły

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 10, 2004, 10:20:31 pm »
Tak też myslałem ....... wsumie to trojca jet do niczego  :bored: pfii to ich nie kupuje ..... :bored:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline dan15

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 11, 2004, 06:47:21 pm »
w pierwszej kolejności bilbo potem frodo  bilbo miał go najpierw :P
ale moim zdaniem chamskie jest wystawianie froda przeciw sauronowi co za sęs nie mówiąc o klimacie :(  ludzie to nie te czasy  :?  przeciw sauronowi z bohaterów to se można elronda gil-galada isildur elendil ( na siłe można by galadriele i celeborna )

Offline Glorfindel

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 12, 2004, 12:32:29 pm »
Dan15 trzy małe uwagi:
1.Z łaski swojej przestań pisać już o GALADRIELI I CELEBORNIE bo ten temat ,,przemycasz'' w tylu postach, że już mi sie robi niedobrze :bored:
2.TROCHE TREŚCI MERYTORYCZNEJ W TWOICH POSTACH!!!!!!!!!!
3.EDYTUJ POSTY I ZWRACAJ UWAGE NA ORTOGRAFIE

uwagi nie odnoszą się tylko do tego postu a do całokształtu  Twojej ''twórczości''(niestety...)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Gorim

Sauron - ta figurka jest przesadzona
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2004, 01:03:37 pm »
Co jak co, ale Jego post własnie w przeciwieństwie do Twojego, który nie wniósł zupełnie nic, zawierał pewne informacje.
Co do Twojego postu, danie, to uważam, że jest to nie tyle chamskie co poprostu głupkowate, ale trzeba podejść do tego jak do gry i tak nie ominą nas tamdemy Theodena, Aragorna i Gilgalada walczące z Sauronem na dwóch nogach i żyjącym ere puźniej orkiem z krzywą twarzą..
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..