trawa

Autor Wątek: Muzyka w intro Fallout 1 i 2  (Przeczytany 6195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kabuto

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« dnia: Marzec 08, 2004, 12:04:33 pm »
Bardzo spodobaly mi sie piosenki w intrach gier fallout 1 i 2 . Niestety nie mam zbytniego pojecia o Blues/Jazz'ie i czy ktos moglby mi podac ich tytuly I(lub) wykonawcow ?

Chodzi mi o piosenki zaczynajace sie od slow (odpowiednio dla cz. 1 i2) "Maybe one day, you'll think of me" i "Give me, a kiss I could think of, in my imagination"

Bylbym wdzieczny za wszelaka pomoc :)

PZDr. Kabuto
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1614540

Offline Sanquinius

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2004, 01:25:01 pm »
Louis Amstrong - Kiss to build a dream
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

Offline Kabuto

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2004, 02:49:40 pm »
Dzieki :)
A znasz moze jeszcze tytul lub wykonawce piosenki z pierwszej czesci ? tej ktora sie zaczynala slowami "Maybe, you'll think of me.. when you are all alone" ??
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1614540

Offline Hifidelic

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2004, 03:21:23 pm »
A nie było tam gdzieś też kawałka Ink Spots?
To Maybye to właśnie chyba ink spots było... Ale głowy sobie nie dam uciąć.
Swoją drogą, szkoda że nie dzezujesz, bo to bardzo fajna muzyka, zwłaszcza to co nagrywa się w ostatnich 20 latach. :)
adchodzą

Offline Kabuto

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2004, 10:26:33 pm »
Co do kawalka z pierwszej czesci fallouta to jest to napewno Ink Spots "Maybe". Jazz i Blues'a lubie i ta muzyka zawsze mi wpadala w ucho, jednakze nigdy az tak sie tym nie interesowalem, bo co innego od czasu do czasu posluchac dla relaksu a co innego interesowac sie konkretnymi wykonawcami :)

Swoja droga czy ktos moglby mi podac linki do stron z ktorych mozna sciagnac te dwa kawalki ("Maybe" i "A kiss to build a dream on") ? przeszukalem net za pomoca googli yahoo i lycosa, ale poza tekstami wlasciwie nic nie znalazlem :( A moze ktos bylby na tyle uprzejmy i sciagnal to przez kaaze ?

PZDr. Kabuto
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1614540

Offline Inszy

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2004, 10:39:56 pm »
http://warsaw.com.pl/fallout2/pliki.html
Są tu i te utwory i program do wyciągania muzyki z Fallouta.

PS. Z czystej ciekawości - Kabuto, czemu sam nie skorzystałeś z "Kazika" tylko innych namawiasz? 8)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kabuto

Muzyka w intro Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2004, 11:37:33 pm »
Poniewaz mam stary sprzet i siedze na modemie, wiec kaaza odpada - probowalem i jak dotad nic mi z tego nie wyszlo :( Dzieki za link :)

PZDr. Kabuto
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1614540

 

anything